1Jeffrey van Noortwijk164Heren 20-341Haag Atletiek00:16:2000:16:24
# DispNaamStartnrCategorie#CatVereniging / Plaats / (Team)Netto tijdBruto tijd
2Issam Er-Rabhi212Heren 20-342Haag Atletiek00:16:3100:16:35
3Stefan Wolkers1544Heren 20-343AV Aalsmeer00:16:3100:16:35
4Oscar Sebel166Heren 20-344Triathlon Team Leidschendam00:16:4300:16:48
5Alae Eabdenbitsen1568Heren 20-34500:18:4100:17:00
6Jaron Toonen121Heren 20-346HARMELEN00:17:1600:17:08
7René van der Stap274Heren 45-541AV Olympus '7000:17:1500:17:20
8Guido de Graaf1571Heren 20-347Leiden Atletiek00:17:3500:17:40
9Michel Hageman193Heren 35-441AV De Spartaan00:17:5900:18:03
10Alex de Vries152Heren 35-442HRR00:18:2200:18:27
11Mathé Toonen1567Heren 20-348HARMELEN00:18:3800:18:43
12Nyls de Haan1721Jongens 16 t/m 191WILNIS (* VLC 1 Nyls 5km)00:18:4000:18:47
13Bryan Kaak132Jongens t/m 151AV De Spartaan00:18:4100:18:45
14Peter van Iperen29Heren 45-542Haag Atletiek00:18:4100:18:45
15Wouter Ridderbos27Heren 20-34900:18:4500:18:56
16Dinand Tukker1516Heren 20-3410Gorinchem00:19:0000:19:05
17Rens Altorf167Jongens t/m 152AV De Spartaan00:19:0000:19:05
18Rico Vossestein1724Jongens 16 t/m 192 (* VLC 1 Nyls 5km)00:19:0300:19:11
19Jan-Willem de Mol1621Heren 20-3411AV Rijnsoever00:19:0300:19:10
20Joost Hummelink184Heren 20-3412HRR00:19:0700:19:11
21Arvith Zoet31Jongens 16 t/m 193AV Rijnsoever00:19:0900:19:14
22Ronald Seijsener165Heren 55+1Noordwijkerhoutse Strandlopers00:19:1000:19:15
23Sander Eijs158Heren 35-443ALPHEN AAN DEN RIJN00:19:2000:19:35
24Wessel Hettema1593Heren 20-3413SC Reeuwijk00:19:2400:19:29
25Stefan Sandker1581Heren 20-3414Leiden Atletiek00:19:2400:19:36
26Aziz Kanfaou1566Heren 35-44400:19:2800:19:32
27Remco Metselaar1546Heren 45-543AV Aalsmeer00:19:3100:19:37
28Arjan Thomas1586Heren 20-3415UTRECHT00:19:3500:19:41
29Thijs van der Mark232Jongens 16 t/m 194Leiden00:19:3700:19:47
30John van Laar224Heren 45-544LEIDERDORP00:19:4300:19:50
31Jan Kaak133Heren 45-545LISSE00:19:4400:19:49
32Cees Kuijt211Heren 45-546Leiden Atletiek00:19:5000:19:55
33Yanick Sumajow1695Jongens 16 t/m 195 (* VLC 2 5km)00:19:5300:20:01
34Manolo Scheers202Jongens t/m 153Haag Atletiek00:19:5600:20:03
35Robert Tates1558Heren 35-44500:20:0100:20:09
36JB Luten77Heren 20-3416HRR00:20:0800:20:16
37Robert Belt236Heren 55+2LEIDEN00:20:1100:20:19
38Frank Lakerveld1745Heren 45-547OUDERKERK AAN DE AMSTEL (Constructor Dexion Holland B.V. - 5km)00:20:1400:20:19
39Maxime Donchenko1716Jongens t/m 154Mijdrecht (* VLC 2 5km)00:20:1600:20:23
40Rik Pantjes87Heren 20-341700:20:1600:20:28
41Paul Kivit216Heren 35-446Leiden Atletiek00:20:2100:20:33
42Josep Perdigues61Heren 45-548Leiden Atletiek00:20:2400:20:36
43Robin van 't Schip1541Heren 20-341800:20:5700:21:07
44Jarique Hazel57Jongens t/m 155AV De Spartaan00:21:0700:21:12
45Hugo Cornelisse107Jongens t/m 156DE ZIJL - LGB TRIATHLON00:21:0900:21:24
46Ward Jongeneel1747Heren 20-3419 (Aquafix - 5km)00:21:1300:21:18
47Joop Bos83Heren 55+3Leiden Atletiek00:21:1700:21:26
48Thimo van Eyk1718Jongens 16 t/m 196 (* VLC 2 5km)00:21:2600:21:35
49Mike van Senten1723Jongens 16 t/m 197WILNIS (* VLC 1 Nyls 5km)00:21:2600:21:34
50Sven Wolvers1612Jongens t/m 157Mijdrecht00:21:2900:21:36
51Giel Schouten1616Heren 20-3420Amstelhoek00:21:3200:22:07
52Milan Aarsman1531Jongens t/m 158Mijdrecht00:21:3400:21:42
53Francesco Ferroni131Heren 55+4HRR00:21:3900:21:53
54Hans Valstar58Heren 55+5AV Olympus '7000:21:3900:21:50
55Hans van der Vijver142Heren 55+6Felter00:21:4100:21:47
56Joep den Dulk219Jongens t/m 159Leiden Atletiek00:21:4400:22:03
57Jesmer Maas1722Jongens 16 t/m 198Wilnis (* VLC 1 Nyls 5km)00:21:4400:21:54
58Dennis Oostdam197Heren 35-447NOORDWIJKERHOUT00:21:4600:21:56
59Thomas Liesveld1614Heren 20-342100:21:4700:22:24
60Willy Schutte122Heren 55+7ARV Ilion00:21:5300:21:59
61Harmen Vaneker1607Heren 20-3422WILNIS00:21:5600:22:17
62Nico van den Berg1631Heren 55+8AV Olympus '7000:21:5800:22:09
63John de Graaf1532Heren 20-342300:22:0800:22:45
64Sonny Liesveld92Heren 20-3424De Veenlopers00:22:0900:22:22
65Bram Broeken1720Jongens 16 t/m 199 (* VLC 1 Nyls 5km)00:22:1400:22:21
66Stef van Holstein2191Heren 55+9AV Sparta00:22:1600:22:25
67John Pouwels41Heren 45-549ARV Ilion00:22:1900:22:29
68Mitchel van Vliet196Heren 20-342500:22:2500:22:42
69Julien Flapper1707Jongens t/m 1510 (* Windroos 5km)00:22:2700:22:32
70Michael Woerden1596Heren 35-448De Veenlopers00:22:4500:22:56
71Jasper Helvensteijn584Heren 20-3426Noordwijkerhout00:22:4900:22:58
72Harm Ruesink1605Heren 20-342700:22:5000:23:19
73Dick Hogewoning1540Heren 20-3428Katwijk Zh00:22:5000:23:03
74Kurt Dockhorn79Heren 55+10WADDINXVEEN00:22:5400:23:29
75Marc van de Kaa147Heren 35-449WZK/TRI TEAM Wassenaar00:22:5900:23:43
76Jeroen Van Dissel503Heren 45-541000:23:0000:23:25
77Tom Molenaar22Heren 45-5411Leiden Atletiek00:23:0100:23:29
78Anton Bos1589Heren 35-441000:23:0200:23:15
79Mark Engel1703Jongens t/m 1511 (* Windroos 5km)00:23:0300:23:09
80Matei Verhagen1591Jongens 16 t/m 191000:23:0500:23:13
81Bas de Groot1717Jongens t/m 1512Mijdrecht (* VLC 2 5km)00:23:1800:23:25
82Bart Olieman1556Heren 35-4411AALSMEER00:23:2200:23:40
83Cees van Eeden208Heren 35-4412AV De Spartaan00:23:2300:23:36
84Jesse Grul1521Jongens 16 t/m 191100:23:2400:24:00
85Jos Bunschoten1734Heren 55+11De Veenlopers (Komkommertijd - 5km)00:23:2800:23:44
86Servaas Grul1520Heren 55+1200:23:3400:24:10
87Roel Houwer1519Jongens t/m 151300:23:3400:24:10
88Jari Langelaan1601Jongens t/m 1514AV De Spartaan00:23:3600:23:48
89Tim de Jong1604Heren 35-441300:23:3600:24:04
90Pepijn Schaeffer1711Heren 20-3429MIJDRECHT (VVD De Ronde Venen - 5km)00:23:3700:23:58
91Massimo Frizza128Heren 35-4414DE ZIJL - LGB TRIATHLON00:23:4000:23:47
92Remco Arendse-Pas70Heren 20-3430Voorschoten '9700:23:4200:23:52
93Robin Polman367Heren 20-343100:23:4500:24:13
94Willem de Mol1600Heren 55+13KATWIJK ZH00:23:4600:24:25
95Eric ten Veldhuis2Heren 45-5412AKU00:23:4800:24:49
96Marc Onnen303Heren 55+1400:23:5600:24:22
97Marco van Stijn18Heren 45-5413AV De Spartaan00:23:5600:24:10
98Nick Leune1727Heren 20-3432 (Van Walraven Handelsonderneming - 5km)00:24:0000:24:35
99Ron Oudshoorn105Heren 55+15ARV Ilion00:24:0600:24:38
100Michel Oevering1565Heren 35-4415AKU00:24:0600:24:37
101Ron Korrel170Heren 55+16OUDERKERK AAN DE AMSTEL00:24:1300:24:26
102Jos Seegers72Heren 55+17Leiden00:24:2100:24:46
103Philip Wolvers1613Jongens t/m 151500:24:2300:24:30
104Ron Zandvliet51Heren 45-5414OUDE WETERING00:24:2600:24:59
105Marco van Gestel1585Heren 45-5415UITHOORN00:24:3200:24:54
106Aad Kentrop1603Heren 20-343300:24:3300:24:41
107Maurits Vernooij1677Jongens t/m 1516 (* VLC 2 5km)00:24:3500:24:47
108Peter Idema46Jongens t/m 1517AKU00:24:3700:24:43
109Robin Rijnenberg226Heren 45-5416ARV Ilion00:24:5100:25:10
110Jean Claessens13Heren 55+18HRR00:24:5300:25:08
111Erik Meiland230Heren 20-3434Noordwijkerhoutse Strandlopers00:24:5400:25:20
112Sven Reising1719Jongens t/m 1518 (* VLC 2 5km)00:24:5400:25:06
113Raffael Abou El Haoua1572Jongens t/m 151900:24:5600:25:13
114Edwin Polman42Heren 45-541700:25:0700:25:36
115Leon Bunschoten1736Heren 20-3435Leiden (Komkommertijd - 5km)00:25:0800:25:36
116Joop van Klink757Heren 55+19LV Plantaris00:25:2600:25:50
117Robert van El1624Heren 45-5418Wilnis00:25:2700:25:36
118Max van El1623Jongens t/m 152000:25:2800:25:37
119Bram Verdegaal1606Jongens t/m 1521AV 192300:25:3500:25:42
120Cor Brunt1511Heren 45-5419WOUBRUGGE00:25:4100:25:56
121Rene Treur1726Heren 35-4416 (Van Walraven Handelsonderneming - 5km)00:25:4100:26:17
122Joris Olieman1557Jongens t/m 152200:25:4300:26:00
123Marcel Schneiders109Heren 55+20ARV Ilion00:25:4700:26:25
124Lewis Belfor60Heren 45-5420ARV Ilion00:25:5100:26:09
125Maarten Smit1742Heren 45-5421 (Constructor Dexion Holland B.V. - 5km)00:25:5200:26:25
126Jeroen van der Lee1599Heren 35-4417AKU00:25:5300:26:20
127Maarten Hoffman1549Heren 45-542200:25:5300:26:02
128Gerard van Haaren1725Heren 55+21 (Van Walraven Handelsonderneming - 5km)00:25:5400:26:28
129Ton Vermeulen278Heren 55+22VOORHOUT00:26:0200:26:11
130Xander Nauta1575Jongens t/m 152300:26:0700:26:28
131Matt Groeneveld1710Jongens 16 t/m 1912 (VVD De Ronde Venen - 5km)00:26:0700:26:27
132Ton Meiland1608Heren 55+23AV De Spartaan00:26:1000:26:36
133Rien de Wolff150Heren 55+24VOORBURG00:26:1300:26:22
134Deano Hogervorst1702Jongens t/m 1524 (* Windroos 5km)00:26:2100:26:27
135Nick van Putten1629Jongens t/m 152500:26:2100:26:37
136Peter van Putten1630Heren 45-542300:26:4000:26:55
137Harold Siekmann1537Heren 35-441800:26:4200:27:08
138Martijn Hilders1698Heren 35-4419 (Van Kouwen Automotive - 5km)00:26:4600:27:07
139Jan Haars104Heren 55+25ARV Ilion00:26:5200:27:29
140Erik van Beekum1696Heren 35-4420 (Van Kouwen Automotive - 5km)00:26:5400:27:15
141Corne Mostert1743Heren 20-3436 (Constructor Dexion Holland B.V. - 5km)00:26:5800:26:58
142Nardo King1697Heren 20-3437 (Van Kouwen Automotive - 5km)00:27:0100:27:23
143Leander Wennerkers1693Heren 35-4421 (OTT 2 - 5km)00:27:0700:27:32
144Peter Kemner1523Heren 20-343800:27:1400:27:37
145Jan Bruine de Bruin1570Heren 55+26KLM ROADRUNNERS00:27:2600:28:25
146Rob Evers1584Heren 55+27WILNIS00:27:2700:27:47
147Onno Pronker67Heren 55+28AV De Spartaan00:27:3100:27:42
148Peter Doets1744Heren 20-3439 (Constructor Dexion Holland B.V. - 5km)00:27:3500:28:08
149Timo Barclay1618Jongens t/m 152600:27:4300:28:23
150Patrick de Keijzer275Heren 45-5424Nieuwkoop00:27:4300:28:33
151Ewoud Wisse213Heren 45-5425LV Plantaris00:27:4500:28:48
152Rene Post1550Heren 45-542600:27:4600:27:55
153Kees Akerboom217Heren 55+29NOORDWIJK ZH00:27:4800:28:31
154Erik Hofschreuder78Heren 55+30'S-GRAVENHAGE00:27:5100:28:10
155Rick Thape1729Heren 55+31 (Van Walraven Handelsonderneming - 5km)00:27:5400:28:29
156Nick Brouwer173Heren 55+32ALPHEN AAN DEN RIJN00:27:5600:28:27
157Wim Tolido64Heren 55+33RUN FOR RIO00:28:2400:28:43
158Willem Vosse600Heren 55+34RUN FOR RIO00:28:2400:28:44
159Rob Siekmann1587Heren 55+35OEGSTGEEST00:28:2600:28:33
160Dennis Eikelenboom176Heren 20-344000:28:2800:28:53
161René van der Veen1699Heren 20-3441 (Van Kouwen Automotive - 5km)00:28:3000:28:52
162Mart van Gijsel148Heren 55+36De Veenlopers00:28:3500:29:01
163Rick Groot171Heren 45-5427Kudelstaart00:28:3800:29:02
164Bram Koeleman1694Jongens 16 t/m 1913 (* VLC 2 5km)00:28:4100:28:51
165Max Dorlandt1552Jongens 16 t/m 1914Uithoorn (* VLC 1 Nyls 5km)00:28:4400:29:16
166Jan Driessen21Heren 55+37AKU00:28:4600:29:18
167Dick Vrolijk222Heren 45-5428HRR00:28:4700:29:03
168Piet Rietdijk116Heren 55+38AV De Spartaan00:28:5200:29:41
169Peter Bol1Heren 45-542900:28:5200:29:14
170Hans Mooij1735Heren 55+39AKU (Komkommertijd - 5km)00:28:5500:29:24
171Rob Pennock63Heren 55+40RUN FOR RIO00:29:0500:29:24
172Elias Feezie1678Jongens t/m 1527 (* Windroos 5km)00:29:1200:29:18
173Dain Poldervaart1706Jongens t/m 1528 (* Windroos 5km)00:29:3200:29:38
174Martin Westerhof1689Heren 20-3442 (OTT 2 - 5km)00:29:3600:29:58
175Marc Lattman1682Heren 55+41 (OTT 3 - 5km)00:29:3600:29:58
176Richard Villerius1687Heren 35-4422 (OTT 3 - 5km)00:29:4700:30:09
177Dennis Maas1592Heren 45-5430Wilnis00:29:5000:30:36
178Michel Pieke1750Heren 45-5431 (Aquafix - 5km)00:29:5000:29:57
179Wim Reeuwijk284Heren 55+42NOORDWIJKERHOUT00:29:5300:30:31
180Marcel van Duin1688Heren 45-5432 (OTT 2 - 5km)00:30:0200:30:27
181Ruud Schulpen1728Heren 55+43 (Van Walraven Handelsonderneming - 5km)00:30:0300:30:39
182Arno Wielders273Heren 45-5433Leiden00:30:0500:30:41
183Ad Kaptein277Heren 55+44HILLEGOM00:30:1600:30:32
184Jan van der Meer1741Heren 55+45 (Constructor Dexion Holland B.V. - 5km)00:30:2800:31:08
185Sander Sint1573Heren 35-4423Huizen00:30:4600:31:10
186Franck Pijlman1577Heren 35-4424Mijdrecht00:30:4800:31:11
187Sietze van Scherpenzeel258Heren 55+46SANTPOORT-NOORD00:30:5400:31:55
188Jos de Graaf102Heren 55+47Lekker Hollen00:31:0200:32:00
189Peter Datema257Heren 55+48HOOFDDORP00:31:0800:31:20
190Henk van Beelen139Heren 55+49AV Rijnsoever00:31:1500:31:45
191Ed Zijl264Heren 55+50Voorschoten '9700:31:3100:31:45
192Patrick Bos1681Heren 35-4425 (OTT - 5km (geen team))00:31:3400:31:56
193Eric van Laar157Heren 45-543400:31:4500:32:29
194Mikolay Maciejewski1704Jongens t/m 1529 (* Windroos 5km)00:32:0300:32:09
195Nicolaas van Wijk23Heren 55+51HRR00:32:1000:32:37
196Jan Bosveld94Heren 55+5200:32:1100:32:41
197Jeff van der Vlugt1514Heren 35-442600:32:2100:33:15
198Jaime Visser1713Heren 55+53De Veenlopers (VVD De Ronde Venen - 5km)00:32:2700:32:47
199Ed Dohle1712Heren 55+54 (VVD De Ronde Venen - 5km)00:32:2800:32:47
200Barrie Henson1580Heren 55+55Leiden Atletiek00:33:0100:33:14
201Hennie Tolboom239Heren 55+56Leiden Atletiek00:33:1000:33:41
202Ralph van Vliet1529Heren 55+57AMSTELVEEN00:33:1100:33:28
203Eric van den Bemd762Heren 55+58Noordwijkerhoutse Strandlopers00:33:1200:33:50
204Piet Villerius1686Heren 55+59 (OTT 3 - 5km)00:33:2000:33:41
205Milan Kaldenbach1748Heren 45-5435 (Aquafix - 5km)00:33:4400:33:51
206Jelmer de Haan1551Jongens 16 t/m 1915 (* VLC 1 Nyls 5km)00:34:0600:34:38
207Michel van Dijkman1715Heren 55+60WILNIS (VVD De Ronde Venen - 5km)00:34:1000:34:30
208Thijs Neijenhuis1019Heren 20-344300:34:5800:35:12
209Wim Zeltenrijch144Heren 55+61AV Gouda00:35:2500:35:41
210Johan Kwa1633Heren 45-5436AMSTELVEEN00:35:3200:36:44
211Fred van Giesen138Heren 55+62NOORDWIJKERHOUT00:35:4300:36:38
212Matthew van Giesen137Jongens t/m 1530NOORDWIJKERHOUT00:35:4400:36:38
213Wiebe Hoekstra1684Heren 55+63AV Aalsmeer (OTT 3 - 5km)00:35:5200:36:58
214Ton van der Heijde98Heren 55+6400:36:3200:37:22
215Martin de Jong1513Heren 20-344400:37:3900:38:06
216Bert de Wit606Heren 55+65ALPHEN AAN DEN RIJN00:38:1900:38:52
217Mario Dominicus1595Heren 45-5437MIJDRECHT00:39:3900:40:13
218Dyani van Kooten1641Jongens t/m 153100:40:2000:40:20
219Rutger van Kooten1620Heren 45-543800:40:2400:40:24
220Dawid Kirsten1527Heren 20-344500:40:3300:41:05
221George van Gorp229Heren 45-5439Leiden Road Runners Club00:40:4800:41:04
222Hanno Zaal2248Heren 45-5440VINKEVEEN (Tympaan - De Baat - (geen team))00:52:3900:57:40
# DispNaamStartnrCategorie#CatVereniging / Plaats / (Team)Netto tijdBruto tijd
223Ewout Schiferli261Heren 35-4427HRR
224Christian Groot1692Jongens 16 t/m 1916AKU (OTT 2 - 5km)
225Luke van Dijk1708Jongens t/m 1532 (* Windroos 5km)
226Ivo Meijer1690Heren 35-4428 (OTT 2 - 5km)
227Anneloes Kemner1524Heren 20-3446
228Jan Willem Six1504Heren 55+66
229Mees van der Meij1609Heren 20-3447Rotterdam Atletiek
230Christian van Kouwen1700Heren 20-3448 (Van Kouwen Automotive - 5km)
1Bryan Kaak132Jongens t/m 15AV De Spartaan00:18:4100:18:45100
#CatNaamStartnrCategorieVereniging/PlaatsNetto tijdBruto tijdCircuit punten
2Rens Altorf167Jongens t/m 15AV De Spartaan00:19:0000:19:0599
3Manolo Scheers202Jongens t/m 15Haag Atletiek00:19:5600:20:0398
4Maxime Donchenko1716Jongens t/m 15Mijdrecht (* VLC 2 5km)00:20:1600:20:2397
5Jarique Hazel57Jongens t/m 15AV De Spartaan00:21:0700:21:1296
6Hugo Cornelisse107Jongens t/m 15DE ZIJL - LGB TRIATHLON00:21:0900:21:2495
7Sven Wolvers1612Jongens t/m 15Mijdrecht00:21:2900:21:3694
8Milan Aarsman1531Jongens t/m 15Mijdrecht00:21:3400:21:4293
9Joep den Dulk219Jongens t/m 15Leiden Atletiek00:21:4400:22:0392
10Julien Flapper1707Jongens t/m 15 (* Windroos 5km)00:22:2700:22:3291
11Mark Engel1703Jongens t/m 15 (* Windroos 5km)00:23:0300:23:0990
12Bas de Groot1717Jongens t/m 15Mijdrecht (* VLC 2 5km)00:23:1800:23:2589
13Roel Houwer1519Jongens t/m 1500:23:3400:24:1088
14Jari Langelaan1601Jongens t/m 15AV De Spartaan00:23:3600:23:4887
15Philip Wolvers1613Jongens t/m 1500:24:2300:24:3086
16Maurits Vernooij1677Jongens t/m 15 (* VLC 2 5km)00:24:3500:24:4785
17Peter Idema46Jongens t/m 15AKU00:24:3700:24:4384
18Sven Reising1719Jongens t/m 15 (* VLC 2 5km)00:24:5400:25:0683
19Raffael Abou El Haoua1572Jongens t/m 1500:24:5600:25:1382
20Max van El1623Jongens t/m 1500:25:2800:25:3781
21Bram Verdegaal1606Jongens t/m 15AV 192300:25:3500:25:4280
22Joris Olieman1557Jongens t/m 1500:25:4300:26:0079
23Xander Nauta1575Jongens t/m 1500:26:0700:26:2878
24Deano Hogervorst1702Jongens t/m 15 (* Windroos 5km)00:26:2100:26:2777
25Nick van Putten1629Jongens t/m 1500:26:2100:26:3776
26Timo Barclay1618Jongens t/m 1500:27:4300:28:2375
27Elias Feezie1678Jongens t/m 15 (* Windroos 5km)00:29:1200:29:1874
28Dain Poldervaart1706Jongens t/m 15 (* Windroos 5km)00:29:3200:29:3873
29Mikolay Maciejewski1704Jongens t/m 15 (* Windroos 5km)00:32:0300:32:0972
30Matthew van Giesen137Jongens t/m 15NOORDWIJKERHOUT00:35:4400:36:3871
31Dyani van Kooten1641Jongens t/m 1500:40:2000:40:2070
#CatNaamStartnrCategorieVereniging/PlaatsNetto tijdBruto tijdCircuit punten
32Luke van Dijk1708Jongens t/m 15 (* Windroos 5km)
1Nyls de Haan1721Jongens 16 t/m 19WILNIS (* VLC 1 Nyls 5km)00:18:4000:18:47100
#CatNaamStartnrCategorieVereniging/PlaatsNetto tijdBruto tijdCircuit punten
2Rico Vossestein1724Jongens 16 t/m 19 (* VLC 1 Nyls 5km)00:19:0300:19:1199
3Arvith Zoet31Jongens 16 t/m 19AV Rijnsoever00:19:0900:19:1498
4Thijs van der Mark232Jongens 16 t/m 19Leiden00:19:3700:19:4797
5Yanick Sumajow1695Jongens 16 t/m 19 (* VLC 2 5km)00:19:5300:20:0196
6Thimo van Eyk1718Jongens 16 t/m 19 (* VLC 2 5km)00:21:2600:21:3595
7Mike van Senten1723Jongens 16 t/m 19WILNIS (* VLC 1 Nyls 5km)00:21:2600:21:3494
8Jesmer Maas1722Jongens 16 t/m 19Wilnis (* VLC 1 Nyls 5km)00:21:4400:21:5493
9Bram Broeken1720Jongens 16 t/m 19 (* VLC 1 Nyls 5km)00:22:1400:22:2192
10Matei Verhagen1591Jongens 16 t/m 1900:23:0500:23:1391
11Jesse Grul1521Jongens 16 t/m 1900:23:2400:24:0090
12Matt Groeneveld1710Jongens 16 t/m 19 (VVD De Ronde Venen - 5km)00:26:0700:26:2789
13Bram Koeleman1694Jongens 16 t/m 19 (* VLC 2 5km)00:28:4100:28:5188
14Max Dorlandt1552Jongens 16 t/m 19Uithoorn (* VLC 1 Nyls 5km)00:28:4400:29:1687
15Jelmer de Haan1551Jongens 16 t/m 19 (* VLC 1 Nyls 5km)00:34:0600:34:3886
#CatNaamStartnrCategorieVereniging/PlaatsNetto tijdBruto tijdCircuit punten
16Christian Groot1692Jongens 16 t/m 19AKU (OTT 2 - 5km)
1Jeffrey van Noortwijk164Heren 20-34Haag Atletiek00:16:2000:16:24100
#CatNaamStartnrCategorieVereniging/PlaatsNetto tijdBruto tijdCircuit punten
2Issam Er-Rabhi212Heren 20-34Haag Atletiek00:16:3100:16:3599
3Stefan Wolkers1544Heren 20-34AV Aalsmeer00:16:3100:16:3598
4Oscar Sebel166Heren 20-34Triathlon Team Leidschendam00:16:4300:16:4897
5Alae Eabdenbitsen1568Heren 20-3400:18:4100:17:0096
6Jaron Toonen121Heren 20-34HARMELEN00:17:1600:17:0895
7Guido de Graaf1571Heren 20-34Leiden Atletiek00:17:3500:17:4094
8Mathé Toonen1567Heren 20-34HARMELEN00:18:3800:18:4393
9Wouter Ridderbos27Heren 20-3400:18:4500:18:5692
10Dinand Tukker1516Heren 20-34Gorinchem00:19:0000:19:0591
11Jan-Willem de Mol1621Heren 20-34AV Rijnsoever00:19:0300:19:1090
12Joost Hummelink184Heren 20-34HRR00:19:0700:19:1189
13Wessel Hettema1593Heren 20-34SC Reeuwijk00:19:2400:19:2988
14Stefan Sandker1581Heren 20-34Leiden Atletiek00:19:2400:19:3687
15Arjan Thomas1586Heren 20-34UTRECHT00:19:3500:19:4186
16JB Luten77Heren 20-34HRR00:20:0800:20:1685
17Rik Pantjes87Heren 20-3400:20:1600:20:2884
18Robin van 't Schip1541Heren 20-3400:20:5700:21:0783
19Ward Jongeneel1747Heren 20-34 (Aquafix - 5km)00:21:1300:21:1882
20Giel Schouten1616Heren 20-34Amstelhoek00:21:3200:22:0781
21Thomas Liesveld1614Heren 20-3400:21:4700:22:2480
22Harmen Vaneker1607Heren 20-34WILNIS00:21:5600:22:1779
23John de Graaf1532Heren 20-3400:22:0800:22:4578
24Sonny Liesveld92Heren 20-34De Veenlopers00:22:0900:22:2277
25Mitchel van Vliet196Heren 20-3400:22:2500:22:4276
26Jasper Helvensteijn584Heren 20-34Noordwijkerhout00:22:4900:22:5875
27Harm Ruesink1605Heren 20-3400:22:5000:23:1974
28Dick Hogewoning1540Heren 20-34Katwijk Zh00:22:5000:23:0373
29Pepijn Schaeffer1711Heren 20-34MIJDRECHT (VVD De Ronde Venen - 5km)00:23:3700:23:5872
30Remco Arendse-Pas70Heren 20-34Voorschoten '9700:23:4200:23:5271
31Robin Polman367Heren 20-3400:23:4500:24:1370
32Nick Leune1727Heren 20-34 (Van Walraven Handelsonderneming - 5km)00:24:0000:24:3569
33Aad Kentrop1603Heren 20-3400:24:3300:24:4168
34Erik Meiland230Heren 20-34Noordwijkerhoutse Strandlopers00:24:5400:25:2067
35Leon Bunschoten1736Heren 20-34Leiden (Komkommertijd - 5km)00:25:0800:25:3666
36Corne Mostert1743Heren 20-34 (Constructor Dexion Holland B.V. - 5km)00:26:5800:26:5865
37Nardo King1697Heren 20-34 (Van Kouwen Automotive - 5km)00:27:0100:27:2364
38Peter Kemner1523Heren 20-3400:27:1400:27:3763
39Peter Doets1744Heren 20-34 (Constructor Dexion Holland B.V. - 5km)00:27:3500:28:0862
40Dennis Eikelenboom176Heren 20-3400:28:2800:28:5361
41René van der Veen1699Heren 20-34 (Van Kouwen Automotive - 5km)00:28:3000:28:5260
42Martin Westerhof1689Heren 20-34 (OTT 2 - 5km)00:29:3600:29:5859
43Thijs Neijenhuis1019Heren 20-3400:34:5800:35:1258
44Martin de Jong1513Heren 20-3400:37:3900:38:0657
45Dawid Kirsten1527Heren 20-3400:40:3300:41:0556
#CatNaamStartnrCategorieVereniging/PlaatsNetto tijdBruto tijdCircuit punten
46Anneloes Kemner1524Heren 20-34
47Mees van der Meij1609Heren 20-34Rotterdam Atletiek
48Christian van Kouwen1700Heren 20-34 (Van Kouwen Automotive - 5km)
1Michel Hageman193Heren 35-44AV De Spartaan00:17:5900:18:03100
#CatNaamStartnrCategorieVereniging/PlaatsNetto tijdBruto tijdCircuit punten
2Alex de Vries152Heren 35-44HRR00:18:2200:18:2799
3Sander Eijs158Heren 35-44ALPHEN AAN DEN RIJN00:19:2000:19:3598
4Aziz Kanfaou1566Heren 35-4400:19:2800:19:3297
5Robert Tates1558Heren 35-4400:20:0100:20:0996
6Paul Kivit216Heren 35-44Leiden Atletiek00:20:2100:20:3395
7Dennis Oostdam197Heren 35-44NOORDWIJKERHOUT00:21:4600:21:5694
8Michael Woerden1596Heren 35-44De Veenlopers00:22:4500:22:5693
9Marc van de Kaa147Heren 35-44WZK/TRI TEAM Wassenaar00:22:5900:23:4392
10Anton Bos1589Heren 35-4400:23:0200:23:1591
11Bart Olieman1556Heren 35-44AALSMEER00:23:2200:23:4090
12Cees van Eeden208Heren 35-44AV De Spartaan00:23:2300:23:3689
13Tim de Jong1604Heren 35-4400:23:3600:24:0488
14Massimo Frizza128Heren 35-44DE ZIJL - LGB TRIATHLON00:23:4000:23:4787
15Michel Oevering1565Heren 35-44AKU00:24:0600:24:3786
16Rene Treur1726Heren 35-44 (Van Walraven Handelsonderneming - 5km)00:25:4100:26:1785
17Jeroen van der Lee1599Heren 35-44AKU00:25:5300:26:2084
18Harold Siekmann1537Heren 35-4400:26:4200:27:0883
19Martijn Hilders1698Heren 35-44 (Van Kouwen Automotive - 5km)00:26:4600:27:0782
20Erik van Beekum1696Heren 35-44 (Van Kouwen Automotive - 5km)00:26:5400:27:1581
21Leander Wennerkers1693Heren 35-44 (OTT 2 - 5km)00:27:0700:27:3280
22Richard Villerius1687Heren 35-44 (OTT 3 - 5km)00:29:4700:30:0979
23Sander Sint1573Heren 35-44Huizen00:30:4600:31:1078
24Franck Pijlman1577Heren 35-44Mijdrecht00:30:4800:31:1177
25Patrick Bos1681Heren 35-44 (OTT - 5km (geen team))00:31:3400:31:5676
26Jeff van der Vlugt1514Heren 35-4400:32:2100:33:1575
#CatNaamStartnrCategorieVereniging/PlaatsNetto tijdBruto tijdCircuit punten
27Ewout Schiferli261Heren 35-44HRR
28Ivo Meijer1690Heren 35-44 (OTT 2 - 5km)
1René van der Stap274Heren 45-54AV Olympus '7000:17:1500:17:20100
#CatNaamStartnrCategorieVereniging/PlaatsNetto tijdBruto tijdCircuit punten
2Peter van Iperen29Heren 45-54Haag Atletiek00:18:4100:18:4599
3Remco Metselaar1546Heren 45-54AV Aalsmeer00:19:3100:19:3798
4John van Laar224Heren 45-54LEIDERDORP00:19:4300:19:5097
5Jan Kaak133Heren 45-54LISSE00:19:4400:19:4996
6Cees Kuijt211Heren 45-54Leiden Atletiek00:19:5000:19:5595
7Frank Lakerveld1745Heren 45-54OUDERKERK AAN DE AMSTEL (Constructor Dexion Holland B.V. - 5km)00:20:1400:20:1994
8Josep Perdigues61Heren 45-54Leiden Atletiek00:20:2400:20:3693
9John Pouwels41Heren 45-54ARV Ilion00:22:1900:22:2992
10Jeroen Van Dissel503Heren 45-5400:23:0000:23:2591
11Tom Molenaar22Heren 45-54Leiden Atletiek00:23:0100:23:2990
12Eric ten Veldhuis2Heren 45-54AKU00:23:4800:24:4989
13Marco van Stijn18Heren 45-54AV De Spartaan00:23:5600:24:1088
14Ron Zandvliet51Heren 45-54OUDE WETERING00:24:2600:24:5987
15Marco van Gestel1585Heren 45-54UITHOORN00:24:3200:24:5486
16Robin Rijnenberg226Heren 45-54ARV Ilion00:24:5100:25:1085
17Edwin Polman42Heren 45-5400:25:0700:25:3684
18Robert van El1624Heren 45-54Wilnis00:25:2700:25:3683
19Cor Brunt1511Heren 45-54WOUBRUGGE00:25:4100:25:5682
20Lewis Belfor60Heren 45-54ARV Ilion00:25:5100:26:0981
21Maarten Smit1742Heren 45-54 (Constructor Dexion Holland B.V. - 5km)00:25:5200:26:2580
22Maarten Hoffman1549Heren 45-5400:25:5300:26:0279
23Peter van Putten1630Heren 45-5400:26:4000:26:5578
24Patrick de Keijzer275Heren 45-54Nieuwkoop00:27:4300:28:3377
25Ewoud Wisse213Heren 45-54LV Plantaris00:27:4500:28:4876
26Rene Post1550Heren 45-5400:27:4600:27:5575
27Rick Groot171Heren 45-54Kudelstaart00:28:3800:29:0274
28Dick Vrolijk222Heren 45-54HRR00:28:4700:29:0373
29Peter Bol1Heren 45-5400:28:5200:29:1472
30Dennis Maas1592Heren 45-54Wilnis00:29:5000:30:3671
31Michel Pieke1750Heren 45-54 (Aquafix - 5km)00:29:5000:29:5770
32Marcel van Duin1688Heren 45-54 (OTT 2 - 5km)00:30:0200:30:2769
33Arno Wielders273Heren 45-54Leiden00:30:0500:30:4168
34Eric van Laar157Heren 45-5400:31:4500:32:2967
35Milan Kaldenbach1748Heren 45-54 (Aquafix - 5km)00:33:4400:33:5166
36Johan Kwa1633Heren 45-54AMSTELVEEN00:35:3200:36:4465
37Mario Dominicus1595Heren 45-54MIJDRECHT00:39:3900:40:1364
38Rutger van Kooten1620Heren 45-5400:40:2400:40:2463
39George van Gorp229Heren 45-54Leiden Road Runners Club00:40:4800:41:0462
40Hanno Zaal2248Heren 45-54VINKEVEEN (Tympaan - De Baat - (geen team))00:52:3900:57:4061
1Ronald Seijsener165Heren 55+Noordwijkerhoutse Strandlopers00:19:1000:19:15100
#CatNaamStartnrCategorieVereniging/PlaatsNetto tijdBruto tijdCircuit punten
2Robert Belt236Heren 55+LEIDEN00:20:1100:20:1999
3Joop Bos83Heren 55+Leiden Atletiek00:21:1700:21:2698
4Francesco Ferroni131Heren 55+HRR00:21:3900:21:5397
5Hans Valstar58Heren 55+AV Olympus '7000:21:3900:21:5096
6Hans van der Vijver142Heren 55+Felter00:21:4100:21:4795
7Willy Schutte122Heren 55+ARV Ilion00:21:5300:21:5994
8Nico van den Berg1631Heren 55+AV Olympus '7000:21:5800:22:0993
9Stef van Holstein2191Heren 55+AV Sparta00:22:1600:22:2592
10Kurt Dockhorn79Heren 55+WADDINXVEEN00:22:5400:23:2991
11Jos Bunschoten1734Heren 55+De Veenlopers (Komkommertijd - 5km)00:23:2800:23:4490
12Servaas Grul1520Heren 55+00:23:3400:24:1089
13Willem de Mol1600Heren 55+KATWIJK ZH00:23:4600:24:2588
14Marc Onnen303Heren 55+00:23:5600:24:2287
15Ron Oudshoorn105Heren 55+ARV Ilion00:24:0600:24:3886
16Ron Korrel170Heren 55+OUDERKERK AAN DE AMSTEL00:24:1300:24:2685
17Jos Seegers72Heren 55+Leiden00:24:2100:24:4684
18Jean Claessens13Heren 55+HRR00:24:5300:25:0883
19Joop van Klink757Heren 55+LV Plantaris00:25:2600:25:5082
20Marcel Schneiders109Heren 55+ARV Ilion00:25:4700:26:2581
21Gerard van Haaren1725Heren 55+ (Van Walraven Handelsonderneming - 5km)00:25:5400:26:2880
22Ton Vermeulen278Heren 55+VOORHOUT00:26:0200:26:1179
23Ton Meiland1608Heren 55+AV De Spartaan00:26:1000:26:3678
24Rien de Wolff150Heren 55+VOORBURG00:26:1300:26:2277
25Jan Haars104Heren 55+ARV Ilion00:26:5200:27:2976
26Jan Bruine de Bruin1570Heren 55+KLM ROADRUNNERS00:27:2600:28:2575
27Rob Evers1584Heren 55+WILNIS00:27:2700:27:4774
28Onno Pronker67Heren 55+AV De Spartaan00:27:3100:27:4273
29Kees Akerboom217Heren 55+NOORDWIJK ZH00:27:4800:28:3172
30Erik Hofschreuder78Heren 55+'S-GRAVENHAGE00:27:5100:28:1071
31Rick Thape1729Heren 55+ (Van Walraven Handelsonderneming - 5km)00:27:5400:28:2970
32Nick Brouwer173Heren 55+ALPHEN AAN DEN RIJN00:27:5600:28:2769
33Wim Tolido64Heren 55+RUN FOR RIO00:28:2400:28:4368
34Willem Vosse600Heren 55+RUN FOR RIO00:28:2400:28:4467
35Rob Siekmann1587Heren 55+OEGSTGEEST00:28:2600:28:3366
36Mart van Gijsel148Heren 55+De Veenlopers00:28:3500:29:0165
37Jan Driessen21Heren 55+AKU00:28:4600:29:1864
38Piet Rietdijk116Heren 55+AV De Spartaan00:28:5200:29:4163
39Hans Mooij1735Heren 55+AKU (Komkommertijd - 5km)00:28:5500:29:2462
40Rob Pennock63Heren 55+RUN FOR RIO00:29:0500:29:2461
41Marc Lattman1682Heren 55+ (OTT 3 - 5km)00:29:3600:29:5860
42Wim Reeuwijk284Heren 55+NOORDWIJKERHOUT00:29:5300:30:3159
43Ruud Schulpen1728Heren 55+ (Van Walraven Handelsonderneming - 5km)00:30:0300:30:3958
44Ad Kaptein277Heren 55+HILLEGOM00:30:1600:30:3257
45Jan van der Meer1741Heren 55+ (Constructor Dexion Holland B.V. - 5km)00:30:2800:31:0856
46Sietze van Scherpenzeel258Heren 55+SANTPOORT-NOORD00:30:5400:31:5555
47Jos de Graaf102Heren 55+Lekker Hollen00:31:0200:32:0054
48Peter Datema257Heren 55+HOOFDDORP00:31:0800:31:2053
49Henk van Beelen139Heren 55+AV Rijnsoever00:31:1500:31:4552
50Ed Zijl264Heren 55+Voorschoten '9700:31:3100:31:4551
51Nicolaas van Wijk23Heren 55+HRR00:32:1000:32:3750
52Jan Bosveld94Heren 55+00:32:1100:32:4149
53Jaime Visser1713Heren 55+De Veenlopers (VVD De Ronde Venen - 5km)00:32:2700:32:4748
54Ed Dohle1712Heren 55+ (VVD De Ronde Venen - 5km)00:32:2800:32:4747
55Barrie Henson1580Heren 55+Leiden Atletiek00:33:0100:33:1446
56Hennie Tolboom239Heren 55+Leiden Atletiek00:33:1000:33:4145
57Ralph van Vliet1529Heren 55+AMSTELVEEN00:33:1100:33:2844
58Eric van den Bemd762Heren 55+Noordwijkerhoutse Strandlopers00:33:1200:33:5043
59Piet Villerius1686Heren 55+ (OTT 3 - 5km)00:33:2000:33:4142
60Michel van Dijkman1715Heren 55+WILNIS (VVD De Ronde Venen - 5km)00:34:1000:34:3041
61Wim Zeltenrijch144Heren 55+AV Gouda00:35:2500:35:4140
62Fred van Giesen138Heren 55+NOORDWIJKERHOUT00:35:4300:36:3839
63Wiebe Hoekstra1684Heren 55+AV Aalsmeer (OTT 3 - 5km)00:35:5200:36:5838
64Ton van der Heijde98Heren 55+00:36:3200:37:2237
65Bert de Wit606Heren 55+ALPHEN AAN DEN RIJN00:38:1900:38:5236
#CatNaamStartnrCategorieVereniging/PlaatsNetto tijdBruto tijdCircuit punten
66Jan Willem Six1504Heren 55+
1Marije Hijman1588Meisjes 16 t/m 191PAC00:18:1200:18:16
# DispNaamStartnrCategorie#CatVereniging / Plaats / (Team)Netto tijdBruto tijd
2Vienna Romanee238Dames 20-341Leiden Atletiek00:18:4000:18:44
3Jolijn Swager243Dames 20-342Leiden Atletiek00:19:0800:19:12
4Carmen Oosterkamp291Dames 20-343AV De Spartaan00:19:5700:20:07
5Charlotte van Veen1545Dames 20-344Voorschoten '9700:20:1900:20:24
6Rebecca Hulshof11Dames 20-345AV De Spartaan00:20:3100:20:41
7Astrid Hoek-Lenterman156Dames 45-541AV Rijnsoever00:21:2400:21:29
8Rosa den Outer81Meisjes t/m 151Voorschoten '9700:21:2500:21:31
9Eline Wagemaker227Dames 45-542Leiden Road Runners Club00:21:5000:21:57
10Brigitte Pletting1559Dames 45-543OEGSTGEEST00:21:5800:22:03
11Dorinda Bolte198Dames 20-346Voorschoten '9700:21:5600:22:25
12Lydia Korrel169Dames 55+1OUDERKERK A/D AMSTEL00:22:0100:22:12
13Nathalie de Boer262Dames 20-34700:22:1300:22:59
14Claudine Cornelisse106Dames 45-544DE ZIJL - LGB TRIATHLON00:22:1600:22:31
15Rosanne Guijt172Dames 20-348KATWIJK ZH00:22:1700:22:48
16Nerena Brunt1509Meisjes t/m 15200:22:1800:22:24
17Lise Koote48Dames 20-349HRR00:22:3000:22:40
18Annelisa Jorritsma1579Dames 45-545ARV Ilion00:22:3200:22:49
19Tessa Mulder305Dames 20-3410Leiden Atletiek00:22:4000:22:52
20Marijke van der Steen97Dames 45-546VOORSCHOTEN00:22:4100:22:50
21Martine Mulder214Dames 20-3411Noordwijk00:22:4900:23:01
22Caroline Verduin1626Dames 20-3412Haag Atletiek00:22:5100:23:05
23Elianne van der Valk553Dames 20-3413ARV Ilion00:23:0800:23:25
24Lisa Van Diemen1740Dames 20-3414 (Komkommertijd - 5km)00:23:0900:23:20
25Haley Ehlers869Dames 20-341500:23:1200:23:25
26Babeth van Egmond285Dames 20-3416AV De Spartaan00:23:1200:23:22
27Martine de Jong12Dames 45-547AKU00:23:1800:23:39
28Krista Steekers54Dames 20-3417Triathlonvereniging Bollenstreek00:23:4400:23:57
29Hester van Leeuwen108Dames 45-548HRR00:23:4500:23:59
30Britt Hoogenboom36Dames 20-3418Voorschoten '9700:23:4700:24:15
31Jolanda van Leeuwen263Dames 55+2HRR00:23:5300:24:07
32Marloes Krol50Dames 35-441Utrecht00:24:0300:24:14
33Sandra Schaap215Dames 55+3Leiden Atletiek00:24:1100:24:24
34Tessy Lenting179Dames 55+4AV De Spartaan00:24:1700:24:27
35Curien Kroon1714Dames 35-442 (VVD De Ronde Venen - 5km)00:24:2800:24:48
36Sjuul Kentrop1602Meisjes t/m 15300:24:3300:24:41
37Paulien Idema43Meisjes 16 t/m 192AKU00:24:3800:24:45
38Romy Ganzevles145Dames 20-3419Leimuiden00:24:4700:25:35
39Ivarna Rangel103Dames 35-44300:24:5200:25:19
40Miranda van Harmelen113Dames 35-444VOORSCHOTEN00:24:5700:25:31
41Marjolijn Jacobs218Dames 55+5Triathlonvereniging Bollenstreek00:24:5900:25:12
42Else Meijer141Dames 45-549HRR00:25:0900:25:23
43Yvonne de Ridder160Dames 45-5410ARV Ilion00:25:1000:25:27
44Elise Passchier168Dames 20-342000:25:3200:25:55
45Sien Saadat55Meisjes 16 t/m 193AKU00:25:3300:26:21
46Pamela van Alderwegen118Dames 20-342100:25:3900:25:45
47Lieke Helvensteijn117Dames 20-3422NOORDWIJK00:25:4000:25:50
48Ilona Matze547Dames 35-445LEIDEN00:25:4400:25:52
49Simone de Jong1563Dames 20-3423AKU00:25:5200:26:09
50Sanne Brummel71Dames 20-3424Voorschoten '9700:25:5800:26:31
51Rachel van Hellemondt4Dames 45-5411Leiden Atletiek00:26:0000:26:08
52Nicolette Steegeling-Bakvis34Dames 55+6avVN00:26:0000:26:14
53Melissa Weber287Dames 20-3425Leiden00:26:0000:26:26
54Marinka Maas1576Dames 35-446UITHOORN00:26:0700:26:18
55Donna Lek1739Meisjes 16 t/m 194 (Komkommertijd - 5km)00:26:1100:26:41
56Dana Hogenboom1548Meisjes t/m 154AKU00:26:2100:26:26
57Nienke van de Maat185Dames 20-342600:26:3600:27:02
58Jolanda Vooijs-van Beelen135Dames 35-447AV Rijnsoever00:26:5300:27:22
59Will Hoogervorst7Dames 55+7AV De Spartaan00:26:5600:27:27
60Dieuwke Meijer33Dames 45-5412HILLEGOM00:27:0200:27:36
61Ellen Vroon17Dames 55+8Voorschoten '9700:27:0600:27:38
62Anita Dirks-Mulder425Dames 45-5413VOORSCHOTEN00:27:1100:27:42
63Jeanine Pas-Arendse68Dames 20-3427Voorschoten '9700:27:1200:27:30
64Lenie Hoogweg298Dames 55+9Leiden Road Runners Club00:27:1500:27:30
65Esmeralda Hogenboom1709Dames 20-3428 (VVD De Ronde Venen - 5km)00:27:1500:27:34
66Cyrille Weeber5Dames 45-5414AV De Spartaan00:27:3000:27:54
67Eva Klootwijk1582Dames 20-342900:27:3000:27:57
68Hanneke Binnendijk268Dames 20-3430Leiden00:27:3100:27:49
69Joke de Jong1560Dames 55+1000:27:4100:27:56
70Monique van Zijtveld1543Dames 35-448MIJDRECHT00:27:4100:27:59
71Megan Zandvliet52Meisjes 16 t/m 195Oude Wetering00:27:4300:28:14
72Ester Hofschreuder75Dames 35-449ZUIDLAND00:27:5100:28:09
73Wieteke Pret-Pieters30Dames 20-3431Leiden Atletiek00:27:5500:28:20
74Fieke Goemaere1619Dames 35-441000:27:5600:28:37
75Lichelle Zevenhoven288Dames 20-3432Koudekerk aan den Rijn00:27:5600:28:35
76Suzanne Seegers-Twomey1590Dames 45-5415DE ZIJL - LGB TRIATHLON00:28:0100:28:26
77Jolanda Polman de Jong47Dames 45-541600:28:0400:28:34
78Gonny Ravensbergen28Dames 45-5417Leiden Atletiek00:28:0900:28:20
79Conny Keultjes9Dames 35-441100:28:1500:28:25
80Karin van der Hoorn1617Dames 35-441200:28:1700:28:58
81Marjanne Barendrecht99Dames 55+11Leiden Road Runners Club00:28:2500:29:14
82Ursula van den Eijk183Dames 45-5418Leiden Road Runners Club00:28:2800:29:07
83Ellen Dijkstra-Groenendijk73Dames 45-5419OEGSTGEEST00:28:3000:29:21
84Nikki Castel199Dames 20-3433SASSENHEIM00:28:3500:29:01
85Dieneke Vrolijk - Van der Waal221Dames 45-5420HRR00:28:3500:28:50
86Marja Breedijk1598Dames 55+12AKU00:28:3600:29:08
87Tessa de Wit37Meisjes t/m 155AV De Spartaan00:28:3700:29:11
88Charlotte Homan1533Dames 35-441300:28:4100:28:53
89Conny Meiland279Dames 55+13AV De Spartaan00:28:4300:29:12
90Yvonne Meiland280Dames 35-4414HILLEGOM00:28:4300:29:12
91Ashna Mungra1507Dames 45-542100:28:5100:29:05
92Esther Pieke1749Dames 45-5422WILNIS (Aquafix - 5km)00:28:5300:29:00
93Carla Kaptein276Dames 55+14HILLEGOM00:28:5600:29:14
94Jeanine Van Klink95Dames 35-4415LV Plantaris00:29:1000:30:11
95Wendy Bliekendaal1506Dames 20-343400:29:1000:29:33
96Sylvia Kuiper100Dames 45-5423HRR00:29:1000:29:27
97Nicolette Duinkerken220Dames 20-3435NOORDWIJKERHOUT00:29:1100:29:54
98Ingrid Koot84Dames 45-5424LV Plantaris00:29:1100:30:13
99Ilse Schalij86Dames 20-343600:29:1200:30:02
100Danielle Schwegler1611Dames 35-4416MIJDRECHT00:29:1900:30:12
101Anouk van Klink835Dames 20-3437ROELOFSARENDSVEEN00:29:2500:29:49
102Carmen Brunt1510Dames 35-441700:29:2600:29:39
103Heleen Motzheim-Kleijn40Dames 35-4418Leiden00:29:3100:30:17
104Anda van der Mark-de Ruiter231Dames 45-5425Leiden Road Runners Club00:29:3100:30:08
105Ida Molkenboer770Dames 55+15LV Plantaris00:29:3200:30:14
106Tamarah Karsemeijer1738Dames 20-3438'S-HERTOGENBOSCH (Komkommertijd - 5km)00:29:3500:30:06
107Sofie van El1622Meisjes t/m 15600:29:3500:29:44
108Esther Hogenboom205Dames 20-3439Wilnis00:29:3800:29:56
109Sandra van der Hoorn182Dames 35-4419NOORDWIJKEERHOUT00:29:3800:30:21
110Saskia Veerhuis1574Dames 35-442000:29:3900:29:49
111Manja Houtman1542Dames 35-4421Mijdrecht00:29:4000:29:49
112Suzan van Klink834Dames 35-4422ROELOFARENDSVEEN00:29:4000:30:04
113Esther Visscher1691Dames 45-5426AKU (OTT 2 - 5km)00:29:4400:30:06
114Susanne Driessen294Dames 20-3440AKU00:29:4700:30:18
115Audrey Maltier1009Dames 20-344100:29:4700:29:57
116Sylvia de Groot281Dames 45-5427VOORHOUT00:29:4700:30:19
117Lisette Aarsman1610Dames 45-5428VINKEVEEN00:29:5000:30:36
118Lisette Bisschops155Dames 20-3442SASSENHEIM00:29:5100:30:16
119Marjan Prins286Dames 55+16leiden00:29:5100:30:17
120Marjan de Graaf101Dames 55+17Lekker Hollen00:29:5200:30:31
121Linette van Oijen-Hellemons338Dames 35-4423Leiden00:29:5200:30:32
122Trees van Klink758Dames 55+18LV Plantaris00:29:5300:30:18
123Jeannette van Klink74Dames 55+19AV De Spartaan00:30:0200:30:32
124Iris Dofferhof161Dames 20-3443LISSE00:30:0700:30:54
125Bianca van den Burgh233Meisjes 16 t/m 196Leiden Atletiek00:30:1300:30:32
126Chantal van Heijningen597Dames 20-344400:30:1500:30:57
127Charlotte van Hees154Dames 35-442400:30:1600:30:34
128Kim Oude Veldhuis153Dames 35-4425Lisse00:30:1600:31:04
129Helene Philippo892Dames 45-5429Loopgroep Leiderdorp00:30:2400:30:57
130Lara van den Akker180Meisjes 16 t/m 19700:30:2500:31:08
131Daniëlle Stipdonk337Dames 35-4426Nieuw-Vennep00:30:2600:30:51
132Elza Bader1746Dames 35-4427 (Constructor Dexion Holland B.V. - 5km)00:30:2900:31:08
133Hanneke Crezee203Dames 20-344500:30:3300:30:58
134Eveline Spring in 't Veld1615Dames 20-344600:30:4600:31:07
135Susan Sint - Heuvelman1515Dames 45-5430Huizen00:30:4700:31:10
136Anne van Essen1628Meisjes t/m 15700:30:5000:31:38
137Meike Nieuwenhuis119Dames 20-344700:30:5300:31:32
138Danielle Wijnolst403Dames 45-543100:30:5900:31:38
139Marise Kasteleyn189Dames 20-344800:31:0200:31:31
140Marjolein van Leeuwen190Dames 20-344900:31:0200:31:31
141Esther Meijer1547Dames 20-345000:31:0300:31:34
142Nelleke van Dijken1536Dames 35-4428De Veenlopers00:31:0500:31:18
143Irma Ruizendaal1625Dames 35-442900:31:0700:32:00
144Sjoukje Bossenbroek1522Dames 35-4430 (OTT 3 - 5km)00:31:1000:32:55
145Jos Beerstecher159Dames 55+20OEGSTGEEST00:31:1100:31:29
146Jet Saadat56Meisjes 16 t/m 198AKU00:31:1600:32:21
147Sanny Bakker1627Dames 45-5432Mijdrecht00:31:1600:32:05
148Martine Groenendijk1632Dames 45-5433KAAG00:31:2200:34:10
149Leonie Minnee1731Dames 20-3451 (Tympaan - De Baat - 5km)00:31:2900:32:03
150Esmee Hartsink1732Dames 20-3452 (Tympaan - De Baat - 5km)00:31:2900:32:04
151Nadja Joseph1680Dames 20-3453 (OTT - 5km (geen team))00:31:3400:31:55
152Peggy Roelofs20Dames 35-4431SASSENHEIM00:31:3800:32:05
153Bettina Kwak65Dames 35-4432Nieuw-Vennep00:31:4900:32:13
154Joke van der Poel283Dames 55+21NOORDWIJKERHOUT00:31:5200:32:43
155José Breij1562Dames 45-5434WILNIS00:31:5800:32:32
156Moniek Hammes66Dames 35-4433Sassenheim00:32:0100:32:27
157Heidi de Jong91Dames 45-5435ROELOFARENDSVEEN00:32:0100:32:46
158Coby Buitenhek209Dames 55+22Noordwijkerhoutse Strandlopers00:32:0600:32:39
159Esther Tijmensen1525Dames 35-443400:32:0700:33:03
160Saskia Geuke111Dames 35-443500:32:0700:32:43
161Metta Hazelaar1730Dames 45-5436 (Tympaan - De Baat - 5km)00:32:1800:32:52
162Saskia Verkaik200Dames 35-4436HRR00:32:2400:32:40
163Inge Edixhoven1569Dames 55+23KLM ROADRUNNERS00:32:2500:33:25
164Iris Kalkman-Turenhout246Dames 35-4437WARMOND00:32:2700:33:15
165Heleen Wagenaar59Dames 55+24HRR00:32:2700:32:54
166Joyce Redert1503Dames 35-443800:32:3200:32:45
167Esther van Duijvenbode44Dames 35-4439Triathlonvereniging Bollenstreek00:32:4200:33:24
168Mirjam Boogaart667Dames 35-4440AV Rijnsoever00:33:1300:34:32
169Henny Rietbroek693Dames 55+25LV Plantaris00:33:1500:34:00
170Tess Boskamp1517Meisjes t/m 15800:33:1600:35:01
171Wil Voorn360Dames 55+26AKU00:33:1700:35:02
172Tamara Kwint370Dames 35-4441AKU (OTT 2 - 5km)00:33:1700:35:01
173Liesbeth Zeltenrijch143Dames 55+27AV Gouda00:33:3300:33:49
174Annemieke Hollandee1528Dames 45-5437AV Aalsmeer00:33:4100:33:58
175Elise Bunschoten1737Dames 20-3454 (Komkommertijd - 5km)00:33:4300:34:12
176Judith Swart26Dames 45-5438AKU00:33:4400:35:29
177Stephanie Zoetemelk69Dames 35-4442WZK/TRI TEAM Wassenaar00:33:4900:34:17
178Miranda Castelein96Dames 45-5439LV Plantaris00:33:5300:34:55
179Ismay Zandvliet1635Dames 35-444300:33:5400:34:30
180Pauline Hoekstra1683Dames 45-5440AV Aalsmeer (OTT 3 - 5km)00:33:5900:35:00
181Anika Mulder1634Dames 35-444400:34:0200:34:39
182Femke Bergervoet1501Dames 45-5441ROTTERDAM00:34:0200:34:39
183Esther de Jong1512Dames 35-4445MIJDRECHT00:34:1100:35:05
184Renate Schouten1561Dames 45-544200:34:2200:34:57
185Martine Oevering1564Dames 35-4446AKU00:34:5000:35:21
186Akke Hania672Dames 55+28NOORDWIJK ZH00:34:5200:35:50
187Ingrid Tousain10Dames 55+29AKU00:34:5600:35:18
188Astrid Augustinus151Dames 45-5443NOORDWIJK ZH00:35:0800:35:46
189Geesje Schrama1539Dames 20-3455Triathlonvereniging Bollenstreek00:35:2300:36:05
190José de Jong-Warmerdam282Dames 55+30Leiden Road Runners Club00:35:2300:36:05
191Wendy van Giesen136Dames 45-5444NOORDWIJKERHOUT00:35:4400:36:38
192Rianne van Rossum1508Dames 45-544500:37:1700:37:59
193Elles Tromp1530Dames 45-544600:38:1600:38:34
194Karin Gerse397Dames 45-5447WZK/TRI TEAM Wassenaar00:38:4600:39:14
195Diana Steenvoorden237Dames 35-444700:39:0200:39:38
196Jolanda Zandbergen174Dames 35-444800:39:0700:39:42
197Flore Dominicus1594Meisjes t/m 15900:39:3900:40:13
198Denise Mieremet6Dames 35-4449Leiden Road Runners Club00:40:4300:41:39
199Trees Peschier38Dames 55+3100:40:4300:41:40
200Claudia Prange1733Dames 45-5448 (Tympaan - De Baat - 5km)00:42:2300:43:24
201Penny Pijlman1578Dames 35-445000:43:0200:43:26
202Claudette van Oudheusden2169Dames 35-445100:46:5800:38:40
203Corry Nijman1597Dames 55+32KAMERIK00:48:0300:48:52
204Joke Schouten177Dames 45-5449Leiden Atletiek00:48:0300:48:52
# DispNaamStartnrCategorie#CatVereniging / Plaats / (Team)Netto tijdBruto tijd
205Adinda Blokker1679Dames 35-4452 (OTT - 5km (geen team))
206Michele Reijnen1526Dames 45-5450
207Claudia Prange1535Dames 35-4453
208Ellen Boskamp1518Dames 45-5451
209Luka van Wolferen1534Dames 35-4454
210Nikki van Adrichem1705Meisjes t/m 1510 (* Windroos 5km)
211Merel Hulsebosch1502Dames 35-4455
212Robin Tempel1505Dames 20-3456
213Bianca van Vugt1538Dames 45-5452De Veenlopers
1Rosa den Outer81Meisjes t/m 15Voorschoten '9700:21:2500:21:31100
#CatNaamStartnrCategorieVereniging/PlaatsNetto tijdBruto tijdCircuit punten
2Nerena Brunt1509Meisjes t/m 1500:22:1800:22:2499
3Sjuul Kentrop1602Meisjes t/m 1500:24:3300:24:4198
4Dana Hogenboom1548Meisjes t/m 15AKU00:26:2100:26:2697
5Tessa de Wit37Meisjes t/m 15AV De Spartaan00:28:3700:29:1196
6Sofie van El1622Meisjes t/m 1500:29:3500:29:4495
7Anne van Essen1628Meisjes t/m 1500:30:5000:31:3894
8Tess Boskamp1517Meisjes t/m 1500:33:1600:35:0193
9Flore Dominicus1594Meisjes t/m 1500:39:3900:40:1392
#CatNaamStartnrCategorieVereniging/PlaatsNetto tijdBruto tijdCircuit punten
10Nikki van Adrichem1705Meisjes t/m 15 (* Windroos 5km)
1Marije Hijman1588Meisjes 16 t/m 19PAC00:18:1200:18:16100
#CatNaamStartnrCategorieVereniging/PlaatsNetto tijdBruto tijdCircuit punten
2Paulien Idema43Meisjes 16 t/m 19AKU00:24:3800:24:4599
3Sien Saadat55Meisjes 16 t/m 19AKU00:25:3300:26:2198
4Donna Lek1739Meisjes 16 t/m 19 (Komkommertijd - 5km)00:26:1100:26:4197
5Megan Zandvliet52Meisjes 16 t/m 19Oude Wetering00:27:4300:28:1496
6Bianca van den Burgh233Meisjes 16 t/m 19Leiden Atletiek00:30:1300:30:3295
7Lara van den Akker180Meisjes 16 t/m 1900:30:2500:31:0894
8Jet Saadat56Meisjes 16 t/m 19AKU00:31:1600:32:2193
1Vienna Romanee238Dames 20-34Leiden Atletiek00:18:4000:18:44100
#CatNaamStartnrCategorieVereniging/PlaatsNetto tijdBruto tijdCircuit punten
2Jolijn Swager243Dames 20-34Leiden Atletiek00:19:0800:19:1299
3Carmen Oosterkamp291Dames 20-34AV De Spartaan00:19:5700:20:0798
4Charlotte van Veen1545Dames 20-34Voorschoten '9700:20:1900:20:2497
5Rebecca Hulshof11Dames 20-34AV De Spartaan00:20:3100:20:4196
6Dorinda Bolte198Dames 20-34Voorschoten '9700:21:5600:22:2595
7Nathalie de Boer262Dames 20-3400:22:1300:22:5994
8Rosanne Guijt172Dames 20-34KATWIJK ZH00:22:1700:22:4893
9Lise Koote48Dames 20-34HRR00:22:3000:22:4092
10Tessa Mulder305Dames 20-34Leiden Atletiek00:22:4000:22:5291
11Martine Mulder214Dames 20-34Noordwijk00:22:4900:23:0190
12Caroline Verduin1626Dames 20-34Haag Atletiek00:22:5100:23:0589
13Elianne van der Valk553Dames 20-34ARV Ilion00:23:0800:23:2588
14Lisa Van Diemen1740Dames 20-34 (Komkommertijd - 5km)00:23:0900:23:2087
15Haley Ehlers869Dames 20-3400:23:1200:23:2586
16Babeth van Egmond285Dames 20-34AV De Spartaan00:23:1200:23:2285
17Krista Steekers54Dames 20-34Triathlonvereniging Bollenstreek00:23:4400:23:5784
18Britt Hoogenboom36Dames 20-34Voorschoten '9700:23:4700:24:1583
19Romy Ganzevles145Dames 20-34Leimuiden00:24:4700:25:3582
20Elise Passchier168Dames 20-3400:25:3200:25:5581
21Pamela van Alderwegen118Dames 20-3400:25:3900:25:4580
22Lieke Helvensteijn117Dames 20-34NOORDWIJK00:25:4000:25:5079
23Simone de Jong1563Dames 20-34AKU00:25:5200:26:0978
24Sanne Brummel71Dames 20-34Voorschoten '9700:25:5800:26:3177
25Melissa Weber287Dames 20-34Leiden00:26:0000:26:2676
26Nienke van de Maat185Dames 20-3400:26:3600:27:0275
27Jeanine Pas-Arendse68Dames 20-34Voorschoten '9700:27:1200:27:3074
28Esmeralda Hogenboom1709Dames 20-34 (VVD De Ronde Venen - 5km)00:27:1500:27:3473
29Eva Klootwijk1582Dames 20-3400:27:3000:27:5772
30Hanneke Binnendijk268Dames 20-34Leiden00:27:3100:27:4971
31Wieteke Pret-Pieters30Dames 20-34Leiden Atletiek00:27:5500:28:2070
32Lichelle Zevenhoven288Dames 20-34Koudekerk aan den Rijn00:27:5600:28:3569
33Nikki Castel199Dames 20-34SASSENHEIM00:28:3500:29:0168
34Wendy Bliekendaal1506Dames 20-3400:29:1000:29:3367
35Nicolette Duinkerken220Dames 20-34NOORDWIJKERHOUT00:29:1100:29:5466
36Ilse Schalij86Dames 20-3400:29:1200:30:0265
37Anouk van Klink835Dames 20-34ROELOFSARENDSVEEN00:29:2500:29:4964
38Tamarah Karsemeijer1738Dames 20-34'S-HERTOGENBOSCH (Komkommertijd - 5km)00:29:3500:30:0663
39Esther Hogenboom205Dames 20-34Wilnis00:29:3800:29:5662
40Susanne Driessen294Dames 20-34AKU00:29:4700:30:1861
41Audrey Maltier1009Dames 20-3400:29:4700:29:5760
42Lisette Bisschops155Dames 20-34SASSENHEIM00:29:5100:30:1659
43Iris Dofferhof161Dames 20-34LISSE00:30:0700:30:5458
44Chantal van Heijningen597Dames 20-3400:30:1500:30:5757
45Hanneke Crezee203Dames 20-3400:30:3300:30:5856
46Eveline Spring in 't Veld1615Dames 20-3400:30:4600:31:0755
47Meike Nieuwenhuis119Dames 20-3400:30:5300:31:3254
48Marise Kasteleyn189Dames 20-3400:31:0200:31:3153
49Marjolein van Leeuwen190Dames 20-3400:31:0200:31:3152
50Esther Meijer1547Dames 20-3400:31:0300:31:3451
51Leonie Minnee1731Dames 20-34 (Tympaan - De Baat - 5km)00:31:2900:32:0350
52Esmee Hartsink1732Dames 20-34 (Tympaan - De Baat - 5km)00:31:2900:32:0449
53Nadja Joseph1680Dames 20-34 (OTT - 5km (geen team))00:31:3400:31:5548
54Elise Bunschoten1737Dames 20-34 (Komkommertijd - 5km)00:33:4300:34:1247
55Geesje Schrama1539Dames 20-34Triathlonvereniging Bollenstreek00:35:2300:36:0546
#CatNaamStartnrCategorieVereniging/PlaatsNetto tijdBruto tijdCircuit punten
56Robin Tempel1505Dames 20-34
1Marloes Krol50Dames 35-44Utrecht00:24:0300:24:14100
#CatNaamStartnrCategorieVereniging/PlaatsNetto tijdBruto tijdCircuit punten
2Curien Kroon1714Dames 35-44 (VVD De Ronde Venen - 5km)00:24:2800:24:4899
3Ivarna Rangel103Dames 35-4400:24:5200:25:1998
4Miranda van Harmelen113Dames 35-44VOORSCHOTEN00:24:5700:25:3197
5Ilona Matze547Dames 35-44LEIDEN00:25:4400:25:5296
6Marinka Maas1576Dames 35-44UITHOORN00:26:0700:26:1895
7Jolanda Vooijs-van Beelen135Dames 35-44AV Rijnsoever00:26:5300:27:2294
8Monique van Zijtveld1543Dames 35-44MIJDRECHT00:27:4100:27:5993
9Ester Hofschreuder75Dames 35-44ZUIDLAND00:27:5100:28:0992
10Fieke Goemaere1619Dames 35-4400:27:5600:28:3791
11Conny Keultjes9Dames 35-4400:28:1500:28:2590
12Karin van der Hoorn1617Dames 35-4400:28:1700:28:5889
13Charlotte Homan1533Dames 35-4400:28:4100:28:5388
14Yvonne Meiland280Dames 35-44HILLEGOM00:28:4300:29:1287
15Jeanine Van Klink95Dames 35-44LV Plantaris00:29:1000:30:1186
16Danielle Schwegler1611Dames 35-44MIJDRECHT00:29:1900:30:1285
17Carmen Brunt1510Dames 35-4400:29:2600:29:3984
18Heleen Motzheim-Kleijn40Dames 35-44Leiden00:29:3100:30:1783
19Sandra van der Hoorn182Dames 35-44NOORDWIJKEERHOUT00:29:3800:30:2182
20Saskia Veerhuis1574Dames 35-4400:29:3900:29:4981
21Manja Houtman1542Dames 35-44Mijdrecht00:29:4000:29:4980
22Suzan van Klink834Dames 35-44ROELOFARENDSVEEN00:29:4000:30:0479
23Linette van Oijen-Hellemons338Dames 35-44Leiden00:29:5200:30:3278
24Charlotte van Hees154Dames 35-4400:30:1600:30:3477
25Kim Oude Veldhuis153Dames 35-44Lisse00:30:1600:31:0476
26Daniëlle Stipdonk337Dames 35-44Nieuw-Vennep00:30:2600:30:5175
27Elza Bader1746Dames 35-44 (Constructor Dexion Holland B.V. - 5km)00:30:2900:31:0874
28Nelleke van Dijken1536Dames 35-44De Veenlopers00:31:0500:31:1873
29Irma Ruizendaal1625Dames 35-4400:31:0700:32:0072
30Sjoukje Bossenbroek1522Dames 35-44 (OTT 3 - 5km)00:31:1000:32:5571
31Peggy Roelofs20Dames 35-44SASSENHEIM00:31:3800:32:0570
32Bettina Kwak65Dames 35-44Nieuw-Vennep00:31:4900:32:1369
33Moniek Hammes66Dames 35-44Sassenheim00:32:0100:32:2768
34Esther Tijmensen1525Dames 35-4400:32:0700:33:0367
35Saskia Geuke111Dames 35-4400:32:0700:32:4366
36Saskia Verkaik200Dames 35-44HRR00:32:2400:32:4065
37Iris Kalkman-Turenhout246Dames 35-44WARMOND00:32:2700:33:1564
38Joyce Redert1503Dames 35-4400:32:3200:32:4563
39Esther van Duijvenbode44Dames 35-44Triathlonvereniging Bollenstreek00:32:4200:33:2462
40Mirjam Boogaart667Dames 35-44AV Rijnsoever00:33:1300:34:3261
41Tamara Kwint370Dames 35-44AKU (OTT 2 - 5km)00:33:1700:35:0160
42Stephanie Zoetemelk69Dames 35-44WZK/TRI TEAM Wassenaar00:33:4900:34:1759
43Ismay Zandvliet1635Dames 35-4400:33:5400:34:3058
44Anika Mulder1634Dames 35-4400:34:0200:34:3957
45Esther de Jong1512Dames 35-44MIJDRECHT00:34:1100:35:0556
46Martine Oevering1564Dames 35-44AKU00:34:5000:35:2155
47Diana Steenvoorden237Dames 35-4400:39:0200:39:3854
48Jolanda Zandbergen174Dames 35-4400:39:0700:39:4253
49Denise Mieremet6Dames 35-44Leiden Road Runners Club00:40:4300:41:3952
50Penny Pijlman1578Dames 35-4400:43:0200:43:2651
51Claudette van Oudheusden2169Dames 35-4400:46:5800:38:4050
#CatNaamStartnrCategorieVereniging/PlaatsNetto tijdBruto tijdCircuit punten
52Adinda Blokker1679Dames 35-44 (OTT - 5km (geen team))
53Claudia Prange1535Dames 35-44
54Luka van Wolferen1534Dames 35-44
55Merel Hulsebosch1502Dames 35-44
1Astrid Hoek-Lenterman156Dames 45-54AV Rijnsoever00:21:2400:21:29100
#CatNaamStartnrCategorieVereniging/PlaatsNetto tijdBruto tijdCircuit punten
2Eline Wagemaker227Dames 45-54Leiden Road Runners Club00:21:5000:21:5799
3Brigitte Pletting1559Dames 45-54OEGSTGEEST00:21:5800:22:0398
4Claudine Cornelisse106Dames 45-54DE ZIJL - LGB TRIATHLON00:22:1600:22:3197
5Annelisa Jorritsma1579Dames 45-54ARV Ilion00:22:3200:22:4996
6Marijke van der Steen97Dames 45-54VOORSCHOTEN00:22:4100:22:5095
7Martine de Jong12Dames 45-54AKU00:23:1800:23:3994
8Hester van Leeuwen108Dames 45-54HRR00:23:4500:23:5993
9Else Meijer141Dames 45-54HRR00:25:0900:25:2392
10Yvonne de Ridder160Dames 45-54ARV Ilion00:25:1000:25:2791
11Rachel van Hellemondt4Dames 45-54Leiden Atletiek00:26:0000:26:0890
12Dieuwke Meijer33Dames 45-54HILLEGOM00:27:0200:27:3689
13Anita Dirks-Mulder425Dames 45-54VOORSCHOTEN00:27:1100:27:4288
14Cyrille Weeber5Dames 45-54AV De Spartaan00:27:3000:27:5487
15Suzanne Seegers-Twomey1590Dames 45-54DE ZIJL - LGB TRIATHLON00:28:0100:28:2686
16Jolanda Polman de Jong47Dames 45-5400:28:0400:28:3485
17Gonny Ravensbergen28Dames 45-54Leiden Atletiek00:28:0900:28:2084
18Ursula van den Eijk183Dames 45-54Leiden Road Runners Club00:28:2800:29:0783
19Ellen Dijkstra-Groenendijk73Dames 45-54OEGSTGEEST00:28:3000:29:2182
20Dieneke Vrolijk - Van der Waal221Dames 45-54HRR00:28:3500:28:5081
21Ashna Mungra1507Dames 45-5400:28:5100:29:0580
22Esther Pieke1749Dames 45-54WILNIS (Aquafix - 5km)00:28:5300:29:0079
23Sylvia Kuiper100Dames 45-54HRR00:29:1000:29:2778
24Ingrid Koot84Dames 45-54LV Plantaris00:29:1100:30:1377
25Anda van der Mark-de Ruiter231Dames 45-54Leiden Road Runners Club00:29:3100:30:0876
26Esther Visscher1691Dames 45-54AKU (OTT 2 - 5km)00:29:4400:30:0675
27Sylvia de Groot281Dames 45-54VOORHOUT00:29:4700:30:1974
28Lisette Aarsman1610Dames 45-54VINKEVEEN00:29:5000:30:3673
29Helene Philippo892Dames 45-54Loopgroep Leiderdorp00:30:2400:30:5772
30Susan Sint - Heuvelman1515Dames 45-54Huizen00:30:4700:31:1071
31Danielle Wijnolst403Dames 45-5400:30:5900:31:3870
32Sanny Bakker1627Dames 45-54Mijdrecht00:31:1600:32:0569
33Martine Groenendijk1632Dames 45-54KAAG00:31:2200:34:1068
34José Breij1562Dames 45-54WILNIS00:31:5800:32:3267
35Heidi de Jong91Dames 45-54ROELOFARENDSVEEN00:32:0100:32:4666
36Metta Hazelaar1730Dames 45-54 (Tympaan - De Baat - 5km)00:32:1800:32:5265
37Annemieke Hollandee1528Dames 45-54AV Aalsmeer00:33:4100:33:5864
38Judith Swart26Dames 45-54AKU00:33:4400:35:2963
39Miranda Castelein96Dames 45-54LV Plantaris00:33:5300:34:5562
40Pauline Hoekstra1683Dames 45-54AV Aalsmeer (OTT 3 - 5km)00:33:5900:35:0061
41Femke Bergervoet1501Dames 45-54ROTTERDAM00:34:0200:34:3960
42Renate Schouten1561Dames 45-5400:34:2200:34:5759
43Astrid Augustinus151Dames 45-54NOORDWIJK ZH00:35:0800:35:4658
44Wendy van Giesen136Dames 45-54NOORDWIJKERHOUT00:35:4400:36:3857
45Rianne van Rossum1508Dames 45-5400:37:1700:37:5956
46Elles Tromp1530Dames 45-5400:38:1600:38:3455
47Karin Gerse397Dames 45-54WZK/TRI TEAM Wassenaar00:38:4600:39:1454
48Claudia Prange1733Dames 45-54 (Tympaan - De Baat - 5km)00:42:2300:43:2453
49Joke Schouten177Dames 45-54Leiden Atletiek00:48:0300:48:5252
#CatNaamStartnrCategorieVereniging/PlaatsNetto tijdBruto tijdCircuit punten
50Michele Reijnen1526Dames 45-54
51Ellen Boskamp1518Dames 45-54
52Bianca van Vugt1538Dames 45-54De Veenlopers
1Lydia Korrel169Dames 55+OUDERKERK A/D AMSTEL00:22:0100:22:12100
#CatNaamStartnrCategorieVereniging/PlaatsNetto tijdBruto tijdCircuit punten
2Jolanda van Leeuwen263Dames 55+HRR00:23:5300:24:0799
3Sandra Schaap215Dames 55+Leiden Atletiek00:24:1100:24:2498
4Tessy Lenting179Dames 55+AV De Spartaan00:24:1700:24:2797
5Marjolijn Jacobs218Dames 55+Triathlonvereniging Bollenstreek00:24:5900:25:1296
6Nicolette Steegeling-Bakvis34Dames 55+avVN00:26:0000:26:1495
7Will Hoogervorst7Dames 55+AV De Spartaan00:26:5600:27:2794
8Ellen Vroon17Dames 55+Voorschoten '9700:27:0600:27:3893
9Lenie Hoogweg298Dames 55+Leiden Road Runners Club00:27:1500:27:3092
10Joke de Jong1560Dames 55+00:27:4100:27:5691
11Marjanne Barendrecht99Dames 55+Leiden Road Runners Club00:28:2500:29:1490
12Marja Breedijk1598Dames 55+AKU00:28:3600:29:0889
13Conny Meiland279Dames 55+AV De Spartaan00:28:4300:29:1288
14Carla Kaptein276Dames 55+HILLEGOM00:28:5600:29:1487
15Ida Molkenboer770Dames 55+LV Plantaris00:29:3200:30:1486
16Marjan Prins286Dames 55+leiden00:29:5100:30:1785
17Marjan de Graaf101Dames 55+Lekker Hollen00:29:5200:30:3184
18Trees van Klink758Dames 55+LV Plantaris00:29:5300:30:1883
19Jeannette van Klink74Dames 55+AV De Spartaan00:30:0200:30:3282
20Jos Beerstecher159Dames 55+OEGSTGEEST00:31:1100:31:2981
21Joke van der Poel283Dames 55+NOORDWIJKERHOUT00:31:5200:32:4380
22Coby Buitenhek209Dames 55+Noordwijkerhoutse Strandlopers00:32:0600:32:3979
23Inge Edixhoven1569Dames 55+KLM ROADRUNNERS00:32:2500:33:2578
24Heleen Wagenaar59Dames 55+HRR00:32:2700:32:5477
25Henny Rietbroek693Dames 55+LV Plantaris00:33:1500:34:0076
26Wil Voorn360Dames 55+AKU00:33:1700:35:0275
27Liesbeth Zeltenrijch143Dames 55+AV Gouda00:33:3300:33:4974
28Akke Hania672Dames 55+NOORDWIJK ZH00:34:5200:35:5073
29Ingrid Tousain10Dames 55+AKU00:34:5600:35:1872
30José de Jong-Warmerdam282Dames 55+Leiden Road Runners Club00:35:2300:36:0571
31Trees Peschier38Dames 55+00:40:4300:41:4070
32Corry Nijman1597Dames 55+KAMERIK00:48:0300:48:5269
1Patrick van Buuren1813Heren 35-441Phanos00:33:3600:33:39
# DispNaamStartnrCategorie#CatVereniging / Plaats / (Team)Netto tijdBruto tijd
2Robin Kuiper582Heren Senioren1AV Sparta00:33:4900:33:52
3Erik Scheers1011Heren 45-541Phanos00:34:5500:34:57
4Saïd Kanfaoui1917Heren 35-442GOUDA00:35:3200:35:35
5Henk Bregman495Heren Senioren2ARV Ilion00:36:1500:36:18
6Guido van Doorn1834Heren 35-44300:36:2600:36:29
7Sander van Weerlee-Feenstra739Heren 35-444LEIDEN00:36:5900:37:02
8Thomas Barrault1877Heren Senioren3TKN '8500:37:0700:37:14
9Erwin Metselaar1911Heren 45-542AV Aalsmeer00:37:1300:37:17
10John Vonk1034Heren 35-445Leiden Atletiek00:37:2000:37:23
11Joost van der Zwet251Heren 35-446Roelofarendsveen00:37:2400:37:28
12Ricardo van 't Schip2132Heren 35-447De Veenlopers (Hairfashion at home by Iris en Studio 110 -10km)00:37:2900:37:31
13Bart Portegijs1037Heren Senioren4Leiden Road Runners Club00:37:3200:37:36
14Mark Rimmelzwaan1818Heren 35-448Hoogmade00:37:3600:37:42
15Patrick van Ooijen1837Heren Senioren500:37:5700:38:01
16Mattijs van Dulkenraad534Heren 45-543AV Sparta00:38:0800:38:12
17Timo Maarleveld393Heren Senioren6AV Haarlemmermeer00:38:1400:38:17
18Andy van Vliet1981Heren Senioren700:38:3400:38:59
19Peter Douven1936Heren Senioren800:38:5900:39:37
20Robin Zoet255Heren 45-54400:39:0100:39:05
21Benjamin Marcel Levi1583Heren Senioren9WZK/TRI TEAM Wassenaar00:39:0400:39:13
22Peter Roemeling1835Heren 45-545's-Gravenhage00:39:0400:39:07
23Marc van der Helder649Heren 35-449Leiden Road Runners Club00:39:0600:39:09
24Robin Verloop1974Heren Senioren10AV Rijnsoever00:39:1300:39:18
25Jaap Dekker1791Heren 45-54600:39:1700:39:21
26Marcel Kraan1802Heren 35-4410AV Aalsmeer00:39:1900:39:22
27Marc Koopmanschap1888Heren 55-641Leiden Atletiek00:39:2100:39:32
28Martijn Schohaus709Heren 35-4411De Veenlopers00:39:2200:39:31
29Marco Melis598Heren 45-547Loopgroep Leiderdorp00:39:2200:39:26
30Pascal Bloemheuvel1920Heren 45-548HOOFDDORP00:39:2300:39:27
31Elebert Noordam494Heren 55-642ARV Ilion00:39:2400:39:26
32Maarten van den Oever634Heren 35-4412AV Sparta00:39:2700:39:31
33Jeroen van der Valk588Heren Senioren11Triathlonvereniging Bollenstreek00:39:2700:39:35
34Peter Derk Wekx690Heren 45-549KAV Holland00:39:3000:39:43
35Rolf Jonker574Heren Senioren12AV Clytoneus00:39:3300:39:39
36Cor van Koppen1876Heren 45-5410TKN '8500:39:3600:39:43
37Roger Hammond388Heren 45-5411VIJFHUIZEN00:39:3700:39:43
38Terry Kipping571Heren 35-4413Hillegom00:39:4300:39:49
39Joost Lammers1785Heren 35-4414UTRECHT00:39:5900:40:01
40Gerard van Schaik730Heren 45-5412De Veenlopers00:40:0000:40:09
41Marcel Boskamp402Heren 35-4415Voorschoten '9700:40:0400:40:07
42Ewout Nijgh773Heren Senioren13Katwijk00:40:1200:40:18
43Jeroen van Dongen1854Heren 45-541300:40:1300:40:17
44Marco van Mourik253Heren 35-441600:40:1700:40:30
45Aldert Veldhuisen2116Heren 55-643UITHOORN (OTT 1 - 10km)00:40:2200:40:25
46Richard Fawcett1934Heren 35-4417Leiden Atletiek00:40:2700:40:34
47Nick Borst660Heren Senioren14LEIDEN00:40:3600:40:46
48Yuri Boskamp245Heren 45-5414's-Gravenhage00:40:4400:40:50
49Raymond Steenvoorden556Heren 35-4418AV De Spartaan00:40:5000:40:57
50Sander de Wolf565Heren Senioren15VOORHOUT00:40:5200:40:59
51Dennis van Wissen526Heren 35-4419LEIDEN00:41:0400:42:13
52Jelle Keus515Heren 35-4420AAV '3600:41:0400:41:08
53John Harris361Heren 45-5415Leiden Atletiek00:41:0500:41:26
54Benjamin de Bruijn1943Heren Senioren1600:41:0600:41:14
55Marinus Boer609Heren 35-442100:41:0600:41:13
56Frank Hendriks502Heren 45-5416AAV '3600:41:0700:41:13
57Sander Flart1047Heren 35-4422AAV '3600:41:0800:41:13
58Ric Immens1814Heren 45-5417TKN '8500:41:3600:41:58
59Remco te Nuijl1752Heren 35-442300:41:3700:41:45
60Matthijs Bouthoorn720Heren Senioren1700:41:3800:41:43
61Marc Kroon800Heren 35-4424Triathlonvereniging Bollenstreek00:41:4200:41:49
62Barry van Veen1884Heren Senioren18Leiden Atletiek00:41:4600:41:56
63Marcel van Sambeek622Heren 45-5418Leiden Atletiek00:41:4700:41:52
64Peter Aanhane752Heren 35-4425KATWIJK ZH00:41:4900:42:01
65Jeroen Janmaat1891Heren 35-4426Mijdrecht00:41:5100:42:06
66Conor Seegers467Heren Senioren19Leiden00:41:5900:42:30
67Harry Oosterveen691Heren 55-644AV Sparta00:42:0600:42:13
68Reinier Könemann463Heren 35-4427Voorschoten '9700:42:1400:42:19
69Edwin Warmerdam541Heren 45-5419AV De Spartaan00:42:1600:42:25
70Thomas Schmidt426Heren 55-645LEIDEN00:42:1700:42:24
71Jan-Joost Oudshoorn488Heren Senioren20AMSTERDAM00:42:2200:44:05
72Michel Mackaaij621Heren 45-5420AAV '3600:42:2300:42:33
73Stef Steenvoorden569Heren Senioren21Leiden Atletiek00:42:3000:42:42
74Kees-Jaap van Nes130Heren 45-5421Leiden Road Runners Club00:42:3200:42:32
75Barend Sparreboom327Heren 35-4428ARV Ilion00:42:3400:42:41
76Edwin Teeuwen687Heren 45-5422AV De Spartaan00:42:3800:42:47
77Roy Vriesinga1789Heren Senioren2200:42:4200:42:50
78Robin Huizing478Heren 55-646ZANDVOORT00:42:4700:42:58
79Hans Overbeek2001Heren 55-647POLSBROEK00:42:4900:42:58
80Rick Wouters358Heren 35-4429Noordwijk00:42:5200:43:01
81Jeroen Hiep1006Heren Senioren23Triathlonvereniging Bollenstreek00:42:5400:44:37
82Martijn Leenstra1760Heren 45-5423Maarssen00:42:5500:43:09
83Jan Reurings568Heren 35-4430AKU00:42:5500:43:09
84Ad Kempen252Heren 55-648AKU00:42:5600:43:21
85Erwin van Mierlo567Heren 45-5424Zoetermeer00:43:0400:43:15
86Marnix Boon857Heren Senioren24Leiden Atletiek00:43:0600:43:18
87Edward Meeuwisse2013Heren 45-5425NIEUWVEEN00:43:0700:43:27
88Tom de Heiden449Heren Senioren2500:43:0800:44:19
89Christian Feeleus558Heren Senioren26AV De Spartaan00:43:1300:44:15
90Rick Tolido1988Heren Senioren27Wassenaar00:43:1400:43:46
91Jan-Willem Hessels1831Heren Senioren2800:43:2000:45:01
92Richard de Smit666Heren 45-5426WZK/TRI TEAM Wassenaar00:43:3000:43:38
93Martijn Gerla2144Heren Senioren2900:43:3600:43:40
94Ruurd Schiere1751Heren 35-443100:43:4100:45:16
95Florus Jan de Wolf566Heren 55-649Noordwijkerhoutse Strandlopers00:43:4300:43:56
96Norbert van den Hemel399Heren 45-5427ARV Ilion00:43:4400:43:53
97Marlon Voorn1845Heren 45-5428AV Sparta00:43:4700:43:54
98Gijs Stijnman653Heren 45-542900:43:4900:43:57
99Richard Nauta1944Heren 45-543000:43:4900:44:14
100Dammers Bergman1912Heren 35-4432AAV '3600:43:5800:44:13
101Sander Zaal2006Heren Senioren3000:43:5800:44:15
102Jasper Bouwman572Heren Senioren31Voorhout00:44:0100:44:13
103Hans Breij1843Heren 45-5431WILNIS00:44:0300:44:09
104Jacco van 't Schip554Heren 45-5432ALPHEN AAN DEN RIJN00:44:0600:44:16
105Sander de Koning364Heren 35-4433ROELOFARENDSVEEN00:44:1400:44:39
106Hans Does1048Heren 55-6410WARMOND00:44:1500:46:02
107Alexis Eustatia570Heren 45-5433OEGSTGEEST00:44:1600:45:11
108Roland Borst2136Heren 45-5434 (Hairfashion at home by Iris en Studio 110 -10km)00:44:1700:44:23
109Martijn Pastink387Heren 35-4434ARV Ilion00:44:1700:44:28
110Ronald Sijsenaar745Heren 45-5435WZK/TRI TEAM Wassenaar00:44:1800:44:33
111Bob Rijlaarsdam1921Heren Senioren32Amsterdam00:44:2000:45:02
112Rob van der Niet289Heren Senioren33NOORDWIJK ZH00:44:2800:44:41
113Marcel Ravensbergen376Heren 45-5436Leiden Atletiek00:44:2900:44:40
114Alwin Kooistra1935Heren Senioren34MIJDRECHT00:44:3000:45:09
115Cyril van Schijndel2002Heren 45-5437AV De Koplopers00:44:3400:44:55
116Luuk van Eeden1007Heren Senioren3500:44:3600:46:17
117Bram van Schagen671Heren 35-4435AKU (OTT 1 - 10km)00:44:3600:44:47
118Gert-Jan de Haas2119Heren 45-5438 (OTT 1 - 10km)00:44:4000:44:50
119Kees Koek1969Heren Senioren36Mijdrecht00:44:5500:45:14
120Bas ten Wolde1753Heren 35-443600:44:5700:45:40
121Jelle Steenbeek1049Heren Senioren37Leiden Atletiek00:44:5700:45:20
122Jan van den Bergen1885Heren 55-6411VINKEVEEN00:45:0000:45:10
123Michael Jansen250Heren 35-443700:45:0100:45:26
124Mark Zaal1012Heren Senioren38AV Haarlemmermeer00:45:0200:45:17
125Rian Hoogendijk1890Heren 35-443800:45:0400:45:36
126Dennis van Bekkum1026Heren 35-4439ARV Ilion00:45:0500:45:20
127Paul Creyghton342Heren 35-4440VOORSCHOTEN00:45:0800:45:22
128Mario Willemse772Heren 45-5439AKU00:45:1200:45:25
129Gregor Panovski620Heren 45-5440AV De Spartaan00:45:1400:45:45
130Ronald Verzijl678Heren 45-5441Zoetermeer00:45:1600:45:30
131Marijn Went339Heren Senioren3900:45:2100:45:44
132Bart Pastoor1926Heren 55-6412TKN '8500:45:2500:45:50
133Theo van Rossum1013Heren 55-6413AKU00:45:2600:45:43
134Cees Hannema630Heren 65+1LV Plantaris00:45:2600:45:47
135Henk van Spijker591Heren 35-4441LEIDERDORP00:45:2800:45:47
136Mike Muller384Heren 55-6414ARV Ilion00:45:2900:45:49
137Niels Leerentveld727Heren Senioren40AV Sparta00:45:2900:46:23
138Robert Voskuil648Heren 45-5442Loopgroep Oegstgeest00:45:3300:46:09
139Nico Plantinga1828Heren 65+2UITHOORN00:45:3400:45:38
140Jurrian van der Dussen688Heren 35-4442Leiden Road Runners Club00:45:3400:45:46
141Ronald Pieterse519Heren 45-5443AV De Spartaan00:45:3600:46:24
142Marcel van Zijp2009Heren 55-6415LEIDEN00:45:3700:46:00
143Rob van den Berg726Heren 45-5444ARV Ilion00:45:4000:45:49
144Renard Chaigneau2129Heren 45-5445 (* VLC - (geen team))00:45:4200:46:25
145Dennis de Haan1880Heren 45-5446Mijdrecht00:45:4500:46:07
146John Treur2133Heren 45-5447Mijdrecht (Hairfashion at home by Iris en Studio 110 -10km)00:45:5700:46:00
147Kees Endhoven1044Heren 55-6416UITHOORN00:46:0000:46:37
148Willem van Klink461Heren 55-6417AV De Spartaan00:46:1000:46:30
149Martijn Beek292Heren Senioren41NIGTEVECHT00:46:1200:47:22
150Robert Bosman1757Heren 35-4443MIJDRECHT00:46:3100:47:13
151Pierre Mes423Heren 45-5448ARV Ilion00:46:3100:46:44
152Arjan van Rooijen729Heren 45-5449ARV Ilion00:46:3400:46:45
153Ben Pieterse1955Heren 65+3Nieuwkoop00:46:3400:46:58
154Egbert Bos689Heren 45-5450Valkenburg00:46:3600:47:08
155Andrej Rode1040Heren Senioren4200:46:4300:48:33
156Frans van 't Schip561Heren 55-6418De Veenlopers00:46:4300:47:02
157Frederik Uit den Boogaard544Heren Senioren4300:46:4600:48:29
158Andy Otto697Heren 55-6419Lekker Hollen00:46:5100:48:18
159Jack Pruijsers2138Heren 55-6420 (Aquafix Milieu BV - team 1 - 10km)00:46:5800:47:13
160Tijmen Koet415Heren 55-6421Leiden Atletiek00:46:5900:48:18
161Huub Jansen1919Heren 55-6422AKU00:47:0200:47:23
162Marco Tijsen1987Heren 35-4444AMSTELVEEN00:47:1100:48:54
163Robert Ververs725Heren 55-6423LEIDEN00:47:1900:47:59
164Christiaan Reeuwijk522Heren Senioren44NOORDWIJKERHOUT00:47:2100:48:22
165Martin van den Bijllaardt290Heren 65+4Leiden Road Runners Club00:47:2200:47:26
166Martin Roennfalk1035Heren Senioren4500:47:2300:49:13
167Rob Schoonwater529Heren 35-4445Leiden00:47:2600:47:45
168Aad Pieterse1953Heren 65+5NOORDEN00:47:2700:47:52
169Jordy Hoogeveen1963Heren Senioren46Mijdrecht00:47:2800:48:07
170Peter Christenhusz2124Heren 35-4446 (DOCK 15 - 10km)00:47:2800:48:18
171Martin Knip462Heren 45-545100:47:2900:47:52
172Theo Noij1887Heren 65+6De Veenlopers00:47:3100:47:48
173Gijs Murk483Heren Senioren4700:47:3200:48:33
174Remco van den Hout540Heren 35-444700:47:3200:48:41
175Shaogang Cheng248Heren 55-6424Loopgroep Oegstgeest00:47:3200:48:09
176Walter Boon331Heren Senioren48Voorschoten '9700:47:3800:47:57
177Gerard de Munk482Heren 55-6425Leiden00:47:4000:48:14
178Jerry Borger1844Heren 55-6426ARV Ilion00:47:4200:48:02
179Maarten Verbeek1892Heren 45-5452Amsterdam00:47:4600:48:08
180Davey Tatan2016Heren 35-4448AMSTELVEEN00:47:5000:49:32
181Jasper van Heusden1941Heren 35-4449NIEUWKOOP00:47:5400:48:50
182John Toonen587Heren 55-6427AV Clytoneus00:47:5500:48:02
183Rocco Mulder1895Heren 55-642800:47:5700:48:17
184Jim van Vliet682Heren Senioren49DE HOEF00:47:5900:49:35
185Stefan Bliekendaal1754Heren 35-445000:48:0400:49:39
186Jos Hoogeveen1962Heren 55-6429Mijdrecht00:48:0400:48:43
187Martijn van Klink549Heren Senioren50Oegstgeest00:48:0700:49:42
188Stephan Elferink1931Heren 45-5453TKN '8500:48:0700:48:34
189Guus Bisschop2017Heren 55-6430ALPHEN AAN DEN RIJN00:48:1500:50:14
190Sjors Draaisma586Heren 55-6431ARV Ilion00:48:1500:48:27
191Wouter Goes446Heren 55-6432RUN FOR RIO00:48:1800:48:51
192Ben Klinkhamer2131Heren 65+7Loopgroep PK (Hairfashion at home by Iris en Studio 110 -10km)00:48:2900:49:18
193Mario Klaaijsen422Heren 45-545400:48:3700:49:03
194Paul den Hollander487Heren 55-6433Leiden Atletiek00:48:4400:49:16
195Jeroen van Egmond744Heren 45-545500:48:4700:49:37
196Stefan la Grand293Heren 45-5456LEIDERDORP00:48:4800:49:15
197Menno Zwemstra1853Heren 45-5457MIJDRECHT00:48:4900:49:04
198Cornee van de Panne2122Heren Senioren51 (DOCK 15 - 10km)00:48:5400:49:11
199Gerard van Noort626Heren 35-4451Leiden Road Runners Club00:48:5800:49:10
200Ingmar de Groot599Heren Senioren52RRZ00:49:0000:49:32
201Ray Veel473Heren 55-6434ZANDVOORT00:49:0200:50:19
202Hein van der Kallen542Heren 65+8Voorschoten '9700:49:0200:49:22
203Bram van Duijvenbode340Heren 45-5458AV De Spartaan00:49:0400:50:22
204Wesley Dijkman1772Heren Senioren5300:49:1000:50:16
205Jeroen Langeweg604Heren Senioren5400:49:1100:50:59
206Frans van Haaster1015Heren 55-6435RRZ00:49:1300:49:52
207Antoine van Dam763Heren 45-5459RIJNSATERWOUDE00:49:1500:50:49
208John Bakker1932Heren 35-4452Roelofarendsveen00:49:2200:49:32
209Ruud Freeke614Heren 65+9LEIDERDORP00:49:2200:49:50
210Andreas van den Burgh636Heren 45-5460Leiden Atletiek00:49:2800:50:09
211Frank van Heijningen1841Heren 65+10HRR00:49:3200:49:43
212Kevin Regelink1978Heren Senioren5500:49:3900:50:19
213Michiel Souverijn1838Heren Senioren5600:49:4800:50:22
214Oscar Bosje386Heren 55-6436LEIDEN00:49:5300:50:01
215Rogier Jacobs750Heren 35-4453AV Haarlemmermeer00:49:5500:50:10
216Hans Brand1889Heren 55-6437Lekker Hollen00:49:5700:50:22
217Ton van Kleef326Heren 65+11AV Sparta00:49:5800:50:06
218Dik van der Stelt714Heren 55-6438AV De Spartaan00:49:5900:50:25
219Vincent Ebben390Heren 35-4454ARV Ilion00:50:0500:50:23
220Frans van der Zalm706Heren 55-6439Noordwijk00:50:1100:51:57
221Simon Pieter Knepper332Heren 65+12ARV Ilion00:50:1300:50:27
222Rocco Bouwman1980Heren 35-4455MIJDRECHT00:50:1500:50:28
223Charles Callenbach373Heren 55-6440LEIDERDORP00:50:1700:50:53
224Arno Eigenraam545Heren 55-6441WZK/TRI TEAM Wassenaar00:50:1900:51:33
225Alain Kummer1788Heren 55-644200:50:1900:51:38
226Johan Vriezen1809Heren 35-445600:50:2100:51:02
227Mark Slootbeek1767Heren 35-445700:50:2300:50:40
228Martin Boersen2004Heren 45-546100:50:2400:50:52
229Rene Hoogenboom1940Heren 45-546200:50:2400:51:41
230Wouter Loomans1796Heren 35-445800:50:2600:50:39
231Michiel Straathof414Heren 45-5463OUDE WETERING00:50:2600:50:53
232Jos Ensing828Heren 65+13AAV '3600:50:2700:51:44
233Rob Broer439Heren 65+14Leiden Road Runners Club00:50:3900:50:55
234Menno Hornstra980Heren 45-546400:50:4200:52:44
235Arjan Vos723Heren 55-6443Voorschoten '9700:50:4900:52:05
236Cas Grannetia472Heren 55-6444AV De Spartaan00:50:5300:51:26
237Alexander Disseldorp442Heren Senioren5700:50:5800:52:48
238Ed Klaasen627Heren 55-644500:50:5900:52:23
239Patrick Lut579Heren 45-5465OEGSTGEEST00:51:0300:51:15
240Harry Aartman668Heren 45-5466Noordwijkerhoutse Strandlopers00:51:0900:52:03
241Godfried Aarts658Heren 65+15LEIDERDORP00:51:1100:51:40
242Tammo de Jonge686Heren 55-644600:51:1800:51:37
243René van der Velde618Heren 55-6447AV Rijnsoever00:51:2200:51:40
244Peter Marsen1761Heren 45-546700:51:2200:53:13
245Bas van Dijk491Heren 35-445900:51:2300:53:13
246Kees van der Zalm447Heren 65+16NOORDWIJK ZH00:51:2500:52:51
247Ivo van Ark1768Heren 35-4460Alphen aan den Rijn00:51:3000:52:46
248Xander van der Ploeg408Heren 45-5468Leiden Road Runners Club00:51:3200:52:46
249Dick van Tongeren645Heren 65+17Leiden Road Runners Club00:51:3300:52:47
250Daan van Leeuwen2018Heren 35-446100:51:3600:53:10
251Ton Hijman1966Heren 45-5469Nieuwkoop00:51:4100:52:38
252David Haspels1973Heren Senioren5800:51:4300:52:12
253Ron Valentijn1985Heren 45-5470UITHOORN00:51:4400:52:01
254Jeroen Rademaker1807Heren Senioren5900:51:5200:53:20
255Willem van Zuijlen499Heren 55-644800:51:5800:53:42
256Paul de Jong1030Heren 45-5471Leiderdorp00:52:0500:52:23
257Timo Kragtwijk1812Heren Senioren60Mijdrecht00:52:0600:52:33
258Wilco Schouten1879Heren 45-5472AMSTELHOEK00:52:0700:53:35
259Erwin Vermeulen497Heren 45-5473WZK/TRI TEAM Wassenaar00:52:1100:53:12
260John Dam552Heren 45-5474ALPHEN AAN DEN RIJN00:52:1800:53:58
261Paul van Rijn1924Heren 45-5475Mijdrecht00:52:2200:52:55
262Manuel van Vliet2139Heren 35-4462 (Aquafix Milieu BV - team 1 - 10km)00:52:2600:53:00
263Mischa Vermeijs1937Heren 35-446300:52:3100:53:17
264Ruben Koster1959Heren 35-4464Mijdrecht00:52:3100:53:17
265Martien van der Hoorn1014Heren 65+18AV De Spartaan00:52:3200:53:03
266Ivo Visser1819Heren 35-446500:52:3400:53:06
267Leendert Blok740Heren 35-4466Leiden00:52:3600:52:59
268Ruud Bos1979Heren 55-6449DE HOEF00:52:3700:53:05
269Peter Rietbroek409Heren 55-645000:52:4000:54:11
270Marc de Gruijl806Heren 35-446700:52:4000:53:12
271Geert Labots1004Heren 35-4468LEIDEN00:52:4200:54:27
272Jan Bosman1886Heren 55-645100:52:4300:53:00
273Martijn Meulenbroek564Heren 45-5476Loopgroep Oegstgeest00:52:4400:53:52
274Rene Koot2010Heren 45-547700:52:4900:53:13
275Piet-Hein van der Ploeg523Heren 45-5478ZOETERWOUDE00:52:5300:53:30
276Ton Verhaar477Heren 45-5479UITHOORN00:52:5600:53:27
277Henk van Leeuwen617Heren 55-6452AKU00:52:5600:53:27
278Paul Kuijt679Heren 55-6453Loopgroep Oegstgeest00:53:0400:54:25
279Luc Haagmans343Heren Senioren61Rotterdam00:53:1700:53:59
280Emiel de Jong1836Heren 65+1900:53:2500:54:20
281Rob van Zijtveld1842Heren 65+20De Veenlopers00:53:2600:53:36
282Peter van Eeden1008Heren 45-5480Noordwijkerhoutse Strandlopers00:53:2800:55:14
283Rowland de Roode1918Heren 35-4469BILTHOVEN00:53:3500:53:49
284Paul van Hal696Heren 55-6454AV De Spartaan00:53:3800:53:57
285Laurens Roth733Heren Senioren62Woerden00:53:3800:54:34
286Wim de Jong1882Heren 45-5481MIJDRECHT00:53:4000:54:50
287Dave Fredriksz629Heren 55-6455LEIDERDORP00:53:5300:54:09
288Rochdi Sefrioui1910Heren 35-4470KLM ROADRUNNERS00:53:5400:54:14
289Peter van Dijk731Heren 55-6456RIJNSBURG00:53:5600:54:19
290Joris de Jong466Heren 45-5482NIEUW VENNEP00:54:0300:54:36
291Erik van Noort1939Heren 45-5483WOUBRUGGE00:54:2600:56:21
292Oscar Kuit350Heren 45-5484Leiden Atletiek00:54:2900:56:19
293Ferry Arts1017Heren 65+21UITHOORN00:54:4500:56:22
294Sako Kroon405Heren 65+22AV De Spartaan00:54:5200:55:22
295Marco van Delft717Heren 45-5485Noordwijk00:54:5400:56:40
296Cor Oudshoorn1938Heren 55-6457MIJDRECHT00:54:5400:56:34
297Kees Houtman1908Heren 55-6458MIJDRECHT00:54:5400:56:34
298Mart van der Voort705Heren 65+23KATWIJK ZH00:54:5500:55:12
299Jaap Bol641Heren 65+24LEIDERDORP00:55:0300:56:18
300Klaas Heemskerk1903Heren 55-645900:55:0700:56:45
301Henk Vreeswijk484Heren 55-6460HOOFDDORP00:55:0800:56:55
302Johan Faas480Heren 45-5486AV De Spartaan00:55:1100:56:42
303Mark Groen2142Heren 35-4471 (Aquafix Milieu BV - team 1 - 10km)00:55:1300:55:46
304Jan-Reiner Meijer334Heren 45-5487Loopgroep De Wassenaarse Slag00:55:1900:56:47
305Peter van den Berg766Heren 55-6461Noordwijkerhoutse Strandlopers00:55:2100:55:54
306Leon de Haan1929Heren 55-6462ALPHEN AAN DEN RIJN00:55:2700:55:51
307Ronald Marseille652Heren 55-6463Leiden Road Runners Club00:55:2800:55:36
308Kees Schutter1900Heren 55-6464TKN '8500:55:4600:56:49
309Patrick Strijbos764Heren 45-5488Leimuiden00:55:4700:57:22
310Mike Blokker512Heren 45-5489Triathlonvereniging Bollenstreek00:55:4700:56:22
311John van Ee700Heren 55-6465Altis00:55:5000:57:17
312Ard van den Eijnde699Heren 45-5490Amsterdam00:55:5000:57:18
313Sander van den Broek347Heren 35-4472HOOFDDORP00:55:5000:57:00
314Do Hageman707Heren 65+25HILLEGOM00:55:5500:56:13
315René Goossen590Heren 55-646600:55:5900:56:35
316Remco Venema1827Heren 35-447300:56:0200:56:35
317Matthijs Matze267Heren 65+26LEIDERDORP00:56:0500:57:51
318Mark Wormgoor1763Heren 45-5491WILNIS00:56:0700:56:57
319Kevin Overzee1783Heren Senioren6300:56:0700:56:31
320Lars Overzee1823Heren Senioren64De Veenlopers00:56:0800:56:32
321Leo van Steijn371Heren 55-6467AV De Spartaan00:56:0800:56:48
322Sjaak van Steijn433Heren 55-6468TER AAR00:56:0900:56:48
323Jan Willem van der Burg718Heren 55-6469Lisse00:56:2200:57:06
324John van Loo1976Heren 45-549200:56:2700:57:14
325Ramon van Kessel254Heren 45-5493AKU00:56:2800:56:58
326Peter van Daal1786Heren 35-447400:56:2900:57:11
327Geert Pastoor1930Heren Senioren65Alphen aan den Rijn00:56:3300:58:08
328Mark Verbeek1816Heren 55-6470Loopgroep Oegstgeest00:56:3500:58:12
329Age Siebbeles1777Heren 45-549400:56:3900:58:48
330Rob Idema418Heren 45-5495AKU00:56:4100:58:22
331Art Veen2021Heren 55-647100:56:4600:58:47
332Hans Dekker2020Heren 55-647200:56:4600:58:47
333Henk Gerla2146Heren 55-647300:56:4800:56:53
334Rien Roling665Heren 65+27De Kwakel00:56:4900:57:27
335Pieter Hiemstra474Heren 55-6474Loopgroep Leiderdorp00:56:5600:57:31
336Ruud Wassenaar1031Heren 55-6475Triathlonvereniging Bollenstreek00:57:0100:57:36
337Constantijn Callenbach517Heren 55-6476LEIDERDORP00:57:0400:57:38
338John Gras637Heren 65+28WZK/TRI TEAM Wassenaar00:57:0500:58:07
339Peter van Amsterdam1942Heren 45-549600:57:0700:57:22
340Gido Gravesteijn481Heren Senioren66Leiden Atletiek00:57:1200:58:54
341Aad Reijerse761Heren 65+29Noordwijkerhoutse Strandlopers00:57:1200:57:28
342Michael Fernhout1984Heren 45-5497VINKEVEEN00:57:1300:57:46
343Arjen van der Spek1961Heren 45-5498Uithoorn00:57:1500:58:29
344André Stichter1928Heren 45-549900:57:1700:57:44
345Lex Niekel1793Heren 55-6477LISSERBROEK00:57:1900:57:40
346Jan Fransen1965Heren 55-6478Lekker Hollen00:57:2500:58:41
347Peter van Laar455Heren 65+30RUN FOR RIO00:57:3300:58:07
348Gerard Bosman1800Heren 65+3100:57:3300:58:21
349Norbert De Veen560Heren 45-5410000:57:5200:58:14
350Martin Lek1989Heren 65+32NIEUWVEEN00:58:0100:58:56
351Stefan Evers1960Heren 45-54101Uithoorn00:58:0500:59:19
352Marc van Eijs2011Heren 45-54102VINKEVEEN00:58:0600:59:02
353Gideon van den Ent1840Heren 35-447500:58:0800:58:39
354Rembrandt Breur1878Heren 45-5410300:58:1100:58:42
355Richard Simonis500Heren 45-54104Alphen aan den Rijn00:58:3400:59:03
356John Bartels509Heren 45-54105Alphen aan den Rijn00:58:3400:59:04
357Jos Kemp2012Heren 55-647900:58:4000:59:02
358Peter Zaal1977Heren 45-54106MIJDRECHT00:58:4500:59:56
359Martijn de Roller683Heren 55-6480Dutch Runners00:58:4700:59:38
360Peter Jonkheer769Heren 65+33AV De Spartaan00:58:4900:59:19
361Boudewijn Feeleus754Heren 65+34Noordwijkerhoutse Strandlopers00:58:5901:00:02
362Hans Stam2141Heren 45-54107 (Aquafix Milieu BV - team 1 - 10km)00:59:0000:59:41
363Frans van Deursen2140Heren 45-54108 (Aquafix Milieu BV - team 1 - 10km)00:59:0000:59:42
364Evert de Ruijter1771Heren 55-6481AMSTERDAM00:59:0500:59:37
365Mark Winterkamp514Heren 45-54109Felter00:59:1101:00:13
366Nico Vos1805Heren Senioren6700:59:1501:00:39
367Johnny van Ommeren2008Heren Senioren68MIJDRECHT00:59:1500:59:55
368Dennis van Spanjen1792Heren Senioren6900:59:2401:00:41
369Johan Kompier1945Heren 65+35NIEUWERBRUG00:59:2600:59:33
370Wiktor van Dam527Heren 65+36HILLEGOM00:59:2701:01:06
371Wim Verloop1851Heren 65+37De Veenlopers00:59:2901:00:25
372Erwin Rusman1901Heren 55-6482Mijdrecht00:59:3801:01:08
373Johan Boltjes475Heren 55-6483LV Plantaris00:59:4001:00:54
374Jan Vink244Heren 65+38LEIDEN00:59:4101:01:26
375Pieter van Boheemen602Heren 55-6484ZOETERWOUDE00:59:4301:00:18
376Barry van Leeuwen336Heren 45-54110WASSENAAR00:59:4501:00:07
377Paul Dordregter1899Heren 55-6485De Veenlopers00:59:4501:00:23
378Joop Broekhof983Heren 65+39Noordwijkerhoutse Strandlopers01:00:0401:01:20
379Michiel Ober510Heren 45-5411101:00:2301:02:21
380Theo Mattie479Heren 65+40AAV '3601:00:2401:00:50
381Wouter van Kraanen374Heren 35-4476Voorschoten01:00:2401:02:16
382Henk Ootes407Heren 55-6486VOORHOUT01:00:3801:01:47
383Frans Roos663Heren 65+41Loopgroep Oegstgeest01:00:4601:02:08
384Geert van den Hoek2143Heren Senioren7001:00:5301:01:29
385Bob Honsbeek1016Heren 45-54112Loopgroep Oegstgeest01:00:5501:02:32
386Wilbert van der Meer1913Heren 45-54113MIJDRECHT01:00:5901:01:49
387Hans Veel380Heren 65+42NOORDWIJKERHOUT01:01:0001:02:18
388Jeroen Zwarts1756Heren 35-4477De Veenlopers01:01:0401:02:49
389Paul Reurings2005Heren 35-447801:01:0401:02:50
390Peter Baas748Heren 45-54114AKU01:01:1601:03:05
391Chedli Bouanane1909Heren Senioren7101:01:1801:02:39
392Jeroen Steegeling379Heren 55-6487avVN01:02:1001:03:52
393Nico Mandersloot1839Heren 35-447901:02:1201:02:43
394Damy de Zwart685Heren Senioren72WADDINXVEEN01:02:2101:03:27
395Jeroen Boolman1759Heren 35-4480Almere01:02:4301:04:35
396Nico Bode555Heren 55-6488ALPHEN AAN DEN RIJN01:03:0301:04:42
397Ed Magnee613Heren 65+43AAV '3601:03:0301:04:22
398Patrick de Jongh1825Heren 55-6489De Veenlopers01:03:0601:03:46
399Marc Meeuwsen427Heren 55-6490Nieuw Vennep01:04:1401:06:15
400Ad Littel650Heren 65+44Leiden Atletiek01:04:2801:06:21
401Herman Cornet573Heren 65+45Noordwijkerhoutse Strandlopers01:04:5201:05:47
402Jos Roodenburg1897Heren 45-5411501:06:0901:07:58
403Hans van Velzen694Heren 65+46GOUDA01:06:2401:07:57
404Aad Anthonissen767Heren 65+47NOORDWIJKERHOUT01:06:3701:07:10
405Joost Soetens596Heren 65+48LV Plantaris01:06:4801:08:00
406Teun Bogaard768Heren 65+49AV Haarlemmermeer01:11:2701:12:35
407Ronny Ramsodit489Heren 45-5411601:12:0301:15:09
408Arno Ruiter516Heren 45-5411701:12:0501:15:09
409Simon Dirkse249Heren 65+50LEIMUIDEN01:12:2101:13:09
# DispNaamStartnrCategorie#CatVereniging / Plaats / (Team)Netto tijdBruto tijd
410Jos Loos581Heren 55-6491LV Plantaris
411Gerben Sinnema1766Heren 55-6492
412Nicky Lieberton2120Heren Senioren73 (DOCK 15 - 10km)
413Remco Niessen1774Heren Senioren74
414Henk Regelink2117Heren 55-6493 (OTT 1 - 10km)
415Ronald Reijnen1797Heren 55-6494avVN
416Michael van den Oudenalder1758Heren Senioren75
417Hans Peter Siereveld413Heren 45-54118AAV '36
418Niels Tukker2123Heren Senioren76 (DOCK 15 - 10km)
419Mario Willemse2118Heren 45-54119AKU (OTT 1 - 10km)
420Rinse Kappetein266Heren Senioren77
421Tex Bijl2121Heren Senioren78 (DOCK 15 - 10km)
1Robin Kuiper582Heren SeniorenAV Sparta00:33:4900:33:52100
#CatNaamStartnrCategorieVereniging/PlaatsNetto tijdBruto tijdCircuit punten
2Henk Bregman495Heren SeniorenARV Ilion00:36:1500:36:1899
3Thomas Barrault1877Heren SeniorenTKN '8500:37:0700:37:1498
4Bart Portegijs1037Heren SeniorenLeiden Road Runners Club00:37:3200:37:3697
5Patrick van Ooijen1837Heren Senioren00:37:5700:38:0196
6Timo Maarleveld393Heren SeniorenAV Haarlemmermeer00:38:1400:38:1795
7Andy van Vliet1981Heren Senioren00:38:3400:38:5994
8Peter Douven1936Heren Senioren00:38:5900:39:3793
9Benjamin Marcel Levi1583Heren SeniorenWZK/TRI TEAM Wassenaar00:39:0400:39:1392
10Robin Verloop1974Heren SeniorenAV Rijnsoever00:39:1300:39:1891
11Jeroen van der Valk588Heren SeniorenTriathlonvereniging Bollenstreek00:39:2700:39:3590
12Rolf Jonker574Heren SeniorenAV Clytoneus00:39:3300:39:3989
13Ewout Nijgh773Heren SeniorenKatwijk00:40:1200:40:1888
14Nick Borst660Heren SeniorenLEIDEN00:40:3600:40:4687
15Sander de Wolf565Heren SeniorenVOORHOUT00:40:5200:40:5986
16Benjamin de Bruijn1943Heren Senioren00:41:0600:41:1485
17Matthijs Bouthoorn720Heren Senioren00:41:3800:41:4384
18Barry van Veen1884Heren SeniorenLeiden Atletiek00:41:4600:41:5683
19Conor Seegers467Heren SeniorenLeiden00:41:5900:42:3082
20Jan-Joost Oudshoorn488Heren SeniorenAMSTERDAM00:42:2200:44:0581
21Stef Steenvoorden569Heren SeniorenLeiden Atletiek00:42:3000:42:4280
22Roy Vriesinga1789Heren Senioren00:42:4200:42:5079
23Jeroen Hiep1006Heren SeniorenTriathlonvereniging Bollenstreek00:42:5400:44:3778
24Marnix Boon857Heren SeniorenLeiden Atletiek00:43:0600:43:1877
25Tom de Heiden449Heren Senioren00:43:0800:44:1976
26Christian Feeleus558Heren SeniorenAV De Spartaan00:43:1300:44:1575
27Rick Tolido1988Heren SeniorenWassenaar00:43:1400:43:4674
28Jan-Willem Hessels1831Heren Senioren00:43:2000:45:0173
29Martijn Gerla2144Heren Senioren00:43:3600:43:4072
30Sander Zaal2006Heren Senioren00:43:5800:44:1571
31Jasper Bouwman572Heren SeniorenVoorhout00:44:0100:44:1370
32Bob Rijlaarsdam1921Heren SeniorenAmsterdam00:44:2000:45:0269
33Rob van der Niet289Heren SeniorenNOORDWIJK ZH00:44:2800:44:4168
34Alwin Kooistra1935Heren SeniorenMIJDRECHT00:44:3000:45:0967
35Luuk van Eeden1007Heren Senioren00:44:3600:46:1766
36Kees Koek1969Heren SeniorenMijdrecht00:44:5500:45:1465
37Jelle Steenbeek1049Heren SeniorenLeiden Atletiek00:44:5700:45:2064
38Mark Zaal1012Heren SeniorenAV Haarlemmermeer00:45:0200:45:1763
39Marijn Went339Heren Senioren00:45:2100:45:4462
40Niels Leerentveld727Heren SeniorenAV Sparta00:45:2900:46:2361
41Martijn Beek292Heren SeniorenNIGTEVECHT00:46:1200:47:2260
42Andrej Rode1040Heren Senioren00:46:4300:48:3359
43Frederik Uit den Boogaard544Heren Senioren00:46:4600:48:2958
44Christiaan Reeuwijk522Heren SeniorenNOORDWIJKERHOUT00:47:2100:48:2257
45Martin Roennfalk1035Heren Senioren00:47:2300:49:1356
46Jordy Hoogeveen1963Heren SeniorenMijdrecht00:47:2800:48:0755
47Gijs Murk483Heren Senioren00:47:3200:48:3354
48Walter Boon331Heren SeniorenVoorschoten '9700:47:3800:47:5753
49Jim van Vliet682Heren SeniorenDE HOEF00:47:5900:49:3552
50Martijn van Klink549Heren SeniorenOegstgeest00:48:0700:49:4251
51Cornee van de Panne2122Heren Senioren (DOCK 15 - 10km)00:48:5400:49:1150
52Ingmar de Groot599Heren SeniorenRRZ00:49:0000:49:3249
53Wesley Dijkman1772Heren Senioren00:49:1000:50:1648
54Jeroen Langeweg604Heren Senioren00:49:1100:50:5947
55Kevin Regelink1978Heren Senioren00:49:3900:50:1946
56Michiel Souverijn1838Heren Senioren00:49:4800:50:2245
57Alexander Disseldorp442Heren Senioren00:50:5800:52:4844
58David Haspels1973Heren Senioren00:51:4300:52:1243
59Jeroen Rademaker1807Heren Senioren00:51:5200:53:2042
60Timo Kragtwijk1812Heren SeniorenMijdrecht00:52:0600:52:3341
61Luc Haagmans343Heren SeniorenRotterdam00:53:1700:53:5940
62Laurens Roth733Heren SeniorenWoerden00:53:3800:54:3439
63Kevin Overzee1783Heren Senioren00:56:0700:56:3138
64Lars Overzee1823Heren SeniorenDe Veenlopers00:56:0800:56:3237
65Geert Pastoor1930Heren SeniorenAlphen aan den Rijn00:56:3300:58:0836
66Gido Gravesteijn481Heren SeniorenLeiden Atletiek00:57:1200:58:5435
67Nico Vos1805Heren Senioren00:59:1501:00:3934
68Johnny van Ommeren2008Heren SeniorenMIJDRECHT00:59:1500:59:5533
69Dennis van Spanjen1792Heren Senioren00:59:2401:00:4132
70Geert van den Hoek2143Heren Senioren01:00:5301:01:2931
71Chedli Bouanane1909Heren Senioren01:01:1801:02:3930
72Damy de Zwart685Heren SeniorenWADDINXVEEN01:02:2101:03:2729
#CatNaamStartnrCategorieVereniging/PlaatsNetto tijdBruto tijdCircuit punten
73Nicky Lieberton2120Heren Senioren (DOCK 15 - 10km)
74Remco Niessen1774Heren Senioren
75Michael van den Oudenalder1758Heren Senioren
76Niels Tukker2123Heren Senioren (DOCK 15 - 10km)
77Rinse Kappetein266Heren Senioren
78Tex Bijl2121Heren Senioren (DOCK 15 - 10km)
1Patrick van Buuren1813Heren 35-44Phanos00:33:3600:33:39100
#CatNaamStartnrCategorieVereniging/PlaatsNetto tijdBruto tijdCircuit punten
2Saïd Kanfaoui1917Heren 35-44GOUDA00:35:3200:35:3599
3Guido van Doorn1834Heren 35-4400:36:2600:36:2998
4Sander van Weerlee-Feenstra739Heren 35-44LEIDEN00:36:5900:37:0297
5John Vonk1034Heren 35-44Leiden Atletiek00:37:2000:37:2396
6Joost van der Zwet251Heren 35-44Roelofarendsveen00:37:2400:37:2895
7Ricardo van 't Schip2132Heren 35-44De Veenlopers (Hairfashion at home by Iris en Studio 110 -10km)00:37:2900:37:3194
8Mark Rimmelzwaan1818Heren 35-44Hoogmade00:37:3600:37:4293
9Marc van der Helder649Heren 35-44Leiden Road Runners Club00:39:0600:39:0992
10Marcel Kraan1802Heren 35-44AV Aalsmeer00:39:1900:39:2291
11Martijn Schohaus709Heren 35-44De Veenlopers00:39:2200:39:3190
12Maarten van den Oever634Heren 35-44AV Sparta00:39:2700:39:3189
13Terry Kipping571Heren 35-44Hillegom00:39:4300:39:4988
14Joost Lammers1785Heren 35-44UTRECHT00:39:5900:40:0187
15Marcel Boskamp402Heren 35-44Voorschoten '9700:40:0400:40:0786
16Marco van Mourik253Heren 35-4400:40:1700:40:3085
17Richard Fawcett1934Heren 35-44Leiden Atletiek00:40:2700:40:3484
18Raymond Steenvoorden556Heren 35-44AV De Spartaan00:40:5000:40:5783
19Dennis van Wissen526Heren 35-44LEIDEN00:41:0400:42:1382
20Jelle Keus515Heren 35-44AAV '3600:41:0400:41:0881
21Marinus Boer609Heren 35-4400:41:0600:41:1380
22Sander Flart1047Heren 35-44AAV '3600:41:0800:41:1379
23Remco te Nuijl1752Heren 35-4400:41:3700:41:4578
24Marc Kroon800Heren 35-44Triathlonvereniging Bollenstreek00:41:4200:41:4977
25Peter Aanhane752Heren 35-44KATWIJK ZH00:41:4900:42:0176
26Jeroen Janmaat1891Heren 35-44Mijdrecht00:41:5100:42:0675
27Reinier Könemann463Heren 35-44Voorschoten '9700:42:1400:42:1974
28Barend Sparreboom327Heren 35-44ARV Ilion00:42:3400:42:4173
29Rick Wouters358Heren 35-44Noordwijk00:42:5200:43:0172
30Jan Reurings568Heren 35-44AKU00:42:5500:43:0971
31Ruurd Schiere1751Heren 35-4400:43:4100:45:1670
32Dammers Bergman1912Heren 35-44AAV '3600:43:5800:44:1369
33Sander de Koning364Heren 35-44ROELOFARENDSVEEN00:44:1400:44:3968
34Martijn Pastink387Heren 35-44ARV Ilion00:44:1700:44:2867
35Bram van Schagen671Heren 35-44AKU (OTT 1 - 10km)00:44:3600:44:4766
36Bas ten Wolde1753Heren 35-4400:44:5700:45:4065
37Michael Jansen250Heren 35-4400:45:0100:45:2664
38Rian Hoogendijk1890Heren 35-4400:45:0400:45:3663
39Dennis van Bekkum1026Heren 35-44ARV Ilion00:45:0500:45:2062
40Paul Creyghton342Heren 35-44VOORSCHOTEN00:45:0800:45:2261
41Henk van Spijker591Heren 35-44LEIDERDORP00:45:2800:45:4760
42Jurrian van der Dussen688Heren 35-44Leiden Road Runners Club00:45:3400:45:4659
43Robert Bosman1757Heren 35-44MIJDRECHT00:46:3100:47:1358
44Marco Tijsen1987Heren 35-44AMSTELVEEN00:47:1100:48:5457
45Rob Schoonwater529Heren 35-44Leiden00:47:2600:47:4556
46Peter Christenhusz2124Heren 35-44 (DOCK 15 - 10km)00:47:2800:48:1855
47Remco van den Hout540Heren 35-4400:47:3200:48:4154
48Davey Tatan2016Heren 35-44AMSTELVEEN00:47:5000:49:3253
49Jasper van Heusden1941Heren 35-44NIEUWKOOP00:47:5400:48:5052
50Stefan Bliekendaal1754Heren 35-4400:48:0400:49:3951
51Gerard van Noort626Heren 35-44Leiden Road Runners Club00:48:5800:49:1050
52John Bakker1932Heren 35-44Roelofarendsveen00:49:2200:49:3249
53Rogier Jacobs750Heren 35-44AV Haarlemmermeer00:49:5500:50:1048
54Vincent Ebben390Heren 35-44ARV Ilion00:50:0500:50:2347
55Rocco Bouwman1980Heren 35-44MIJDRECHT00:50:1500:50:2846
56Johan Vriezen1809Heren 35-4400:50:2100:51:0245
57Mark Slootbeek1767Heren 35-4400:50:2300:50:4044
58Wouter Loomans1796Heren 35-4400:50:2600:50:3943
59Bas van Dijk491Heren 35-4400:51:2300:53:1342
60Ivo van Ark1768Heren 35-44Alphen aan den Rijn00:51:3000:52:4641
61Daan van Leeuwen2018Heren 35-4400:51:3600:53:1040
62Manuel van Vliet2139Heren 35-44 (Aquafix Milieu BV - team 1 - 10km)00:52:2600:53:0039
63Mischa Vermeijs1937Heren 35-4400:52:3100:53:1738
64Ruben Koster1959Heren 35-44Mijdrecht00:52:3100:53:1737
65Ivo Visser1819Heren 35-4400:52:3400:53:0636
66Leendert Blok740Heren 35-44Leiden00:52:3600:52:5935
67Marc de Gruijl806Heren 35-4400:52:4000:53:1234
68Geert Labots1004Heren 35-44LEIDEN00:52:4200:54:2733
69Rowland de Roode1918Heren 35-44BILTHOVEN00:53:3500:53:4932
70Rochdi Sefrioui1910Heren 35-44KLM ROADRUNNERS00:53:5400:54:1431
71Mark Groen2142Heren 35-44 (Aquafix Milieu BV - team 1 - 10km)00:55:1300:55:4630
72Sander van den Broek347Heren 35-44HOOFDDORP00:55:5000:57:0029
73Remco Venema1827Heren 35-4400:56:0200:56:3528
74Peter van Daal1786Heren 35-4400:56:2900:57:1127
75Gideon van den Ent1840Heren 35-4400:58:0800:58:3926
76Wouter van Kraanen374Heren 35-44Voorschoten01:00:2401:02:1625
77Jeroen Zwarts1756Heren 35-44De Veenlopers01:01:0401:02:4924
78Paul Reurings2005Heren 35-4401:01:0401:02:5023
79Nico Mandersloot1839Heren 35-4401:02:1201:02:4322
80Jeroen Boolman1759Heren 35-44Almere01:02:4301:04:3521
1Erik Scheers1011Heren 45-54Phanos00:34:5500:34:57100
#CatNaamStartnrCategorieVereniging/PlaatsNetto tijdBruto tijdCircuit punten
2Erwin Metselaar1911Heren 45-54AV Aalsmeer00:37:1300:37:1799
3Mattijs van Dulkenraad534Heren 45-54AV Sparta00:38:0800:38:1298
4Robin Zoet255Heren 45-5400:39:0100:39:0597
5Peter Roemeling1835Heren 45-54's-Gravenhage00:39:0400:39:0796
6Jaap Dekker1791Heren 45-5400:39:1700:39:2195
7Marco Melis598Heren 45-54Loopgroep Leiderdorp00:39:2200:39:2694
8Pascal Bloemheuvel1920Heren 45-54HOOFDDORP00:39:2300:39:2793
9Peter Derk Wekx690Heren 45-54KAV Holland00:39:3000:39:4392
10Cor van Koppen1876Heren 45-54TKN '8500:39:3600:39:4391
11Roger Hammond388Heren 45-54VIJFHUIZEN00:39:3700:39:4390
12Gerard van Schaik730Heren 45-54De Veenlopers00:40:0000:40:0989
13Jeroen van Dongen1854Heren 45-5400:40:1300:40:1788
14Yuri Boskamp245Heren 45-54's-Gravenhage00:40:4400:40:5087
15John Harris361Heren 45-54Leiden Atletiek00:41:0500:41:2686
16Frank Hendriks502Heren 45-54AAV '3600:41:0700:41:1385
17Ric Immens1814Heren 45-54TKN '8500:41:3600:41:5884
18Marcel van Sambeek622Heren 45-54Leiden Atletiek00:41:4700:41:5283
19Edwin Warmerdam541Heren 45-54AV De Spartaan00:42:1600:42:2582
20Michel Mackaaij621Heren 45-54AAV '3600:42:2300:42:3381
21Kees-Jaap van Nes130Heren 45-54Leiden Road Runners Club00:42:3200:42:3280
22Edwin Teeuwen687Heren 45-54AV De Spartaan00:42:3800:42:4779
23Martijn Leenstra1760Heren 45-54Maarssen00:42:5500:43:0978
24Erwin van Mierlo567Heren 45-54Zoetermeer00:43:0400:43:1577
25Edward Meeuwisse2013Heren 45-54NIEUWVEEN00:43:0700:43:2776
26Richard de Smit666Heren 45-54WZK/TRI TEAM Wassenaar00:43:3000:43:3875
27Norbert van den Hemel399Heren 45-54ARV Ilion00:43:4400:43:5374
28Marlon Voorn1845Heren 45-54AV Sparta00:43:4700:43:5473
29Gijs Stijnman653Heren 45-5400:43:4900:43:5772
30Richard Nauta1944Heren 45-5400:43:4900:44:1471
31Hans Breij1843Heren 45-54WILNIS00:44:0300:44:0970
32Jacco van 't Schip554Heren 45-54ALPHEN AAN DEN RIJN00:44:0600:44:1669
33Alexis Eustatia570Heren 45-54OEGSTGEEST00:44:1600:45:1168
34Roland Borst2136Heren 45-54 (Hairfashion at home by Iris en Studio 110 -10km)00:44:1700:44:2367
35Ronald Sijsenaar745Heren 45-54WZK/TRI TEAM Wassenaar00:44:1800:44:3366
36Marcel Ravensbergen376Heren 45-54Leiden Atletiek00:44:2900:44:4065
37Cyril van Schijndel2002Heren 45-54AV De Koplopers00:44:3400:44:5564
38Gert-Jan de Haas2119Heren 45-54 (OTT 1 - 10km)00:44:4000:44:5063
39Mario Willemse772Heren 45-54AKU00:45:1200:45:2562
40Gregor Panovski620Heren 45-54AV De Spartaan00:45:1400:45:4561
41Ronald Verzijl678Heren 45-54Zoetermeer00:45:1600:45:3060
42Robert Voskuil648Heren 45-54Loopgroep Oegstgeest00:45:3300:46:0959
43Ronald Pieterse519Heren 45-54AV De Spartaan00:45:3600:46:2458
44Rob van den Berg726Heren 45-54ARV Ilion00:45:4000:45:4957
45Renard Chaigneau2129Heren 45-54 (* VLC - (geen team))00:45:4200:46:2556
46Dennis de Haan1880Heren 45-54Mijdrecht00:45:4500:46:0755
47John Treur2133Heren 45-54Mijdrecht (Hairfashion at home by Iris en Studio 110 -10km)00:45:5700:46:0054
48Pierre Mes423Heren 45-54ARV Ilion00:46:3100:46:4453
49Arjan van Rooijen729Heren 45-54ARV Ilion00:46:3400:46:4552
50Egbert Bos689Heren 45-54Valkenburg00:46:3600:47:0851
51Martin Knip462Heren 45-5400:47:2900:47:5250
52Maarten Verbeek1892Heren 45-54Amsterdam00:47:4600:48:0849
53Stephan Elferink1931Heren 45-54TKN '8500:48:0700:48:3448
54Mario Klaaijsen422Heren 45-5400:48:3700:49:0347
55Jeroen van Egmond744Heren 45-5400:48:4700:49:3746
56Stefan la Grand293Heren 45-54LEIDERDORP00:48:4800:49:1545
57Menno Zwemstra1853Heren 45-54MIJDRECHT00:48:4900:49:0444
58Bram van Duijvenbode340Heren 45-54AV De Spartaan00:49:0400:50:2243
59Antoine van Dam763Heren 45-54RIJNSATERWOUDE00:49:1500:50:4942
60Andreas van den Burgh636Heren 45-54Leiden Atletiek00:49:2800:50:0941
61Martin Boersen2004Heren 45-5400:50:2400:50:5240
62Rene Hoogenboom1940Heren 45-5400:50:2400:51:4139
63Michiel Straathof414Heren 45-54OUDE WETERING00:50:2600:50:5338
64Menno Hornstra980Heren 45-5400:50:4200:52:4437
65Patrick Lut579Heren 45-54OEGSTGEEST00:51:0300:51:1536
66Harry Aartman668Heren 45-54Noordwijkerhoutse Strandlopers00:51:0900:52:0335
67Peter Marsen1761Heren 45-5400:51:2200:53:1334
68Xander van der Ploeg408Heren 45-54Leiden Road Runners Club00:51:3200:52:4633
69Ton Hijman1966Heren 45-54Nieuwkoop00:51:4100:52:3832
70Ron Valentijn1985Heren 45-54UITHOORN00:51:4400:52:0131
71Paul de Jong1030Heren 45-54Leiderdorp00:52:0500:52:2330
72Wilco Schouten1879Heren 45-54AMSTELHOEK00:52:0700:53:3529
73Erwin Vermeulen497Heren 45-54WZK/TRI TEAM Wassenaar00:52:1100:53:1228
74John Dam552Heren 45-54ALPHEN AAN DEN RIJN00:52:1800:53:5827
75Paul van Rijn1924Heren 45-54Mijdrecht00:52:2200:52:5526
76Martijn Meulenbroek564Heren 45-54Loopgroep Oegstgeest00:52:4400:53:5225
77Rene Koot2010Heren 45-5400:52:4900:53:1324
78Piet-Hein van der Ploeg523Heren 45-54ZOETERWOUDE00:52:5300:53:3023
79Ton Verhaar477Heren 45-54UITHOORN00:52:5600:53:2722
80Peter van Eeden1008Heren 45-54Noordwijkerhoutse Strandlopers00:53:2800:55:1421
81Wim de Jong1882Heren 45-54MIJDRECHT00:53:4000:54:5020
82Joris de Jong466Heren 45-54NIEUW VENNEP00:54:0300:54:3619
83Erik van Noort1939Heren 45-54WOUBRUGGE00:54:2600:56:2118
84Oscar Kuit350Heren 45-54Leiden Atletiek00:54:2900:56:1917
85Marco van Delft717Heren 45-54Noordwijk00:54:5400:56:4016
86Johan Faas480Heren 45-54AV De Spartaan00:55:1100:56:4215
87Jan-Reiner Meijer334Heren 45-54Loopgroep De Wassenaarse Slag00:55:1900:56:4714
88Patrick Strijbos764Heren 45-54Leimuiden00:55:4700:57:2213
89Mike Blokker512Heren 45-54Triathlonvereniging Bollenstreek00:55:4700:56:2212
90Ard van den Eijnde699Heren 45-54Amsterdam00:55:5000:57:1811
91Mark Wormgoor1763Heren 45-54WILNIS00:56:0700:56:5710
92John van Loo1976Heren 45-5400:56:2700:57:149
93Ramon van Kessel254Heren 45-54AKU00:56:2800:56:588
94Age Siebbeles1777Heren 45-5400:56:3900:58:487
95Rob Idema418Heren 45-54AKU00:56:4100:58:226
96Peter van Amsterdam1942Heren 45-5400:57:0700:57:225
97Michael Fernhout1984Heren 45-54VINKEVEEN00:57:1300:57:464
98Arjen van der Spek1961Heren 45-54Uithoorn00:57:1500:58:293
99André Stichter1928Heren 45-5400:57:1700:57:442
100Norbert De Veen560Heren 45-5400:57:5200:58:141
101Stefan Evers1960Heren 45-54Uithoorn00:58:0500:59:190
102Marc van Eijs2011Heren 45-54VINKEVEEN00:58:0600:59:02-1
103Rembrandt Breur1878Heren 45-5400:58:1100:58:42-2
104Richard Simonis500Heren 45-54Alphen aan den Rijn00:58:3400:59:03-3
105John Bartels509Heren 45-54Alphen aan den Rijn00:58:3400:59:04-4
106Peter Zaal1977Heren 45-54MIJDRECHT00:58:4500:59:56-5
107Hans Stam2141Heren 45-54 (Aquafix Milieu BV - team 1 - 10km)00:59:0000:59:41-6
108Frans van Deursen2140Heren 45-54 (Aquafix Milieu BV - team 1 - 10km)00:59:0000:59:42-7
109Mark Winterkamp514Heren 45-54Felter00:59:1101:00:13-8
110Barry van Leeuwen336Heren 45-54WASSENAAR00:59:4501:00:07-9
111Michiel Ober510Heren 45-5401:00:2301:02:21-10
112Bob Honsbeek1016Heren 45-54Loopgroep Oegstgeest01:00:5501:02:32-11
113Wilbert van der Meer1913Heren 45-54MIJDRECHT01:00:5901:01:49-12
114Peter Baas748Heren 45-54AKU01:01:1601:03:05-13
115Jos Roodenburg1897Heren 45-5401:06:0901:07:58-14
116Ronny Ramsodit489Heren 45-5401:12:0301:15:09-15
117Arno Ruiter516Heren 45-5401:12:0501:15:09-16
#CatNaamStartnrCategorieVereniging/PlaatsNetto tijdBruto tijdCircuit punten
118Hans Peter Siereveld413Heren 45-54AAV '36
119Mario Willemse2118Heren 45-54AKU (OTT 1 - 10km)
1Marc Koopmanschap1888Heren 55-64Leiden Atletiek00:39:2100:39:32100
#CatNaamStartnrCategorieVereniging/PlaatsNetto tijdBruto tijdCircuit punten
2Elebert Noordam494Heren 55-64ARV Ilion00:39:2400:39:2699
3Aldert Veldhuisen2116Heren 55-64UITHOORN (OTT 1 - 10km)00:40:2200:40:2598
4Harry Oosterveen691Heren 55-64AV Sparta00:42:0600:42:1397
5Thomas Schmidt426Heren 55-64LEIDEN00:42:1700:42:2496
6Robin Huizing478Heren 55-64ZANDVOORT00:42:4700:42:5895
7Hans Overbeek2001Heren 55-64POLSBROEK00:42:4900:42:5894
8Ad Kempen252Heren 55-64AKU00:42:5600:43:2193
9Florus Jan de Wolf566Heren 55-64Noordwijkerhoutse Strandlopers00:43:4300:43:5692
10Hans Does1048Heren 55-64WARMOND00:44:1500:46:0291
11Jan van den Bergen1885Heren 55-64VINKEVEEN00:45:0000:45:1090
12Bart Pastoor1926Heren 55-64TKN '8500:45:2500:45:5089
13Theo van Rossum1013Heren 55-64AKU00:45:2600:45:4388
14Mike Muller384Heren 55-64ARV Ilion00:45:2900:45:4987
15Marcel van Zijp2009Heren 55-64LEIDEN00:45:3700:46:0086
16Kees Endhoven1044Heren 55-64UITHOORN00:46:0000:46:3785
17Willem van Klink461Heren 55-64AV De Spartaan00:46:1000:46:3084
18Frans van 't Schip561Heren 55-64De Veenlopers00:46:4300:47:0283
19Andy Otto697Heren 55-64Lekker Hollen00:46:5100:48:1882
20Jack Pruijsers2138Heren 55-64 (Aquafix Milieu BV - team 1 - 10km)00:46:5800:47:1381
21Tijmen Koet415Heren 55-64Leiden Atletiek00:46:5900:48:1880
22Huub Jansen1919Heren 55-64AKU00:47:0200:47:2379
23Robert Ververs725Heren 55-64LEIDEN00:47:1900:47:5978
24Shaogang Cheng248Heren 55-64Loopgroep Oegstgeest00:47:3200:48:0977
25Gerard de Munk482Heren 55-64Leiden00:47:4000:48:1476
26Jerry Borger1844Heren 55-64ARV Ilion00:47:4200:48:0275
27John Toonen587Heren 55-64AV Clytoneus00:47:5500:48:0274
28Rocco Mulder1895Heren 55-6400:47:5700:48:1773
29Jos Hoogeveen1962Heren 55-64Mijdrecht00:48:0400:48:4372
30Guus Bisschop2017Heren 55-64ALPHEN AAN DEN RIJN00:48:1500:50:1471
31Sjors Draaisma586Heren 55-64ARV Ilion00:48:1500:48:2770
32Wouter Goes446Heren 55-64RUN FOR RIO00:48:1800:48:5169
33Paul den Hollander487Heren 55-64Leiden Atletiek00:48:4400:49:1668
34Ray Veel473Heren 55-64ZANDVOORT00:49:0200:50:1967
35Frans van Haaster1015Heren 55-64RRZ00:49:1300:49:5266
36Oscar Bosje386Heren 55-64LEIDEN00:49:5300:50:0165
37Hans Brand1889Heren 55-64Lekker Hollen00:49:5700:50:2264
38Dik van der Stelt714Heren 55-64AV De Spartaan00:49:5900:50:2563
39Frans van der Zalm706Heren 55-64Noordwijk00:50:1100:51:5762
40Charles Callenbach373Heren 55-64LEIDERDORP00:50:1700:50:5361
41Arno Eigenraam545Heren 55-64WZK/TRI TEAM Wassenaar00:50:1900:51:3360
42Alain Kummer1788Heren 55-6400:50:1900:51:3859
43Arjan Vos723Heren 55-64Voorschoten '9700:50:4900:52:0558
44Cas Grannetia472Heren 55-64AV De Spartaan00:50:5300:51:2657
45Ed Klaasen627Heren 55-6400:50:5900:52:2356
46Tammo de Jonge686Heren 55-6400:51:1800:51:3755
47René van der Velde618Heren 55-64AV Rijnsoever00:51:2200:51:4054
48Willem van Zuijlen499Heren 55-6400:51:5800:53:4253
49Ruud Bos1979Heren 55-64DE HOEF00:52:3700:53:0552
50Peter Rietbroek409Heren 55-6400:52:4000:54:1151
51Jan Bosman1886Heren 55-6400:52:4300:53:0050
52Henk van Leeuwen617Heren 55-64AKU00:52:5600:53:2749
53Paul Kuijt679Heren 55-64Loopgroep Oegstgeest00:53:0400:54:2548
54Paul van Hal696Heren 55-64AV De Spartaan00:53:3800:53:5747
55Dave Fredriksz629Heren 55-64LEIDERDORP00:53:5300:54:0946
56Peter van Dijk731Heren 55-64RIJNSBURG00:53:5600:54:1945
57Cor Oudshoorn1938Heren 55-64MIJDRECHT00:54:5400:56:3444
58Kees Houtman1908Heren 55-64MIJDRECHT00:54:5400:56:3443
59Klaas Heemskerk1903Heren 55-6400:55:0700:56:4542
60Henk Vreeswijk484Heren 55-64HOOFDDORP00:55:0800:56:5541
61Peter van den Berg766Heren 55-64Noordwijkerhoutse Strandlopers00:55:2100:55:5440
62Leon de Haan1929Heren 55-64ALPHEN AAN DEN RIJN00:55:2700:55:5139
63Ronald Marseille652Heren 55-64Leiden Road Runners Club00:55:2800:55:3638
64Kees Schutter1900Heren 55-64TKN '8500:55:4600:56:4937
65John van Ee700Heren 55-64Altis00:55:5000:57:1736
66René Goossen590Heren 55-6400:55:5900:56:3535
67Leo van Steijn371Heren 55-64AV De Spartaan00:56:0800:56:4834
68Sjaak van Steijn433Heren 55-64TER AAR00:56:0900:56:4833
69Jan Willem van der Burg718Heren 55-64Lisse00:56:2200:57:0632
70Mark Verbeek1816Heren 55-64Loopgroep Oegstgeest00:56:3500:58:1231
71Art Veen2021Heren 55-6400:56:4600:58:4730
72Hans Dekker2020Heren 55-6400:56:4600:58:4729
73Henk Gerla2146Heren 55-6400:56:4800:56:5328
74Pieter Hiemstra474Heren 55-64Loopgroep Leiderdorp00:56:5600:57:3127
75Ruud Wassenaar1031Heren 55-64Triathlonvereniging Bollenstreek00:57:0100:57:3626
76Constantijn Callenbach517Heren 55-64LEIDERDORP00:57:0400:57:3825
77Lex Niekel1793Heren 55-64LISSERBROEK00:57:1900:57:4024
78Jan Fransen1965Heren 55-64Lekker Hollen00:57:2500:58:4123
79Jos Kemp2012Heren 55-6400:58:4000:59:0222
80Martijn de Roller683Heren 55-64Dutch Runners00:58:4700:59:3821
81Evert de Ruijter1771Heren 55-64AMSTERDAM00:59:0500:59:3720
82Erwin Rusman1901Heren 55-64Mijdrecht00:59:3801:01:0819
83Johan Boltjes475Heren 55-64LV Plantaris00:59:4001:00:5418
84Pieter van Boheemen602Heren 55-64ZOETERWOUDE00:59:4301:00:1817
85Paul Dordregter1899Heren 55-64De Veenlopers00:59:4501:00:2316
86Henk Ootes407Heren 55-64VOORHOUT01:00:3801:01:4715
87Jeroen Steegeling379Heren 55-64avVN01:02:1001:03:5214
88Nico Bode555Heren 55-64ALPHEN AAN DEN RIJN01:03:0301:04:4213
89Patrick de Jongh1825Heren 55-64De Veenlopers01:03:0601:03:4612
90Marc Meeuwsen427Heren 55-64Nieuw Vennep01:04:1401:06:1511
#CatNaamStartnrCategorieVereniging/PlaatsNetto tijdBruto tijdCircuit punten
91Jos Loos581Heren 55-64LV Plantaris
92Gerben Sinnema1766Heren 55-64
93Henk Regelink2117Heren 55-64 (OTT 1 - 10km)
94Ronald Reijnen1797Heren 55-64avVN
1Cees Hannema630Heren 65+LV Plantaris00:45:2600:45:47100
#CatNaamStartnrCategorieVereniging/PlaatsNetto tijdBruto tijdCircuit punten
2Nico Plantinga1828Heren 65+UITHOORN00:45:3400:45:3899
3Ben Pieterse1955Heren 65+Nieuwkoop00:46:3400:46:5898
4Martin van den Bijllaardt290Heren 65+Leiden Road Runners Club00:47:2200:47:2697
5Aad Pieterse1953Heren 65+NOORDEN00:47:2700:47:5296
6Theo Noij1887Heren 65+De Veenlopers00:47:3100:47:4895
7Ben Klinkhamer2131Heren 65+Loopgroep PK (Hairfashion at home by Iris en Studio 110 -10km)00:48:2900:49:1894
8Hein van der Kallen542Heren 65+Voorschoten '9700:49:0200:49:2293
9Ruud Freeke614Heren 65+LEIDERDORP00:49:2200:49:5092
10Frank van Heijningen1841Heren 65+HRR00:49:3200:49:4391
11Ton van Kleef326Heren 65+AV Sparta00:49:5800:50:0690
12Simon Pieter Knepper332Heren 65+ARV Ilion00:50:1300:50:2789
13Jos Ensing828Heren 65+AAV '3600:50:2700:51:4488
14Rob Broer439Heren 65+Leiden Road Runners Club00:50:3900:50:5587
15Godfried Aarts658Heren 65+LEIDERDORP00:51:1100:51:4086
16Kees van der Zalm447Heren 65+NOORDWIJK ZH00:51:2500:52:5185
17Dick van Tongeren645Heren 65+Leiden Road Runners Club00:51:3300:52:4784
18Martien van der Hoorn1014Heren 65+AV De Spartaan00:52:3200:53:0383
19Emiel de Jong1836Heren 65+00:53:2500:54:2082
20Rob van Zijtveld1842Heren 65+De Veenlopers00:53:2600:53:3681
21Ferry Arts1017Heren 65+UITHOORN00:54:4500:56:2280
22Sako Kroon405Heren 65+AV De Spartaan00:54:5200:55:2279
23Mart van der Voort705Heren 65+KATWIJK ZH00:54:5500:55:1278
24Jaap Bol641Heren 65+LEIDERDORP00:55:0300:56:1877
25Do Hageman707Heren 65+HILLEGOM00:55:5500:56:1376
26Matthijs Matze267Heren 65+LEIDERDORP00:56:0500:57:5175
27Rien Roling665Heren 65+De Kwakel00:56:4900:57:2774
28John Gras637Heren 65+WZK/TRI TEAM Wassenaar00:57:0500:58:0773
29Aad Reijerse761Heren 65+Noordwijkerhoutse Strandlopers00:57:1200:57:2872
30Peter van Laar455Heren 65+RUN FOR RIO00:57:3300:58:0771
31Gerard Bosman1800Heren 65+00:57:3300:58:2170
32Martin Lek1989Heren 65+NIEUWVEEN00:58:0100:58:5669
33Peter Jonkheer769Heren 65+AV De Spartaan00:58:4900:59:1968
34Boudewijn Feeleus754Heren 65+Noordwijkerhoutse Strandlopers00:58:5901:00:0267
35Johan Kompier1945Heren 65+NIEUWERBRUG00:59:2600:59:3366
36Wiktor van Dam527Heren 65+HILLEGOM00:59:2701:01:0665
37Wim Verloop1851Heren 65+De Veenlopers00:59:2901:00:2564
38Jan Vink244Heren 65+LEIDEN00:59:4101:01:2663
39Joop Broekhof983Heren 65+Noordwijkerhoutse Strandlopers01:00:0401:01:2062
40Theo Mattie479Heren 65+AAV '3601:00:2401:00:5061
41Frans Roos663Heren 65+Loopgroep Oegstgeest01:00:4601:02:0860
42Hans Veel380Heren 65+NOORDWIJKERHOUT01:01:0001:02:1859
43Ed Magnee613Heren 65+AAV '3601:03:0301:04:2258
44Ad Littel650Heren 65+Leiden Atletiek01:04:2801:06:2157
45Herman Cornet573Heren 65+Noordwijkerhoutse Strandlopers01:04:5201:05:4756
46Hans van Velzen694Heren 65+GOUDA01:06:2401:07:5755
47Aad Anthonissen767Heren 65+NOORDWIJKERHOUT01:06:3701:07:1054
48Joost Soetens596Heren 65+LV Plantaris01:06:4801:08:0053
49Teun Bogaard768Heren 65+AV Haarlemmermeer01:11:2701:12:3552
50Simon Dirkse249Heren 65+LEIMUIDEN01:12:2101:13:0951
1Giselle Slotboom775Dames Senioren1AV De Spartaan00:34:5300:34:56
# DispNaamStartnrCategorie#CatVereniging / Plaats / (Team)Netto tijdBruto tijd
2Marlies Jongerius1826Dames 35-441AV Olympus '7000:38:0600:38:08
3Leone de Voogd681Dames Senioren2Leiden Road Runners Club00:38:5700:39:01
4Jia-Lian Yin580Dames 35-442AV Sparta00:39:4500:39:47
5Leila van der Pal1039Dames Senioren3Leiden Atletiek00:40:0000:40:04
6Silvia Treur-De Jong2134Dames 45-541MIJDRECHT (Hairfashion at home by Iris en Studio 110 -10km)00:40:3700:40:39
7Laura Ligthart624Dames Senioren4AV Sparta00:41:0700:41:15
8Daniëlle Vos1968Dames Senioren5AV De Spartaan00:41:1800:41:25
9Anne van der Put348Dames Senioren6AV Phoenix00:43:1500:43:22
10Simone Rodewijk747Dames 45-542AV Rijnsoever00:43:2500:43:31
11Thecla de Jongh-Oosterwijk1923Dames 55+1TKN '8500:43:4700:43:53
12Martine Hendriksen1038Dames 45-543Voorschoten '9700:44:3200:44:42
13Margriet Vonk398Dames 55+2Noordwijkerhoutse Strandlopers00:45:1100:45:22
14Linda Damen669Dames 45-544Noordwijkerhoutse Strandlopers00:45:1200:45:22
15Danuta Mazurel1922Dames Senioren7AMSTERDAM00:45:2000:46:01
16Mandy Plasmeijer1896Dames Senioren8AKU00:45:2300:45:40
17Lisette Zonneveld675Dames 45-545WZK/TRI TEAM Wassenaar00:45:2600:45:42
18Gonny Verschoor1914Dames 45-546RRZ00:45:3600:45:43
19Fleur Sytsema-Geerlings670Dames 45-547WZK/TRI TEAM Wassenaar00:45:3600:45:52
20Ingrid Vanhorick1050Dames 45-548SC Reeuwijk00:45:4600:45:52
21Anne de Haan646Dames Senioren9Leiden Atletiek00:46:1600:46:28
22Erna Molleman1029Dames 35-443VOORSCHOTEN00:46:2300:46:29
23Yildiz Kurt378Dames 45-549AKU00:46:3300:46:48
24Karin van Waveren-Kraan715Dames 55+3De Veenlopers00:46:4500:47:02
25Marta San Martin256Dames Senioren1000:46:5000:47:29
26Daphne Groen in 't Woud737Dames Senioren1100:46:5500:47:22
27Iris van der Graaf2137Dames 35-444 (Hairfashion at home by Iris en Studio 110 -10km)00:47:1000:47:24
28Suzanne Wermink822Dames Senioren1200:47:1300:47:33
29Kelly Kentrop1902Dames Senioren13De Veenlopers00:47:2200:47:42
30Sylvie Noordermeer608Dames 35-445Loopgroep Oegstgeest00:47:3700:48:14
31Mieke Hermans377Dames 35-446AV Haarlemmermeer00:47:3900:47:55
32Kirsten Heemskerk1970Dames Senioren14AKU00:47:4100:47:58
33Marie-Louise Greve1042Dames 45-5410Loopgroep Oegstgeest00:47:4300:48:20
34Elselijn Mulder247Dames 35-447Loopgroep Oegstgeest00:47:5200:48:29
35Kirstin Willemsen677Dames 35-448Triathlonvereniging Bollenstreek00:48:0300:48:38
36Ronique Gerlof353Dames 55+4Triathlonvereniging Bollenstreek00:48:1300:48:27
37Caroline van Rekum1833Dames 55+5AV Startbaan00:48:2400:48:29
38Anja van de Meer605Dames 35-449HAARLEM00:48:2900:50:17
39Janneke van Spijker592Dames 35-4410LEIDERDORP00:48:3800:48:55
40Margriet Broersen643Dames Senioren15Leiden00:48:4900:49:00
41Mylène Riemens424Dames 45-5411AV Rijnsoever00:49:0800:49:23
42Emely Rimmelzwaan728Dames 35-4411Hoogmade00:49:1100:49:21
43Anna Ruppert2015Dames Senioren16LEIDEN00:49:1100:49:20
44Sabrina Oudt400Dames 35-4412AKU (OTT 1 - 10km)00:49:2900:50:13
45Harriët Koorn518Dames Senioren17Hoogmade00:49:3000:49:50
46Linda van Amerongen1811Dames Senioren1800:49:3200:50:29
47Leny van der Plas-Barnhoorn774Dames 55+6Noordwijkerhoutse Strandlopers00:49:3400:49:45
48Carla Tersteeg1990Dames Senioren1900:49:3700:50:06
49Laura Blijleven640Dames Senioren2000:49:4700:50:20
50Nathalie Hoogeveen1958Dames Senioren21UTRECHT00:49:5100:50:32
51Ilse Houtman1832Dames Senioren2200:49:5300:51:34
52Jessy Houtman1830Dames 35-4413Amsterdam00:49:5400:51:34
53Jolanda van Walraven-Vernoij1894Dames 45-5412AKU00:50:0000:50:27
54Floor Hiemstra1898Dames Senioren2300:50:0900:50:43
55Anne Schreuder363Dames Senioren24Leiden Atletiek00:50:0900:50:48
56Francis Rotteveel417Dames 45-5413LEIDERDORP00:50:1800:50:54
57Alie Eggens410Dames 55+7ARV Ilion00:50:2800:50:46
58Marieke de Haan1881Dames 35-4414MIJDRECHT00:50:2800:50:51
59Armanda Schoonwater531Dames 35-441500:50:3100:50:50
60Tineke Meerburg673Dames 35-4416Loopgroep Leiderdorp00:50:3700:51:11
61Sarah Bent711Dames 45-541400:50:4600:52:12
62Wendy Hogervorst2007Dames 35-4417MIJDRECHT00:50:5600:51:19
63Suze Does628Dames Senioren25Leiden Atletiek00:51:0800:51:30
64Lenie van der Poel625Dames 55+8AV De Spartaan00:51:1400:51:28
65Barbara Mazurkiewicz1821Dames 45-541500:51:1500:51:35
66Maria Maas684Dames 55+9AAV '3600:51:1800:51:37
67Silvia Koeleman485Dames 45-541600:51:2800:51:42
68Jenny Geerlings354Dames 55+10Leiden Road Runners Club00:51:3700:52:51
69Susan Hijman1967Dames 45-5417Nieuwkoop00:51:4100:52:37
70Jasmijn Mioch412Dames Senioren2600:51:5000:52:41
71Marjo Boerma2135Dames 45-5418 (Hairfashion at home by Iris en Studio 110 -10km)00:51:5400:52:08
72Melanie van Wijk1982Dames Senioren2700:52:0600:52:32
73Esther van den Ende259Dames 45-5419LEIDEN00:52:1000:52:47
74Angelique Bosch-van Leeuwen680Dames 45-5420WZK/TRI TEAM Wassenaar00:52:1300:53:04
75Tineke de Groot530Dames 55+11WZK/TRI TEAM Wassenaar00:52:1400:53:05
76Kitty van Loon441Dames 55+12KLM ROADRUNNERS00:52:1400:52:49
77Grada Strubbe1964Dames 35-441800:52:1700:52:41
78Gladys Jager1933Dames 45-542100:52:1900:52:51
79Karin van der Ploeg1824Dames 35-4419De Veenlopers00:52:2400:52:34
80Imke de Haan1952Dames Senioren2800:52:2400:52:49
81Nienke Hommes1820Dames 35-4420Leiden00:52:3400:53:07
82Suzanne Erkelens753Dames Senioren2900:52:5100:53:39
83Leonie Vanlaeken1817Dames Senioren30Loopgroep Leiderdorp00:53:0600:53:50
84Yvette Heemskerk619Dames 35-442100:53:2000:53:38
85Nicolette Pappot1779Dames 35-4422VINKEVEEN00:53:2000:55:09
86Eline Post1810Dames Senioren3100:53:4000:53:53
87Meike Hoogland1916Dames 45-5422AKU00:53:4300:54:11
88Esther Staal-Bulk1778Dames 35-4423Alphen aan den Rijn00:53:4900:54:49
89Petra van der Aa490Dames 45-5423Leiderdorp00:53:4900:54:15
90Marlous Segaar493Dames Senioren32Leiden00:53:5100:54:45
91Giselle Straathof508Dames Senioren33Leiden00:53:5200:54:46
92Myrthe Van507Dames Senioren34Leiderdorp00:53:5300:54:46
93Karin Schrama1915Dames 45-5424AKU00:53:5800:54:26
94Sabine van Rossenberg392Dames 35-4424Leiden Atletiek00:54:0300:54:42
95Hennie Lollinga1855Dames 55+13AV Startbaan00:54:0500:54:42
96Irma van Balken1893Dames 55+14AKU00:54:0600:54:34
97Erica Beentjes1951Dames 45-5425Velserbroek00:54:1300:54:38
98Tanja van Bemmel404Dames Senioren35AV Clytoneus00:54:1400:54:54
99Elvira Bakker432Dames 35-4425Voorschoten '9700:54:1500:54:40
100Joan van Straalen-Ribbe557Dames 55+15Voorschoten '9700:54:3700:55:03
101Brenda Otto692Dames 55+16Lekker Hollen00:54:4400:56:16
102Mylene Sopacua1956Dames Senioren3600:54:4500:55:26
103Niki van Driel741Dames Senioren3700:54:4600:56:10
104Marja Salman505Dames 55+17Leiden Atletiek00:54:4800:55:04
105Sandra de Roon501Dames 45-5426Leiden Road Runners Club00:54:5000:55:50
106Irma Hoogeveen2019Dames 55+18LV Plantaris00:54:5400:55:32
107Wieneke Bloemen430Dames Senioren3800:55:1200:56:02
108Monique Marquenie784Dames 55+19LEIDEN00:55:1500:56:14
109Patricia de Jager1829Dames 55+20MIJDRECHT00:55:2000:56:08
110Mariët Wesselman394Dames 55+21LV Plantaris00:55:2100:56:26
111Heleen Haspels1972Dames Senioren3900:55:2400:55:52
112Patricia Waardijk356Dames 45-5427AAV '3600:55:2800:55:47
113Saskia van Gerven771Dames Senioren40AV De Spartaan00:55:3900:57:07
114Karin Schuts346Dames 45-5428HRR00:55:4200:56:12
115Graciela Jharap1790Dames 45-5429AALSMEER00:55:4900:56:18
116Lily Boot459Dames 45-5430NIEUW VENNEP00:55:5200:57:24
117Diana van Mourik1946Dames 55+22MIJDRECHT00:55:5200:57:27
118Martine van Acker2148Dames 45-543100:55:5200:57:27
119Ellen Geerlings385Dames 55+23Leiden Road Runners Club00:55:5600:57:18
120Jolanda Bouwmeester765Dames 55+24LV Plantaris00:55:5600:57:01
121Marlous Jespers594Dames 55+25Voorschoten '9700:56:0200:56:40
122Greet Lommerse736Dames 35-4426Noordwijkerhout00:56:1100:57:06
123Sandra van der Voort1041Dames 55+26Leiden00:56:1600:57:42
124Angelique Boekkooi365Dames Senioren41AAV '3600:56:1800:56:38
125Brigitte Wansinck265Dames 35-4427NIEUWKOOP00:56:2000:56:48
126Paulien van Aalst1815Dames 35-442800:56:2300:57:17
127Rosa van Wouwe260Dames Senioren42LV Plantaris00:56:2700:57:58
128Sylvia Stegeman437Dames 35-4429Leiden Road Runners Club00:56:2900:57:52
129Saskia Veerhuis1775Dames 35-4430Mijdrecht00:56:3300:58:08
130Esther Middeljans1808Dames Senioren4300:56:3700:57:20
131Nanda van der Burg329Dames 35-4431Voorschoten '9700:56:5200:57:17
132Caroline Fles1036Dames 45-5432Loopgroep Oegstgeest00:56:5200:58:40
133Femke de bree1803Dames Senioren4400:56:5400:58:11
134Saskia Meijer333Dames 45-5433Loopgroep De Wassenaarse Slag00:56:5900:58:26
135Jolanda Smorenburg1852Dames 45-5434AKU00:57:0700:57:45
136Karen Mos1002Dames Senioren45Leiden Atletiek00:57:1100:58:53
137Mieneke Meurs1001Dames 55+27RIJNSBURG00:57:3100:57:54
138Tanja van Dijk1904Dames 45-5435De Veenlopers00:57:3200:58:24
139Eliette van der Ree330Dames 35-443200:57:5700:58:47
140Tamara Rietbroek698Dames 35-4433Roelofarendsveen00:57:5900:59:06
141Loes de Ruijter1770Dames 55+28Amsterdam00:58:0000:58:31
142Brenda van Leeuwen504Dames 35-4434RIJPWETERING00:58:0100:59:59
143Ilona Liesveld-Bakker1971Dames 45-5436DE HOEF00:58:0600:58:28
144Ninette Klooster456Dames 45-543700:58:1900:58:42
145Femke Vermeij-Volwater595Dames 35-4435LV Plantaris00:58:2100:59:10
146Emma Boekel1927Dames 45-5438TKN '8500:58:3200:59:00
147Carla Versluis2003Dames 45-5439PAPENVEER00:58:3200:59:22
148Marit Souverijn724Dames Senioren4600:58:4800:59:22
149Bertine Schniedewind1027Dames Senioren47AV De Spartaan00:58:4900:59:19
150Maria van der Meer1925Dames 55+29MIJDRECHT00:59:1000:59:59
151Linda van der Graaf513Dames 35-4436LV Plantaris00:59:1401:00:02
152Irma Schrauwen535Dames Senioren48Leiden Road Runners Club00:59:1601:00:40
153Sylvia Kompier-Pieterse1986Dames 45-5440LEIMUIDEN00:59:1801:00:59
154Ilonka van der Vooren525Dames 55+30LEIDEN00:59:2201:00:48
155Marjan Hout878Dames 55+31Loopgroep Oegstgeest00:59:2301:00:43
156Iris de Bree1804Dames Senioren4900:59:2401:00:49
157Christa Jager1822Dames 45-5441MIJDRECHT00:59:4901:00:03
158Franka de Zwart1950Dames 55+32Vinkeveen00:59:5401:00:26
159Marjolein de Weijer1954Dames 55+33Nieuwkoop00:59:5401:00:26
160Astrid Pieterse1769Dames 45-5442Nieuwkoop01:00:0501:01:45
161Shelley Kramer-Elliott1983Dames Senioren5001:00:0801:01:41
162Marjon van Dam1905Dames 45-5443Nieuwkoop01:00:0901:00:38
163Agnita Kooijman1799Dames 55+34De Veenlopers01:00:2201:00:41
164Bente Wesselman344Dames Senioren5101:00:2401:01:29
165Stefanie Doeswijk1764Dames 45-5444De Veenlopers01:00:2501:01:28
166Sonja van de Kooy355Dames 35-4437LV Plantaris01:00:2901:01:14
167Elise Nelson2014Dames 35-443801:00:3301:01:53
168Silvia van Loo1975Dames 45-5445MIJDRECHT01:00:4101:01:29
169Linda Geusebroek1947Dames 35-4439MIJDRECHT01:00:4401:02:15
170Vanessa Meuwsen521Dames 35-4440WZK/TRI TEAM Wassenaar01:00:5901:01:44
171Nathalie Parlevliet539Dames 35-444101:00:5901:01:44
172Marloes Rooijakkers345Dames 35-4442WZK/TRI TEAM Wassenaar01:01:0101:01:59
173Els Schoorl1021Dames 45-5446Loopgroep Leiderdorp01:01:0601:02:05
174Anita van Klink1022Dames 55+35LV Plantaris01:01:3001:02:34
175Arianne Hulshof-Buurman362Dames 45-5447AV De Spartaan01:01:3101:02:00
176Mariek Witlox1794Dames 45-544801:01:3401:02:31
177Monica Weener368Dames Senioren52Loopgroep Oegstgeest01:01:3701:03:10
178Monique Spierenburg420Dames 45-5449LV Plantaris01:01:3701:02:39
179Sandra Honsbeek1025Dames 45-5450Loopgroep Oegstgeest01:01:3701:03:11
180Natascha van Amsterdam435Dames 35-4443LV Plantaris01:01:4001:02:26
181Colinda Pater524Dames 45-5451Lekker Hollen01:01:5801:03:27
182Manuela Balestrucci438Dames 35-4444Loopgroep Oegstgeest01:02:0201:03:22
183Monique Edelaar631Dames 45-5452WZK/TRI TEAM Wassenaar01:02:0601:02:45
184Els van Deursen638Dames 55+36WZK/TRI TEAM Wassenaar01:02:0601:02:45
185Henrike Gillet-van Dongen548Dames 35-444501:02:1601:03:56
186Irene Castel-Cornelisse615Dames 55+37SASSENHEIM01:02:2501:04:03
187Jean Pilling465Dames 55+38LV Plantaris01:02:2601:03:28
188Rachel Harris395Dames 45-5453Leiden Atletiek01:02:3001:03:38
189Marjolijn Draper1780Dames Senioren5301:02:3701:04:27
190Jeannet van der Poel341Dames 35-4446LV Plantaris01:02:4901:04:02
191Pernette Gerla2145Dames Senioren5401:02:5401:03:30
192Erma Onvlee632Dames 55+39LEIDEN01:02:5701:04:19
193Hebe Geerlings701Dames Senioren55NOORDWIJKERHOUT01:03:1801:04:12
194Cees van Tol492Dames Senioren5601:03:3601:04:29
195Sandra Seijsener704Dames 55+40Noordwijkerhoutse Strandlopers01:03:3901:04:09
196Anke Seegers661Dames 55+41Noordwijkerhoutse Strandlopers01:03:3901:04:09
197Caroline Schrijvers445Dames 35-444701:03:3901:04:53
198José Verkerk1957Dames 45-5454De Veenlopers01:03:5401:05:00
199Charlotte Bornhaupt188Dames 35-4448LEIDEN01:04:0701:05:09
200Katja Lubina651Dames 35-4449Leiden Atletiek01:04:2801:06:21
201Anne-Marie van der Werf-Visser712Dames 45-5455Leiden Atletiek01:04:4901:05:58
202Johanna Paul1907Dames 55+4201:05:1501:05:32
203Roos Kerkvliet721Dames Senioren57Leiden01:06:5801:07:28
204Lida Sjoerdsma-Visser546Dames 45-5456Leiden Atletiek01:07:0301:08:12
205Madelon den Boef710Dames Senioren5801:07:0401:08:16
206Mariëlle Hoogenboom458Dames 45-5457LV Plantaris01:07:1201:08:26
207Barbara van Beek1948Dames 45-5458De Veenlopers01:07:3001:07:53
208Miranda van Dam1906Dames 35-4450Nieuwkoop01:07:4201:08:12
209Alijd Vervoorn536Dames 55+43Leiden Atletiek01:07:4701:09:16
210Marijke Rhijnsburger695Dames 45-5459AV De Spartaan01:09:3901:10:23
211Jennifer de Vreede469Dames Senioren5901:10:1401:11:26
212Marcella Ootes578Dames Senioren60Amsterdam01:10:2201:11:30
213Judith Snijder1782Dames 45-546001:17:0401:17:04
214Fariël Bonapart1781Dames 35-445101:17:0401:17:04
215Edith Cramer419Dames 55+44's-Gravenhage01:17:1601:18:39
216Mirjam Martina-Schinning1787Dames 55+4501:17:2801:17:28
217Sh van Dinter1776Dames 45-546101:17:3101:17:31
218Corrie van Dam538Dames 55+46AKU01:17:3201:18:10
219Amparo Spruijt1773Dames 45-546201:17:3301:17:33
220Jamie Scheelings1806Dames Senioren6101:17:4501:19:11
# DispNaamStartnrCategorie#CatVereniging / Plaats / (Team)Netto tijdBruto tijd
221Diana Jansen1045Dames 45-5463SC Reeuwijk
222Susana Coppo1765Dames 55+47
223Charita Zaal2130Dames 35-4452 (Tympaan - De Baat - (geen team))
224Anneke Hooijberg1798Dames 55+48
225Jeanette de Jong1762Dames 45-5464
226Nanda Blom1949Dames 35-4453DELFT
1Giselle Slotboom775Dames SeniorenAV De Spartaan00:34:5300:34:56100
#CatNaamStartnrCategorieVereniging/PlaatsNetto tijdBruto tijdCircuit punten
2Leone de Voogd681Dames SeniorenLeiden Road Runners Club00:38:5700:39:0199
3Leila van der Pal1039Dames SeniorenLeiden Atletiek00:40:0000:40:0498
4Laura Ligthart624Dames SeniorenAV Sparta00:41:0700:41:1597
5Daniëlle Vos1968Dames SeniorenAV De Spartaan00:41:1800:41:2596
6Anne van der Put348Dames SeniorenAV Phoenix00:43:1500:43:2295
7Danuta Mazurel1922Dames SeniorenAMSTERDAM00:45:2000:46:0194
8Mandy Plasmeijer1896Dames SeniorenAKU00:45:2300:45:4093
9Anne de Haan646Dames SeniorenLeiden Atletiek00:46:1600:46:2892
10Marta San Martin256Dames Senioren00:46:5000:47:2991
11Daphne Groen in 't Woud737Dames Senioren00:46:5500:47:2290
12Suzanne Wermink822Dames Senioren00:47:1300:47:3389
13Kelly Kentrop1902Dames SeniorenDe Veenlopers00:47:2200:47:4288
14Kirsten Heemskerk1970Dames SeniorenAKU00:47:4100:47:5887
15Margriet Broersen643Dames SeniorenLeiden00:48:4900:49:0086
16Anna Ruppert2015Dames SeniorenLEIDEN00:49:1100:49:2085
17Harriët Koorn518Dames SeniorenHoogmade00:49:3000:49:5084
18Linda van Amerongen1811Dames Senioren00:49:3200:50:2983
19Carla Tersteeg1990Dames Senioren00:49:3700:50:0682
20Laura Blijleven640Dames Senioren00:49:4700:50:2081
21Nathalie Hoogeveen1958Dames SeniorenUTRECHT00:49:5100:50:3280
22Ilse Houtman1832Dames Senioren00:49:5300:51:3479
23Floor Hiemstra1898Dames Senioren00:50:0900:50:4378
24Anne Schreuder363Dames SeniorenLeiden Atletiek00:50:0900:50:4877
25Suze Does628Dames SeniorenLeiden Atletiek00:51:0800:51:3076
26Jasmijn Mioch412Dames Senioren00:51:5000:52:4175
27Melanie van Wijk1982Dames Senioren00:52:0600:52:3274
28Imke de Haan1952Dames Senioren00:52:2400:52:4973
29Suzanne Erkelens753Dames Senioren00:52:5100:53:3972
30Leonie Vanlaeken1817Dames SeniorenLoopgroep Leiderdorp00:53:0600:53:5071
31Eline Post1810Dames Senioren00:53:4000:53:5370
32Marlous Segaar493Dames SeniorenLeiden00:53:5100:54:4569
33Giselle Straathof508Dames SeniorenLeiden00:53:5200:54:4668
34Myrthe Van507Dames SeniorenLeiderdorp00:53:5300:54:4667
35Tanja van Bemmel404Dames SeniorenAV Clytoneus00:54:1400:54:5466
36Mylene Sopacua1956Dames Senioren00:54:4500:55:2665
37Niki van Driel741Dames Senioren00:54:4600:56:1064
38Wieneke Bloemen430Dames Senioren00:55:1200:56:0263
39Heleen Haspels1972Dames Senioren00:55:2400:55:5262
40Saskia van Gerven771Dames SeniorenAV De Spartaan00:55:3900:57:0761
41Angelique Boekkooi365Dames SeniorenAAV '3600:56:1800:56:3860
42Rosa van Wouwe260Dames SeniorenLV Plantaris00:56:2700:57:5859
43Esther Middeljans1808Dames Senioren00:56:3700:57:2058
44Femke de bree1803Dames Senioren00:56:5400:58:1157
45Karen Mos1002Dames SeniorenLeiden Atletiek00:57:1100:58:5356
46Marit Souverijn724Dames Senioren00:58:4800:59:2255
47Bertine Schniedewind1027Dames SeniorenAV De Spartaan00:58:4900:59:1954
48Irma Schrauwen535Dames SeniorenLeiden Road Runners Club00:59:1601:00:4053
49Iris de Bree1804Dames Senioren00:59:2401:00:4952
50Shelley Kramer-Elliott1983Dames Senioren01:00:0801:01:4151
51Bente Wesselman344Dames Senioren01:00:2401:01:2950
52Monica Weener368Dames SeniorenLoopgroep Oegstgeest01:01:3701:03:1049
53Marjolijn Draper1780Dames Senioren01:02:3701:04:2748
54Pernette Gerla2145Dames Senioren01:02:5401:03:3047
55Hebe Geerlings701Dames SeniorenNOORDWIJKERHOUT01:03:1801:04:1246
56Cees van Tol492Dames Senioren01:03:3601:04:2945
57Roos Kerkvliet721Dames SeniorenLeiden01:06:5801:07:2844
58Madelon den Boef710Dames Senioren01:07:0401:08:1643
59Jennifer de Vreede469Dames Senioren01:10:1401:11:2642
60Marcella Ootes578Dames SeniorenAmsterdam01:10:2201:11:3041
61Jamie Scheelings1806Dames Senioren01:17:4501:19:1140
1Marlies Jongerius1826Dames 35-44AV Olympus '7000:38:0600:38:08100
#CatNaamStartnrCategorieVereniging/PlaatsNetto tijdBruto tijdCircuit punten
2Jia-Lian Yin580Dames 35-44AV Sparta00:39:4500:39:4799
3Erna Molleman1029Dames 35-44VOORSCHOTEN00:46:2300:46:2998
4Iris van der Graaf2137Dames 35-44 (Hairfashion at home by Iris en Studio 110 -10km)00:47:1000:47:2497
5Sylvie Noordermeer608Dames 35-44Loopgroep Oegstgeest00:47:3700:48:1496
6Mieke Hermans377Dames 35-44AV Haarlemmermeer00:47:3900:47:5595
7Elselijn Mulder247Dames 35-44Loopgroep Oegstgeest00:47:5200:48:2994
8Kirstin Willemsen677Dames 35-44Triathlonvereniging Bollenstreek00:48:0300:48:3893
9Anja van de Meer605Dames 35-44HAARLEM00:48:2900:50:1792
10Janneke van Spijker592Dames 35-44LEIDERDORP00:48:3800:48:5591
11Emely Rimmelzwaan728Dames 35-44Hoogmade00:49:1100:49:2190
12Sabrina Oudt400Dames 35-44AKU (OTT 1 - 10km)00:49:2900:50:1389
13Jessy Houtman1830Dames 35-44Amsterdam00:49:5400:51:3488
14Marieke de Haan1881Dames 35-44MIJDRECHT00:50:2800:50:5187
15Armanda Schoonwater531Dames 35-4400:50:3100:50:5086
16Tineke Meerburg673Dames 35-44Loopgroep Leiderdorp00:50:3700:51:1185
17Wendy Hogervorst2007Dames 35-44MIJDRECHT00:50:5600:51:1984
18Grada Strubbe1964Dames 35-4400:52:1700:52:4183
19Karin van der Ploeg1824Dames 35-44De Veenlopers00:52:2400:52:3482
20Nienke Hommes1820Dames 35-44Leiden00:52:3400:53:0781
21Yvette Heemskerk619Dames 35-4400:53:2000:53:3880
22Nicolette Pappot1779Dames 35-44VINKEVEEN00:53:2000:55:0979
23Esther Staal-Bulk1778Dames 35-44Alphen aan den Rijn00:53:4900:54:4978
24Sabine van Rossenberg392Dames 35-44Leiden Atletiek00:54:0300:54:4277
25Elvira Bakker432Dames 35-44Voorschoten '9700:54:1500:54:4076
26Greet Lommerse736Dames 35-44Noordwijkerhout00:56:1100:57:0675
27Brigitte Wansinck265Dames 35-44NIEUWKOOP00:56:2000:56:4874
28Paulien van Aalst1815Dames 35-4400:56:2300:57:1773
29Sylvia Stegeman437Dames 35-44Leiden Road Runners Club00:56:2900:57:5272
30Saskia Veerhuis1775Dames 35-44Mijdrecht00:56:3300:58:0871
31Nanda van der Burg329Dames 35-44Voorschoten '9700:56:5200:57:1770
32Eliette van der Ree330Dames 35-4400:57:5700:58:4769
33Tamara Rietbroek698Dames 35-44Roelofarendsveen00:57:5900:59:0668
34Brenda van Leeuwen504Dames 35-44RIJPWETERING00:58:0100:59:5967
35Femke Vermeij-Volwater595Dames 35-44LV Plantaris00:58:2100:59:1066
36Linda van der Graaf513Dames 35-44LV Plantaris00:59:1401:00:0265
37Sonja van de Kooy355Dames 35-44LV Plantaris01:00:2901:01:1464
38Elise Nelson2014Dames 35-4401:00:3301:01:5363
39Linda Geusebroek1947Dames 35-44MIJDRECHT01:00:4401:02:1562
40Vanessa Meuwsen521Dames 35-44WZK/TRI TEAM Wassenaar01:00:5901:01:4461
41Nathalie Parlevliet539Dames 35-4401:00:5901:01:4460
42Marloes Rooijakkers345Dames 35-44WZK/TRI TEAM Wassenaar01:01:0101:01:5959
43Natascha van Amsterdam435Dames 35-44LV Plantaris01:01:4001:02:2658
44Manuela Balestrucci438Dames 35-44Loopgroep Oegstgeest01:02:0201:03:2257
45Henrike Gillet-van Dongen548Dames 35-4401:02:1601:03:5656
46Jeannet van der Poel341Dames 35-44LV Plantaris01:02:4901:04:0255
47Caroline Schrijvers445Dames 35-4401:03:3901:04:5354
48Charlotte Bornhaupt188Dames 35-44LEIDEN01:04:0701:05:0953
49Katja Lubina651Dames 35-44Leiden Atletiek01:04:2801:06:2152
50Miranda van Dam1906Dames 35-44Nieuwkoop01:07:4201:08:1251
51Fariël Bonapart1781Dames 35-4401:17:0401:17:0450
#CatNaamStartnrCategorieVereniging/PlaatsNetto tijdBruto tijdCircuit punten
52Charita Zaal2130Dames 35-44 (Tympaan - De Baat - (geen team))
53Nanda Blom1949Dames 35-44DELFT
1Silvia Treur-De Jong2134Dames 45-54MIJDRECHT (Hairfashion at home by Iris en Studio 110 -10km)00:40:3700:40:39100
#CatNaamStartnrCategorieVereniging/PlaatsNetto tijdBruto tijdCircuit punten
2Simone Rodewijk747Dames 45-54AV Rijnsoever00:43:2500:43:3199
3Martine Hendriksen1038Dames 45-54Voorschoten '9700:44:3200:44:4298
4Linda Damen669Dames 45-54Noordwijkerhoutse Strandlopers00:45:1200:45:2297
5Lisette Zonneveld675Dames 45-54WZK/TRI TEAM Wassenaar00:45:2600:45:4296
6Gonny Verschoor1914Dames 45-54RRZ00:45:3600:45:4395
7Fleur Sytsema-Geerlings670Dames 45-54WZK/TRI TEAM Wassenaar00:45:3600:45:5294
8Ingrid Vanhorick1050Dames 45-54SC Reeuwijk00:45:4600:45:5293
9Yildiz Kurt378Dames 45-54AKU00:46:3300:46:4892
10Marie-Louise Greve1042Dames 45-54Loopgroep Oegstgeest00:47:4300:48:2091
11Mylène Riemens424Dames 45-54AV Rijnsoever00:49:0800:49:2390
12Jolanda van Walraven-Vernoij1894Dames 45-54AKU00:50:0000:50:2789
13Francis Rotteveel417Dames 45-54LEIDERDORP00:50:1800:50:5488
14Sarah Bent711Dames 45-5400:50:4600:52:1287
15Barbara Mazurkiewicz1821Dames 45-5400:51:1500:51:3586
16Silvia Koeleman485Dames 45-5400:51:2800:51:4285
17Susan Hijman1967Dames 45-54Nieuwkoop00:51:4100:52:3784
18Marjo Boerma2135Dames 45-54 (Hairfashion at home by Iris en Studio 110 -10km)00:51:5400:52:0883
19Esther van den Ende259Dames 45-54LEIDEN00:52:1000:52:4782
20Angelique Bosch-van Leeuwen680Dames 45-54WZK/TRI TEAM Wassenaar00:52:1300:53:0481
21Gladys Jager1933Dames 45-5400:52:1900:52:5180
22Meike Hoogland1916Dames 45-54AKU00:53:4300:54:1179
23Petra van der Aa490Dames 45-54Leiderdorp00:53:4900:54:1578
24Karin Schrama1915Dames 45-54AKU00:53:5800:54:2677
25Erica Beentjes1951Dames 45-54Velserbroek00:54:1300:54:3876
26Sandra de Roon501Dames 45-54Leiden Road Runners Club00:54:5000:55:5075
27Patricia Waardijk356Dames 45-54AAV '3600:55:2800:55:4774
28Karin Schuts346Dames 45-54HRR00:55:4200:56:1273
29Graciela Jharap1790Dames 45-54AALSMEER00:55:4900:56:1872
30Lily Boot459Dames 45-54NIEUW VENNEP00:55:5200:57:2471
31Martine van Acker2148Dames 45-5400:55:5200:57:2770
32Caroline Fles1036Dames 45-54Loopgroep Oegstgeest00:56:5200:58:4069
33Saskia Meijer333Dames 45-54Loopgroep De Wassenaarse Slag00:56:5900:58:2668
34Jolanda Smorenburg1852Dames 45-54AKU00:57:0700:57:4567
35Tanja van Dijk1904Dames 45-54De Veenlopers00:57:3200:58:2466
36Ilona Liesveld-Bakker1971Dames 45-54DE HOEF00:58:0600:58:2865
37Ninette Klooster456Dames 45-5400:58:1900:58:4264
38Emma Boekel1927Dames 45-54TKN '8500:58:3200:59:0063
39Carla Versluis2003Dames 45-54PAPENVEER00:58:3200:59:2262
40Sylvia Kompier-Pieterse1986Dames 45-54LEIMUIDEN00:59:1801:00:5961
41Christa Jager1822Dames 45-54MIJDRECHT00:59:4901:00:0360
42Astrid Pieterse1769Dames 45-54Nieuwkoop01:00:0501:01:4559
43Marjon van Dam1905Dames 45-54Nieuwkoop01:00:0901:00:3858
44Stefanie Doeswijk1764Dames 45-54De Veenlopers01:00:2501:01:2857
45Silvia van Loo1975Dames 45-54MIJDRECHT01:00:4101:01:2956
46Els Schoorl1021Dames 45-54Loopgroep Leiderdorp01:01:0601:02:0555
47Arianne Hulshof-Buurman362Dames 45-54AV De Spartaan01:01:3101:02:0054
48Mariek Witlox1794Dames 45-5401:01:3401:02:3153
49Monique Spierenburg420Dames 45-54LV Plantaris01:01:3701:02:3952
50Sandra Honsbeek1025Dames 45-54Loopgroep Oegstgeest01:01:3701:03:1151
51Colinda Pater524Dames 45-54Lekker Hollen01:01:5801:03:2750
52Monique Edelaar631Dames 45-54WZK/TRI TEAM Wassenaar01:02:0601:02:4549
53Rachel Harris395Dames 45-54Leiden Atletiek01:02:3001:03:3848
54José Verkerk1957Dames 45-54De Veenlopers01:03:5401:05:0047
55Anne-Marie van der Werf-Visser712Dames 45-54Leiden Atletiek01:04:4901:05:5846
56Lida Sjoerdsma-Visser546Dames 45-54Leiden Atletiek01:07:0301:08:1245
57Mariëlle Hoogenboom458Dames 45-54LV Plantaris01:07:1201:08:2644
58Barbara van Beek1948Dames 45-54De Veenlopers01:07:3001:07:5343
59Marijke Rhijnsburger695Dames 45-54AV De Spartaan01:09:3901:10:2342
60Judith Snijder1782Dames 45-5401:17:0401:17:0441
61Sh van Dinter1776Dames 45-5401:17:3101:17:3140
62Amparo Spruijt1773Dames 45-5401:17:3301:17:3339
#CatNaamStartnrCategorieVereniging/PlaatsNetto tijdBruto tijdCircuit punten
63Diana Jansen1045Dames 45-54SC Reeuwijk
64Jeanette de Jong1762Dames 45-54
1Thecla de Jongh-Oosterwijk1923Dames 55+TKN '8500:43:4700:43:53100
#CatNaamStartnrCategorieVereniging/PlaatsNetto tijdBruto tijdCircuit punten
2Margriet Vonk398Dames 55+Noordwijkerhoutse Strandlopers00:45:1100:45:2299
3Karin van Waveren-Kraan715Dames 55+De Veenlopers00:46:4500:47:0298
4Ronique Gerlof353Dames 55+Triathlonvereniging Bollenstreek00:48:1300:48:2797
5Caroline van Rekum1833Dames 55+AV Startbaan00:48:2400:48:2996
6Leny van der Plas-Barnhoorn774Dames 55+Noordwijkerhoutse Strandlopers00:49:3400:49:4595
7Alie Eggens410Dames 55+ARV Ilion00:50:2800:50:4694
8Lenie van der Poel625Dames 55+AV De Spartaan00:51:1400:51:2893
9Maria Maas684Dames 55+AAV '3600:51:1800:51:3792
10Jenny Geerlings354Dames 55+Leiden Road Runners Club00:51:3700:52:5191
11Tineke de Groot530Dames 55+WZK/TRI TEAM Wassenaar00:52:1400:53:0590
12Kitty van Loon441Dames 55+KLM ROADRUNNERS00:52:1400:52:4989
13Hennie Lollinga1855Dames 55+AV Startbaan00:54:0500:54:4288
14Irma van Balken1893Dames 55+AKU00:54:0600:54:3487
15Joan van Straalen-Ribbe557Dames 55+Voorschoten '9700:54:3700:55:0386
16Brenda Otto692Dames 55+Lekker Hollen00:54:4400:56:1685
17Marja Salman505Dames 55+Leiden Atletiek00:54:4800:55:0484
18Irma Hoogeveen2019Dames 55+LV Plantaris00:54:5400:55:3283
19Monique Marquenie784Dames 55+LEIDEN00:55:1500:56:1482
20Patricia de Jager1829Dames 55+MIJDRECHT00:55:2000:56:0881
21Mariët Wesselman394Dames 55+LV Plantaris00:55:2100:56:2680
22Diana van Mourik1946Dames 55+MIJDRECHT00:55:5200:57:2779
23Ellen Geerlings385Dames 55+Leiden Road Runners Club00:55:5600:57:1878
24Jolanda Bouwmeester765Dames 55+LV Plantaris00:55:5600:57:0177
25Marlous Jespers594Dames 55+Voorschoten '9700:56:0200:56:4076
26Sandra van der Voort1041Dames 55+Leiden00:56:1600:57:4275
27Mieneke Meurs1001Dames 55+RIJNSBURG00:57:3100:57:5474
28Loes de Ruijter1770Dames 55+Amsterdam00:58:0000:58:3173
29Maria van der Meer1925Dames 55+MIJDRECHT00:59:1000:59:5972
30Ilonka van der Vooren525Dames 55+LEIDEN00:59:2201:00:4871
31Marjan Hout878Dames 55+Loopgroep Oegstgeest00:59:2301:00:4370
32Franka de Zwart1950Dames 55+Vinkeveen00:59:5401:00:2669
33Marjolein de Weijer1954Dames 55+Nieuwkoop00:59:5401:00:2668
34Agnita Kooijman1799Dames 55+De Veenlopers01:00:2201:00:4167
35Anita van Klink1022Dames 55+LV Plantaris01:01:3001:02:3466
36Els van Deursen638Dames 55+WZK/TRI TEAM Wassenaar01:02:0601:02:4565
37Irene Castel-Cornelisse615Dames 55+SASSENHEIM01:02:2501:04:0364
38Jean Pilling465Dames 55+LV Plantaris01:02:2601:03:2863
39Erma Onvlee632Dames 55+LEIDEN01:02:5701:04:1962
40Sandra Seijsener704Dames 55+Noordwijkerhoutse Strandlopers01:03:3901:04:0961
41Anke Seegers661Dames 55+Noordwijkerhoutse Strandlopers01:03:3901:04:0960
42Johanna Paul1907Dames 55+01:05:1501:05:3259
43Alijd Vervoorn536Dames 55+Leiden Atletiek01:07:4701:09:1658
44Edith Cramer419Dames 55+'s-Gravenhage01:17:1601:18:3957
45Mirjam Martina-Schinning1787Dames 55+01:17:2801:17:2856
46Corrie van Dam538Dames 55+AKU01:17:3201:18:1055
#CatNaamStartnrCategorieVereniging/PlaatsNetto tijdBruto tijdCircuit punten
47Susana Coppo1765Dames 55+
48Anneke Hooijberg1798Dames 55+
1Wilfred Verhagen786Heren 35-441Running 200000:55:3200:55:33
# DispNaamStartnrCategorie#CatVereniging / Plaats / (Team)Netto tijdBruto tijd
2Brent Pieterse2227Heren Senioren1TKN '8500:56:0900:56:11
3Martijn de Groot2231Heren Senioren2AKU00:56:3400:56:37
4Maikel Stolwijk871Heren 35-442Leiden Atletiek00:58:2500:58:27
5Gerard Noppe830Heren 35-443Leiden Atletiek00:59:0800:59:10
6Eelco Hoogwout916Heren 35-444Sassenheim01:01:4601:01:49
7Joost Hogerwerf2202Heren Senioren3AKU01:02:2301:02:25
8Paul Hogerwerf2207Heren Senioren4AKU01:02:5601:02:59
9Martijn Steenvoorden955Heren 35-445Noordwijk Zh01:03:1701:03:21
10Peter Zirkzee911Heren 35-446Voorhout01:03:3401:03:38
11Danny Pelle948Heren 35-447AAV '3601:03:2201:03:54
12Bert Boter2218Heren 35-448Voorschoten '9701:04:0601:04:13
13Martijn van Dam855Heren 35-449LEIDEN01:04:2201:04:26
14Martien de Ridder867Heren 45-541NOORDWIJKERHOUT01:04:4001:04:42
15Bob Lawende976Heren 35-4410Erasmus UR Roadrunners01:04:5301:04:58
16Koen de Bakker875Heren 35-4411Leiden01:04:5801:03:44
17Pieter Platteel788Heren 45-542avVN01:05:2301:05:27
18Steffen Hak960Heren Senioren5AKU01:06:1701:06:30
19Dennis Rog962Heren Senioren6Voorschoten '9701:06:2101:06:28
20Andreas de Graaf920Heren 35-4412RRZ01:06:3501:06:42
21Danny van der Sluis974Heren 35-4413RRZ01:06:4901:06:56
22Rogier Verbaan935Heren 35-4414Roelofarendsveen01:06:5701:07:00
23Louis Oudshoorn910Heren 45-543LEIDERDORP01:07:0801:07:15
24Jan van Rijn933Heren 55+1RRZ01:07:1101:07:17
25Walter Andriesse874Heren 35-4415ZOETERWOUDE01:07:1601:07:21
26Joost Kutsch Lojenga961Heren 45-544Leiden Road Runners Club01:07:1601:07:28
27Michael Gerrits2178Heren 45-54501:07:1801:07:32
28Walter van Leeuwen943Heren 45-546Triathlonvereniging Bollenstreek01:07:2601:07:30
29Raymond Dohmen818Heren Senioren7AAV '3601:07:3601:07:44
30Cees van der Valk978Heren 45-547Triathlonvereniging Bollenstreek01:07:4601:07:50
31Niels Boer864Heren Senioren8LV Plantaris01:08:2401:08:29
32Camiel Coopmans852Heren Senioren9Leiden01:08:2801:08:41
33Ronald van Leeuwen2205Heren 45-548Loopgroep Aart Stigter01:08:3101:06:09
34Gabri Hoogenboom799Heren 55+2AV '4701:08:3301:08:38
35Guido Verschoor2190Heren Senioren10Leiden01:08:3401:08:41
36Moran Morelli870Heren Senioren1101:08:3501:08:49
37Michel Vollebregt833Heren 55+3AAV '3601:09:3001:09:33
38Dennis Stinenbosch888Heren 35-4416AMSTELVEEN01:09:3801:09:45
39Ivo Scholten2221Heren 35-441701:09:4101:09:49
40Walter de Klein2163Heren 35-441801:10:0301:10:25
41Fred Inklaar2195Heren 45-54901:10:1501:10:18
42Paul Krijger2237Heren Senioren1201:10:2601:10:31
43Michiel Pekelharing2208Heren 35-4419KUDELSTAART01:10:4701:10:51
44Andrei Croitoriu829Heren 35-4420DE ZIJL - LGB TRIATHLON01:10:5801:11:05
45Erik Verschuren899Heren 55+4OEGSTGEEST01:11:1701:11:31
46Dennis Lintvelt802Heren 35-4421ALPHEN AAN DEN RIJN01:11:2801:11:59
47Jan van Tol790Heren 35-4422AAV '3601:11:3301:11:40
48Jan-Pieter Verwiel890Heren 45-5410VOORSCHOTEN01:11:4401:11:50
49Bart Kramer820Heren Senioren13Leiden01:12:0001:12:14
50Jelle Mul2235Heren Senioren1401:12:0501:12:15
51Luuk Oudendijk787Heren Senioren1501:12:1101:12:19
52Jeroen Klein897Heren 35-4423LV Plantaris01:12:1501:12:26
53Ino Sohl2216Heren 55+5Loopgroep PK01:12:2601:12:34
54Ruud Vlieland781Heren Senioren16Oegstgeest01:12:3201:12:38
55Arthur van Rijn808Heren Senioren17AV Rijnsoever01:12:3601:12:38
56Sander Brugman782Heren 35-4424Leiden01:12:4801:13:01
57Stijn Ottens791Heren Senioren18ARV Ilion01:13:0101:13:13
58Andre Pont780Heren 45-5411VOORSCHOTEN01:13:0401:13:29
59Jairo Rivera967Heren 35-4425Leiden Atletiek01:13:1101:13:29
60Raimond Kientz924Heren 45-5412RRZ01:13:1201:13:19
61Vincent Kleijweg2240Heren 45-5413RRZ01:13:1201:13:21
62Gert Hilgersom863Heren 35-4426STOMPWIJK01:13:1201:13:34
63Frans Woerden2193Heren 45-5414MIJDRECHT01:13:1401:13:25
64Emile van Diggelen837Heren 55+6Felter01:13:2301:13:32
65Michel Twaalfhoven2192Heren 45-5415NIEUWKOOP01:13:2801:13:37
66Andre Knop2167Heren 55+7Loopgroep Aart Stigter01:13:3301:13:37
67Joost Frenken937Heren 55+8Leiden01:13:4101:13:51
68Bas van Binnendijk968Heren 45-5416De Kieviten01:13:4501:13:54
69Frans Dagelet832Heren 55+9AAV '3601:13:5501:14:27
70Peter Ruesink889Heren 45-5417Voorschoten '9701:14:0301:14:20
71Hugo Vrolijk879Heren 55+10AAV '3601:14:2801:14:39
72Bastiaan van den Berg959Heren 35-4427Noordwijk Zh01:14:2901:14:37
73Maarten de Wit2183Heren 55+11AV Startbaan01:14:3401:14:40
74Kees Jansen827Heren 45-5418Triathlonvereniging Bollenstreek01:14:4401:14:50
75Marco de Wit779Heren 45-5419AV De Spartaan01:15:0101:15:06
76Vincent Kalkman925Heren 35-4428WARMOND01:15:2201:15:47
77Jasper Verhorst975Heren Senioren19AAV '3601:15:2301:15:49
78Rob Heemskerk810Heren 35-4429Noordwijkerhoutse Strandlopers01:15:2901:15:49
79Kees van Beelen826Heren 55+12AV De Spartaan01:15:4301:15:52
80Stef Bakker850Heren 55+13Hillegom01:15:5201:15:57
81Ivo Waaijer2152Heren Senioren2001:16:0401:16:22
82Hans Zevenhoven940Heren 55+14AAV '3601:16:3301:17:01
83Frans Lambers807Heren 55+15Leiderdorp01:16:4801:16:51
84Tom Warmerdam877Heren Senioren21LEIDEN01:16:5501:17:05
85Ruud van Schaik883Heren 35-4430Hillegom01:17:0801:17:26
86Lars Hartemink844Heren 35-443101:17:1801:17:22
87Gerard Lommerse880Heren 55+16NOORDWIJK ZH01:17:1801:17:24
88Corné Mulders2214Heren 55+17ALPHEN AAN DEN RIJN01:17:2801:17:36
89Kim Boermans2198Heren 35-4432LEIDEN01:17:3501:17:48
90Maarten Bosch887Heren 45-5420WZK/TRI TEAM Wassenaar01:17:4201:17:54
91Ken Bardsen2210Heren 55+18MIJDRECHT01:17:5001:18:06
92Piet Salman918Heren 55+19NOORDWIJK ZH01:17:5401:18:01
93Gerard Veenhof2217Heren 45-5421Wilnis01:18:1001:18:24
94Nico Wessel2170Heren 55+20Heerhugowaard01:18:2301:18:36
95Victor Roling2161Heren 35-4433AKU01:18:2501:18:48
96Harro Gaastra895Heren 45-5422Leiden01:18:4301:19:08
97Danny van 't Verlaat2234Heren 45-5423UITHOORN01:18:5901:19:17
98Norbert Hagedoorn2242Heren 45-5424AALSMEER01:19:1601:19:39
99Remco Arnoldus966Heren 45-5425RRZ01:19:2601:19:33
100Joep Barenbrug776Heren 45-5426Leiden01:19:3701:19:49
101Misha Omlo793Heren 45-5427Loopgroep De Wassenaarse Slag01:19:4001:19:53
102Gerard Beernink954Heren 55+21AV De Spartaan01:19:4601:19:57
103Marcel Ellert945Heren 45-5428LEIDERDORP01:19:4801:19:53
104Jeroen Van der Haar848Heren 45-5429AAV '3601:19:5301:19:56
105Theo Sietsema977Heren 45-5430Voorschoten01:20:0101:20:18
106Peter van Wouwe882Heren 55+22LV Plantaris01:20:0701:20:18
107Juur Kerkvliet900Heren 55+23WARMOND01:20:1001:20:31
108Nick Van Bemmel2187Heren 45-5431De Veenlopers01:20:1201:20:26
109Jordy Rademaker854Heren Senioren22De Veenlopers01:20:1901:20:34
110Erik Swaab2194Heren 45-5432De Veenlopers01:20:3401:20:49
111Rob Kruiswijk2189Heren 45-5433MIJDRECHT01:20:4101:21:02
112Wilco Schepen851Heren 55+24Voorschoten '9701:20:4701:20:50
113Roan van Scheppingen2233Heren Senioren2301:21:0301:21:23
114Chris Adema798Heren 45-5434UITHOORN01:21:1301:21:32
115Jan Hendrik van Delft853Heren 55+25AV Rijnsoever01:21:2601:21:49
116Pascal Gerrits1795Heren 45-543501:21:2701:21:41
117Edwin Maurits979Heren 45-5436TKN '8501:21:3101:21:46
118Ronald van der Laan839Heren 45-5437Noordwijkerhoutse Strandlopers01:22:0101:22:21
119Theo Meijvogel795Heren 55+26AV De Spartaan01:22:0701:22:24
120John Groenewegen2154Heren 45-5438WILNIS01:22:1101:22:29
121Remco Storm2247Heren 35-4434 (Van Walraven Handelsonderneming - 10EM)01:22:1801:22:47
122Ezra Mulder816Heren Senioren2401:22:3401:22:37
123Ton Middelweerd902Heren 55+27LEIDEN01:22:4401:23:06
124Bas Pont856Heren 35-4435Leidschendam01:22:4901:23:14
125Tom de Haan2176Heren Senioren2501:23:0201:23:30
126Gerco van Elk2179Heren 45-543901:23:0601:23:29
127Ralph Botman2182Heren 45-5440WILNIS01:23:1501:23:38
128Niels Lieverse859Heren 35-4436Noordwijkerhout01:23:2601:23:45
129Ronald Mul2232Heren Senioren2601:23:2901:23:39
130Marcel van Leersum563Heren 45-5441ALPHEN AAN DEN RIJN01:23:4401:24:10
131Coen Beelen789Heren 45-5442Sassenheim01:23:5101:24:02
132Mark van Lieshout936Heren 55+28Alphen aan den Rijn01:23:5501:24:20
133Martijn Krijger2222Heren 45-5443AMSTELVEEN01:24:0001:24:18
134Kees van Kleinwee2173Heren 55+29BREUKELEN UT01:24:2401:24:44
135Koos Meijer2184Heren 55+3001:24:4201:25:02
136Sjaak van der Velden2203Heren 55+31MIJDRECHT01:25:1101:25:29
137John Valstar2246Heren 45-5444 (Van Walraven Handelsonderneming - 10EM)01:25:1501:25:45
138Jurjen Oostenveld815Heren 55+32Loopgroep Leiderdorp01:25:2901:25:52
139Fred de Beyer2199Heren 55+33UITHOORN01:25:3801:25:59
140Jasper Wermink823Heren Senioren2701:25:5701:26:07
141Leo van Diemen2211Heren 55+34De Veenlopers01:26:0301:26:21
142Hendrik Shiphof849Heren 55+35AV Haarlemmermeer01:26:0501:26:17
143Tom Smits951Heren Senioren2801:26:2401:26:54
144Sander Opdam836Heren 45-5445RIJPWETERING01:27:0001:27:22
145Niels Calis2185Heren 35-443701:27:0301:27:15
146Remco Elenbaas2215Heren 45-5446MIJDRECHT01:27:2201:27:38
147Jim de Hoop971Heren 55+36AAV '3601:27:2201:27:38
148Piet van der Meer913Heren 55+37LEIDERDORP01:27:4101:27:56
149Sjaak Nijgh819Heren 45-5447AV Rijnsoever01:27:5701:28:21
150Edward Breeuwer847Heren 45-5448LEIDEN01:28:0101:28:11
151Philip Hoogervorst2213Heren 55+3801:28:1701:28:28
152Jos Cornelissen2238Heren 55+39AALSMEER01:28:2701:28:54
153Joop Rasser804Heren 45-5449LEIDERDORP01:28:3101:28:37
154Niels Lemmens821Heren 35-4438Leiden01:29:0601:29:29
155Jacques Holleman934Heren 55+40Noordwijkerhoutse Strandlopers01:29:2501:29:49
156Rutmer Klarus923Heren 35-4439Leiden01:29:2701:29:43
157Arjen Schuiten805Heren 35-444001:29:3001:30:00
158Martijn Kapsenberg891Heren 45-545001:29:3601:30:01
159Robert Rispens2153Heren 45-545101:29:5301:30:10
160Arie Ligtvoet2228Heren 55+41ABCOUDE01:30:2201:30:48
161Eric Nieuwenhuijsen812Heren Senioren29Oegstgeest01:31:0701:31:30
162Fred van Nieuwkerk861Heren 55+42AV Rijnsoever01:31:4601:31:52
163Tom Vianen2220Heren 45-5452ZEVENHOVEN01:33:4001:34:03
164Henk Regelink2243Heren 55+43 (OTT - 10EM (geen team))01:34:5201:35:23
165Michel Tode860Heren 35-4441AV Haarlemmermeer01:35:0301:35:14
166Erik van Leeuwen2171Heren Senioren3001:35:5601:36:09
167Johnny Meijers2159Heren 35-444201:36:2801:36:44
168Rolf Daalder862Heren 55+4401:38:1001:38:23
169Bob Renkema2206Heren 55+45Phanos01:39:0201:39:09
170Frans Kraan2212Heren 55+46AV Startbaan01:40:2201:40:26
171Marius van de Veen2181Heren 55+47UITHOORN01:43:0201:43:22
172Sasi Kiran Ivatury2186Heren 35-4443Amstelveen01:47:4701:47:55
173Michael Gobel2168Heren 55+4801:50:1701:50:44
174Ab Smit2209Heren 55+49AMSTELHOEK01:57:3401:57:49
# DispNaamStartnrCategorie#CatVereniging / Plaats / (Team)Netto tijdBruto tijd
175Jacques Merx2239Heren 55+50HRR
176Tom Driel801Heren 45-5453AV Haarlemmermeer
177Henk van de Scheur2180Heren 55+51
178Henk Mosseveld876Heren 55-641Noordwijkerhoutse Strandlopers
179Anthony Wassink885Heren 45-5454AV De Spartaan
180Olaf Ernst2156Heren 55+52
181Francis Nijman2151Heren 45-5455
182John van Dijk972Heren 45-5456AKU
183Chris Koolhaas1033Heren 45-5457ALPHEN AAN DEN RIJN
1Brent Pieterse2227Heren SeniorenTKN '8500:56:0900:56:11100
#CatNaamStartnrCategorieVereniging/PlaatsNetto tijdBruto tijdCircuit punten
2Martijn de Groot2231Heren SeniorenAKU00:56:3400:56:3799
3Joost Hogerwerf2202Heren SeniorenAKU01:02:2301:02:2598
4Paul Hogerwerf2207Heren SeniorenAKU01:02:5601:02:5997
5Steffen Hak960Heren SeniorenAKU01:06:1701:06:3096
6Dennis Rog962Heren SeniorenVoorschoten '9701:06:2101:06:2895
7Raymond Dohmen818Heren SeniorenAAV '3601:07:3601:07:4494
8Niels Boer864Heren SeniorenLV Plantaris01:08:2401:08:2993
9Camiel Coopmans852Heren SeniorenLeiden01:08:2801:08:4192
10Guido Verschoor2190Heren SeniorenLeiden01:08:3401:08:4191
11Moran Morelli870Heren Senioren01:08:3501:08:4990
12Paul Krijger2237Heren Senioren01:10:2601:10:3189
13Bart Kramer820Heren SeniorenLeiden01:12:0001:12:1488
14Jelle Mul2235Heren Senioren01:12:0501:12:1587
15Luuk Oudendijk787Heren Senioren01:12:1101:12:1986
16Ruud Vlieland781Heren SeniorenOegstgeest01:12:3201:12:3885
17Arthur van Rijn808Heren SeniorenAV Rijnsoever01:12:3601:12:3884
18Stijn Ottens791Heren SeniorenARV Ilion01:13:0101:13:1383
19Jasper Verhorst975Heren SeniorenAAV '3601:15:2301:15:4982
20Ivo Waaijer2152Heren Senioren01:16:0401:16:2281
21Tom Warmerdam877Heren SeniorenLEIDEN01:16:5501:17:0580
22Jordy Rademaker854Heren SeniorenDe Veenlopers01:20:1901:20:3479
23Roan van Scheppingen2233Heren Senioren01:21:0301:21:2378
24Ezra Mulder816Heren Senioren01:22:3401:22:3777
25Tom de Haan2176Heren Senioren01:23:0201:23:3076
26Ronald Mul2232Heren Senioren01:23:2901:23:3975
27Jasper Wermink823Heren Senioren01:25:5701:26:0774
28Tom Smits951Heren Senioren01:26:2401:26:5473
29Eric Nieuwenhuijsen812Heren SeniorenOegstgeest01:31:0701:31:3072
30Erik van Leeuwen2171Heren Senioren01:35:5601:36:0971
1Wilfred Verhagen786Heren 35-44Running 200000:55:3200:55:33100
#CatNaamStartnrCategorieVereniging/PlaatsNetto tijdBruto tijdCircuit punten
2Maikel Stolwijk871Heren 35-44Leiden Atletiek00:58:2500:58:2799
3Gerard Noppe830Heren 35-44Leiden Atletiek00:59:0800:59:1098
4Eelco Hoogwout916Heren 35-44Sassenheim01:01:4601:01:4997
5Martijn Steenvoorden955Heren 35-44Noordwijk Zh01:03:1701:03:2196
6Peter Zirkzee911Heren 35-44Voorhout01:03:3401:03:3895
7Danny Pelle948Heren 35-44AAV '3601:03:2201:03:5494
8Bert Boter2218Heren 35-44Voorschoten '9701:04:0601:04:1393
9Martijn van Dam855Heren 35-44LEIDEN01:04:2201:04:2692
10Bob Lawende976Heren 35-44Erasmus UR Roadrunners01:04:5301:04:5891
11Koen de Bakker875Heren 35-44Leiden01:04:5801:03:4490
12Andreas de Graaf920Heren 35-44RRZ01:06:3501:06:4289
13Danny van der Sluis974Heren 35-44RRZ01:06:4901:06:5688
14Rogier Verbaan935Heren 35-44Roelofarendsveen01:06:5701:07:0087
15Walter Andriesse874Heren 35-44ZOETERWOUDE01:07:1601:07:2186
16Dennis Stinenbosch888Heren 35-44AMSTELVEEN01:09:3801:09:4585
17Ivo Scholten2221Heren 35-4401:09:4101:09:4984
18Walter de Klein2163Heren 35-4401:10:0301:10:2583
19Michiel Pekelharing2208Heren 35-44KUDELSTAART01:10:4701:10:5182
20Andrei Croitoriu829Heren 35-44DE ZIJL - LGB TRIATHLON01:10:5801:11:0581
21Dennis Lintvelt802Heren 35-44ALPHEN AAN DEN RIJN01:11:2801:11:5980
22Jan van Tol790Heren 35-44AAV '3601:11:3301:11:4079
23Jeroen Klein897Heren 35-44LV Plantaris01:12:1501:12:2678
24Sander Brugman782Heren 35-44Leiden01:12:4801:13:0177
25Jairo Rivera967Heren 35-44Leiden Atletiek01:13:1101:13:2976
26Gert Hilgersom863Heren 35-44STOMPWIJK01:13:1201:13:3475
27Bastiaan van den Berg959Heren 35-44Noordwijk Zh01:14:2901:14:3774
28Vincent Kalkman925Heren 35-44WARMOND01:15:2201:15:4773
29Rob Heemskerk810Heren 35-44Noordwijkerhoutse Strandlopers01:15:2901:15:4972
30Ruud van Schaik883Heren 35-44Hillegom01:17:0801:17:2671
31Lars Hartemink844Heren 35-4401:17:1801:17:2270
32Kim Boermans2198Heren 35-44LEIDEN01:17:3501:17:4869
33Victor Roling2161Heren 35-44AKU01:18:2501:18:4868
34Remco Storm2247Heren 35-44 (Van Walraven Handelsonderneming - 10EM)01:22:1801:22:4767
35Bas Pont856Heren 35-44Leidschendam01:22:4901:23:1466
36Niels Lieverse859Heren 35-44Noordwijkerhout01:23:2601:23:4565
37Niels Calis2185Heren 35-4401:27:0301:27:1564
38Niels Lemmens821Heren 35-44Leiden01:29:0601:29:2963
39Rutmer Klarus923Heren 35-44Leiden01:29:2701:29:4362
40Arjen Schuiten805Heren 35-4401:29:3001:30:0061
41Michel Tode860Heren 35-44AV Haarlemmermeer01:35:0301:35:1460
42Johnny Meijers2159Heren 35-4401:36:2801:36:4459
43Sasi Kiran Ivatury2186Heren 35-44Amstelveen01:47:4701:47:5558
1Martien de Ridder867Heren 45-54NOORDWIJKERHOUT01:04:4001:04:42100
#CatNaamStartnrCategorieVereniging/PlaatsNetto tijdBruto tijdCircuit punten
2Pieter Platteel788Heren 45-54avVN01:05:2301:05:2799
3Louis Oudshoorn910Heren 45-54LEIDERDORP01:07:0801:07:1598
4Joost Kutsch Lojenga961Heren 45-54Leiden Road Runners Club01:07:1601:07:2897
5Michael Gerrits2178Heren 45-5401:07:1801:07:3296
6Walter van Leeuwen943Heren 45-54Triathlonvereniging Bollenstreek01:07:2601:07:3095
7Cees van der Valk978Heren 45-54Triathlonvereniging Bollenstreek01:07:4601:07:5094
8Ronald van Leeuwen2205Heren 45-54Loopgroep Aart Stigter01:08:3101:06:0993
9Fred Inklaar2195Heren 45-5401:10:1501:10:1892
10Jan-Pieter Verwiel890Heren 45-54VOORSCHOTEN01:11:4401:11:5091
11Andre Pont780Heren 45-54VOORSCHOTEN01:13:0401:13:2990
12Raimond Kientz924Heren 45-54RRZ01:13:1201:13:1989
13Vincent Kleijweg2240Heren 45-54RRZ01:13:1201:13:2188
14Frans Woerden2193Heren 45-54MIJDRECHT01:13:1401:13:2587
15Michel Twaalfhoven2192Heren 45-54NIEUWKOOP01:13:2801:13:3786
16Bas van Binnendijk968Heren 45-54De Kieviten01:13:4501:13:5485
17Peter Ruesink889Heren 45-54Voorschoten '9701:14:0301:14:2084
18Kees Jansen827Heren 45-54Triathlonvereniging Bollenstreek01:14:4401:14:5083
19Marco de Wit779Heren 45-54AV De Spartaan01:15:0101:15:0682
20Maarten Bosch887Heren 45-54WZK/TRI TEAM Wassenaar01:17:4201:17:5481
21Gerard Veenhof2217Heren 45-54Wilnis01:18:1001:18:2480
22Harro Gaastra895Heren 45-54Leiden01:18:4301:19:0879
23Danny van 't Verlaat2234Heren 45-54UITHOORN01:18:5901:19:1778
24Norbert Hagedoorn2242Heren 45-54AALSMEER01:19:1601:19:3977
25Remco Arnoldus966Heren 45-54RRZ01:19:2601:19:3376
26Joep Barenbrug776Heren 45-54Leiden01:19:3701:19:4975
27Misha Omlo793Heren 45-54Loopgroep De Wassenaarse Slag01:19:4001:19:5374
28Marcel Ellert945Heren 45-54LEIDERDORP01:19:4801:19:5373
29Jeroen Van der Haar848Heren 45-54AAV '3601:19:5301:19:5672
30Theo Sietsema977Heren 45-54Voorschoten01:20:0101:20:1871
31Nick Van Bemmel2187Heren 45-54De Veenlopers01:20:1201:20:2670
32Erik Swaab2194Heren 45-54De Veenlopers01:20:3401:20:4969
33Rob Kruiswijk2189Heren 45-54MIJDRECHT01:20:4101:21:0268
34Chris Adema798Heren 45-54UITHOORN01:21:1301:21:3267
35Pascal Gerrits1795Heren 45-5401:21:2701:21:4166
36Edwin Maurits979Heren 45-54TKN '8501:21:3101:21:4665
37Ronald van der Laan839Heren 45-54Noordwijkerhoutse Strandlopers01:22:0101:22:2164
38John Groenewegen2154Heren 45-54WILNIS01:22:1101:22:2963
39Gerco van Elk2179Heren 45-5401:23:0601:23:2962
40Ralph Botman2182Heren 45-54WILNIS01:23:1501:23:3861
41Marcel van Leersum563Heren 45-54ALPHEN AAN DEN RIJN01:23:4401:24:1060
42Coen Beelen789Heren 45-54Sassenheim01:23:5101:24:0259
43Martijn Krijger2222Heren 45-54AMSTELVEEN01:24:0001:24:1858
44John Valstar2246Heren 45-54 (Van Walraven Handelsonderneming - 10EM)01:25:1501:25:4557
45Sander Opdam836Heren 45-54RIJPWETERING01:27:0001:27:2256
46Remco Elenbaas2215Heren 45-54MIJDRECHT01:27:2201:27:3855
47Sjaak Nijgh819Heren 45-54AV Rijnsoever01:27:5701:28:2154
48Edward Breeuwer847Heren 45-54LEIDEN01:28:0101:28:1153
49Joop Rasser804Heren 45-54LEIDERDORP01:28:3101:28:3752
50Martijn Kapsenberg891Heren 45-5401:29:3601:30:0151
51Robert Rispens2153Heren 45-5401:29:5301:30:1050
52Tom Vianen2220Heren 45-54ZEVENHOVEN01:33:4001:34:0349
#CatNaamStartnrCategorieVereniging/PlaatsNetto tijdBruto tijdCircuit punten
53Tom Driel801Heren 45-54AV Haarlemmermeer
54Anthony Wassink885Heren 45-54AV De Spartaan
55Francis Nijman2151Heren 45-54
56John van Dijk972Heren 45-54AKU
57Chris Koolhaas1033Heren 45-54ALPHEN AAN DEN RIJN
1Jan van Rijn933Heren 55+RRZ01:07:1101:07:17100
#CatNaamStartnrCategorieVereniging/PlaatsNetto tijdBruto tijdCircuit punten
2Gabri Hoogenboom799Heren 55+AV '4701:08:3301:08:3899
3Michel Vollebregt833Heren 55+AAV '3601:09:3001:09:3398
4Erik Verschuren899Heren 55+OEGSTGEEST01:11:1701:11:3197
5Ino Sohl2216Heren 55+Loopgroep PK01:12:2601:12:3496
6Emile van Diggelen837Heren 55+Felter01:13:2301:13:3295
7Andre Knop2167Heren 55+Loopgroep Aart Stigter01:13:3301:13:3794
8Joost Frenken937Heren 55+Leiden01:13:4101:13:5193
9Frans Dagelet832Heren 55+AAV '3601:13:5501:14:2792
10Hugo Vrolijk879Heren 55+AAV '3601:14:2801:14:3991
11Maarten de Wit2183Heren 55+AV Startbaan01:14:3401:14:4090
12Kees van Beelen826Heren 55+AV De Spartaan01:15:4301:15:5289
13Stef Bakker850Heren 55+Hillegom01:15:5201:15:5788
14Hans Zevenhoven940Heren 55+AAV '3601:16:3301:17:0187
15Frans Lambers807Heren 55+Leiderdorp01:16:4801:16:5186
16Gerard Lommerse880Heren 55+NOORDWIJK ZH01:17:1801:17:2485
17Corné Mulders2214Heren 55+ALPHEN AAN DEN RIJN01:17:2801:17:3684
18Ken Bardsen2210Heren 55+MIJDRECHT01:17:5001:18:0683
19Piet Salman918Heren 55+NOORDWIJK ZH01:17:5401:18:0182
20Nico Wessel2170Heren 55+Heerhugowaard01:18:2301:18:3681
21Gerard Beernink954Heren 55+AV De Spartaan01:19:4601:19:5780
22Peter van Wouwe882Heren 55+LV Plantaris01:20:0701:20:1879
23Juur Kerkvliet900Heren 55+WARMOND01:20:1001:20:3178
24Wilco Schepen851Heren 55+Voorschoten '9701:20:4701:20:5077
25Jan Hendrik van Delft853Heren 55+AV Rijnsoever01:21:2601:21:4976
26Theo Meijvogel795Heren 55+AV De Spartaan01:22:0701:22:2475
27Ton Middelweerd902Heren 55+LEIDEN01:22:4401:23:0674
28Mark van Lieshout936Heren 55+Alphen aan den Rijn01:23:5501:24:2073
29Kees van Kleinwee2173Heren 55+BREUKELEN UT01:24:2401:24:4472
30Koos Meijer2184Heren 55+01:24:4201:25:0271
31Sjaak van der Velden2203Heren 55+MIJDRECHT01:25:1101:25:2970
32Jurjen Oostenveld815Heren 55+Loopgroep Leiderdorp01:25:2901:25:5269
33Fred de Beyer2199Heren 55+UITHOORN01:25:3801:25:5968
34Leo van Diemen2211Heren 55+De Veenlopers01:26:0301:26:2167
35Hendrik Shiphof849Heren 55+AV Haarlemmermeer01:26:0501:26:1766
36Jim de Hoop971Heren 55+AAV '3601:27:2201:27:3865
37Piet van der Meer913Heren 55+LEIDERDORP01:27:4101:27:5664
38Philip Hoogervorst2213Heren 55+01:28:1701:28:2863
39Jos Cornelissen2238Heren 55+AALSMEER01:28:2701:28:5462
40Jacques Holleman934Heren 55+Noordwijkerhoutse Strandlopers01:29:2501:29:4961
41Arie Ligtvoet2228Heren 55+ABCOUDE01:30:2201:30:4860
42Fred van Nieuwkerk861Heren 55+AV Rijnsoever01:31:4601:31:5259
43Henk Regelink2243Heren 55+ (OTT - 10EM (geen team))01:34:5201:35:2358
44Rolf Daalder862Heren 55+01:38:1001:38:2357
45Bob Renkema2206Heren 55+Phanos01:39:0201:39:0956
46Frans Kraan2212Heren 55+AV Startbaan01:40:2201:40:2655
47Marius van de Veen2181Heren 55+UITHOORN01:43:0201:43:2254
48Michael Gobel2168Heren 55+01:50:1701:50:4453
49Ab Smit2209Heren 55+AMSTELHOEK01:57:3401:57:4952
#CatNaamStartnrCategorieVereniging/PlaatsNetto tijdBruto tijdCircuit punten
50Jacques Merx2239Heren 55+HRR
51Henk van de Scheur2180Heren 55+
52Olaf Ernst2156Heren 55+
1Simone Romijn792Dames Senioren1Leiden Atletiek01:10:3301:10:35
# DispNaamStartnrCategorie#CatVereniging / Plaats / (Team)Netto tijdBruto tijd
2Anne Siersema2196Dames Senioren2AV Triathlon01:11:2101:11:26
3Danielle O'sullivan917Dames 45-541Noordwijkerhoutse Strandlopers01:13:2901:13:34
4Judith Mooy893Dames 45-542AAV '3601:13:3401:13:59
5Serana van der Zwaan2166Dames Senioren3Ter Aar01:16:2101:16:34
6Linda Alexandra843Dames 35-441Rotterdam Marathon B.V.01:17:1901:17:22
7Kitty de Groot2162Dames 35-442Uithoorn01:18:4301:19:07
8Karin Versteeg872Dames 45-543AKU01:19:2801:19:37
9Claudia Reuvekamp-Woerden2236Dames 45-544De Veenlopers01:20:3601:20:51
10Loes Mohringer2197Dames 45-545ABCOUDE01:21:4401:21:53
11Corine Rotteveel982Dames 45-546AV De Spartaan01:21:4201:21:58
12Baukje Verbruggen-Kramer842Dames 45-547AKU01:22:2501:22:33
13Karin van Tongeren2201Dames 45-548RRZ01:22:3701:22:47
14Lies de Haan2177Dames Senioren401:23:0601:23:35
15Adriënne Fatels2241Dames Senioren5Heemskerk01:23:5101:24:18
16Laura de Groot2172Dames Senioren6De Veenlopers01:23:5901:24:14
17Hilda Brak2229Dames 45-549AV Clytoneus01:24:1801:24:35
18Eline van den Berg2188Dames 55+1ARV Ilion01:24:2701:24:40
19Paola Nieuwenhuizen2219Dames 35-443TKN '8501:25:3801:25:53
20Ramona Jansen2245Dames 35-444Nieuwveen (Van Walraven Handelsonderneming - 10EM)01:27:0601:27:38
21Floor de Veer944Dames Senioren701:27:1901:27:24
22Caren Lanting929Dames 45-5410Leiden Atletiek01:27:4101:28:00
23Annelies de Hoop2249Dames 35-445KOCKENGEN (Tympaan - De Baat - (geen team))01:28:0001:28:08
24Ilona Stoop964Dames 45-5411Voorschoten '9701:28:0701:28:26
25Hannah Overgaauw965Dames Senioren8DE ZIJL - LGB TRIATHLON01:28:4701:29:02
26Peggy Offermans803Dames 45-5412Distance Runners Voorhout01:28:5501:29:07
27Connie van Loenhoud-Tegelaar845Dames 55+2LEIDERDORP01:29:2601:29:44
28Angelique Vlieland873Dames Senioren901:29:3401:29:55
29Rowan van 't Hof-Sluiter2158Dames Senioren1001:30:0901:30:41
30Mieke van Beelen-van der Veek825Dames 55+3AV De Spartaan01:31:0201:31:18
31Mandy Akerboom2165Dames Senioren1101:31:0301:31:15
32Francesca Kaffa950Dames 35-44601:31:3301:31:46
33Chantal Penseel909Dames 35-447LEIDERDORP01:31:4401:32:07
34Annemiek Töns969Dames 55+4Noordwijkerhoutse Strandlopers01:31:5301:32:16
35Sylvia de Weijer894Dames 55+5Leiden Atletiek01:32:3101:32:50
36Jacinta van der Meer896Dames 55+6WOUBRUGGE01:33:1801:33:35
37Nikita Van Aalst2204Dames 35-448Boskoop01:34:2001:34:24
38Jolanda Postma794Dames 45-5413AV Rijnsoever01:34:2501:34:46
39Marit van den Hoek953Dames 45-5414AV Rijnsoever01:34:3101:34:51
40Michelle van der Vijver956Dames 35-44901:34:5001:35:10
41Laura Schavemaker2157Dames Senioren1201:34:5101:35:23
42Angela Meijers2160Dames Senioren1301:36:3501:36:50
43Jessica van der Meer831Dames 35-4410LV Plantaris01:38:5501:39:17
44Hennie Van Delft382Dames 45-5415AV Rijnsoever01:39:2601:39:46
45Regina Groskamp904Dames 55+7LEIDERDORP01:39:3201:39:51
46Elly Rietveld-Möhlmann931Dames 55+8AV De Spartaan01:39:3201:39:51
47Suzanne Klinkenberg528Dames 45-5416AV Rijnsoever01:41:4001:42:01
48Marion Schaap797Dames 35-4411AV Rijnsoever01:41:4001:42:01
49Marian de Lange2174Dames 55+901:41:4601:42:15
50Giovanna van Hasselt2230Dames 55+10De Veenlopers01:42:2201:42:47
51Saskia van der Drift2244Dames 35-4412Nieuwveen (Van Walraven Handelsonderneming - 10EM)01:49:3301:50:06
52Diana Twaalfhoven2200Dames 45-5417De Veenlopers01:53:5801:54:23
# DispNaamStartnrCategorie#CatVereniging / Plaats / (Team)Netto tijdBruto tijd
53Franziska Schimmel2155Dames Senioren14
54Margreet van Beek2164Dames 35-4413AKU
55Noortje de Haan2175Dames Senioren15
1Simone Romijn792Dames SeniorenLeiden Atletiek01:10:3301:10:35100
#CatNaamStartnrCategorieVereniging/PlaatsNetto tijdBruto tijdCircuit punten
2Anne Siersema2196Dames SeniorenAV Triathlon01:11:2101:11:2699
3Serana van der Zwaan2166Dames SeniorenTer Aar01:16:2101:16:3498
4Lies de Haan2177Dames Senioren01:23:0601:23:3597
5Adriënne Fatels2241Dames SeniorenHeemskerk01:23:5101:24:1896
6Laura de Groot2172Dames SeniorenDe Veenlopers01:23:5901:24:1495
7Floor de Veer944Dames Senioren01:27:1901:27:2494
8Hannah Overgaauw965Dames SeniorenDE ZIJL - LGB TRIATHLON01:28:4701:29:0293
9Angelique Vlieland873Dames Senioren01:29:3401:29:5592
10Rowan van 't Hof-Sluiter2158Dames Senioren01:30:0901:30:4191
11Mandy Akerboom2165Dames Senioren01:31:0301:31:1590
12Laura Schavemaker2157Dames Senioren01:34:5101:35:2389
13Angela Meijers2160Dames Senioren01:36:3501:36:5088
#CatNaamStartnrCategorieVereniging/PlaatsNetto tijdBruto tijdCircuit punten
14Franziska Schimmel2155Dames Senioren
15Noortje de Haan2175Dames Senioren
1Linda Alexandra843Dames 35-44Rotterdam Marathon B.V.01:17:1901:17:22100
#CatNaamStartnrCategorieVereniging/PlaatsNetto tijdBruto tijdCircuit punten
2Kitty de Groot2162Dames 35-44Uithoorn01:18:4301:19:0799
3Paola Nieuwenhuizen2219Dames 35-44TKN '8501:25:3801:25:5398
4Ramona Jansen2245Dames 35-44Nieuwveen (Van Walraven Handelsonderneming - 10EM)01:27:0601:27:3897
5Annelies de Hoop2249Dames 35-44KOCKENGEN (Tympaan - De Baat - (geen team))01:28:0001:28:0896
6Francesca Kaffa950Dames 35-4401:31:3301:31:4695
7Chantal Penseel909Dames 35-44LEIDERDORP01:31:4401:32:0794
8Nikita Van Aalst2204Dames 35-44Boskoop01:34:2001:34:2493
9Michelle van der Vijver956Dames 35-4401:34:5001:35:1092
10Jessica van der Meer831Dames 35-44LV Plantaris01:38:5501:39:1791
11Marion Schaap797Dames 35-44AV Rijnsoever01:41:4001:42:0190
12Saskia van der Drift2244Dames 35-44Nieuwveen (Van Walraven Handelsonderneming - 10EM)01:49:3301:50:0689
#CatNaamStartnrCategorieVereniging/PlaatsNetto tijdBruto tijdCircuit punten
13Margreet van Beek2164Dames 35-44AKU
1Danielle O'sullivan917Dames 45-54Noordwijkerhoutse Strandlopers01:13:2901:13:34100
#CatNaamStartnrCategorieVereniging/PlaatsNetto tijdBruto tijdCircuit punten
2Judith Mooy893Dames 45-54AAV '3601:13:3401:13:5999
3Karin Versteeg872Dames 45-54AKU01:19:2801:19:3798
4Claudia Reuvekamp-Woerden2236Dames 45-54De Veenlopers01:20:3601:20:5197
5Loes Mohringer2197Dames 45-54ABCOUDE01:21:4401:21:5396
6Corine Rotteveel982Dames 45-54AV De Spartaan01:21:4201:21:5895
7Baukje Verbruggen-Kramer842Dames 45-54AKU01:22:2501:22:3394
8Karin van Tongeren2201Dames 45-54RRZ01:22:3701:22:4793
9Hilda Brak2229Dames 45-54AV Clytoneus01:24:1801:24:3592
10Caren Lanting929Dames 45-54Leiden Atletiek01:27:4101:28:0091
11Ilona Stoop964Dames 45-54Voorschoten '9701:28:0701:28:2690
12Peggy Offermans803Dames 45-54Distance Runners Voorhout01:28:5501:29:0789
13Jolanda Postma794Dames 45-54AV Rijnsoever01:34:2501:34:4688
14Marit van den Hoek953Dames 45-54AV Rijnsoever01:34:3101:34:5187
15Hennie Van Delft382Dames 45-54AV Rijnsoever01:39:2601:39:4686
16Suzanne Klinkenberg528Dames 45-54AV Rijnsoever01:41:4001:42:0185
17Diana Twaalfhoven2200Dames 45-54De Veenlopers01:53:5801:54:2384
1Eline van den Berg2188Dames 55+ARV Ilion01:24:2701:24:40100
#CatNaamStartnrCategorieVereniging/PlaatsNetto tijdBruto tijdCircuit punten
2Connie van Loenhoud-Tegelaar845Dames 55+LEIDERDORP01:29:2601:29:4499
3Mieke van Beelen-van der Veek825Dames 55+AV De Spartaan01:31:0201:31:1898
4Annemiek Töns969Dames 55+Noordwijkerhoutse Strandlopers01:31:5301:32:1697
5Sylvia de Weijer894Dames 55+Leiden Atletiek01:32:3101:32:5096
6Jacinta van der Meer896Dames 55+WOUBRUGGE01:33:1801:33:3595
7Regina Groskamp904Dames 55+LEIDERDORP01:39:3201:39:5194
8Elly Rietveld-Möhlmann931Dames 55+AV De Spartaan01:39:3201:39:5193
9Marian de Lange2174Dames 55+01:41:4601:42:1592
10Giovanna van Hasselt2230Dames 55+De Veenlopers01:42:2201:42:4791